چگونه پولدار شویم چگونه ثروتمند شویم

665,000 تومان

Continue Shopping

 

چگونه پولدار شویم چگونه ثروتمند شویم

در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید

 

املاک و مستغلات می‌تواند باعث شود که شما ثروتمند شوید، اما برای شروع این جا به کمی پول نیاز دارید. اگر شما این مطلب را می‌خوانید احتمالا برای سرمایه‌گذاری املاک آماده نیستید، اما ممکن است بخواهید آن را در فهرست اهداف خود قرار دهید. سرمایه‌گذاری بر روی ویژگی‌های اجاره موقت می‌تواند بازده فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

 

Roofstock عالی است، من یک حساب آزاد ایجاد کردم و یک تن سوال از آن‌ها در یک سال قبل از اینکه حتی شروع کنم، پرسیدم و آن‌ها بیش از حد خوشحال بودند که به سوالات من پاسخ دهند.

 

اگر علاقه‌مند هستید، تعدادی از منابع و پادکست ها را در اختیار داریم که می‌توانید آن‌ها را کنترل کنید. ما همه چیز را از جریان نقدینگی به مزایای مالیاتی تحت پوشش قرار می‌دهیم.

 

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات هستید، اما به دنبال چیزی کمی بیشتر بگردید و ببینید که کجا می‌توانید در پروژه‌های املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید.

 

دور شوید: شما پتانسیل درآمد نامحدودی دارید. تنها چیزی که مانع از درآمد شما می‌شود، شما هستید.

پول کم‌تر = پول بیشتر

 

فقط یک سال پیش، من همیشه نگران پول بودم. من هیچ وقت پول کافی برای زندگی کردن نداشتم که می‌خواستم، اما می‌توانستم قبض‌ها را پرداخت کنم. من یک آپارتمان داشتم که حدود ۲۰۰۰ دلار در ماه به من نزدیک شد، a که بیش از ۴۰۰ دلار در ماه بود و یک مشت چیزهای داخل هر دو. من به حداقل سه هزار دلار در ماه نیاز داشتم تا کارم را حفظ کنم.

 

سپس، شغلم را از دست دادم. من باید زندگی ام را تنزل دهم، یا قصد نداشتم آن را درست کنم. من the را فروختم و یک هوندا Civic را برای نصف قیمت خریدم. من آپارتمان خود را اجاره کردم و با برادر کوچکم حرکت کردم هزینه‌های زندگی ماهیانه خود را به طور چشمگیری کاهش دادم.

 

فهرستی از چیزهایی که برای من مهم بود و آنچه که نبود، تهیه کردم. من تمام non را فروختم و نتوانستم پول بیشتری به دست بیاورم.

چرا شما به این چیزها نیاز دارید؟

 

اگر قرار بود یک فهرست از زندگی ام را بردارم و چیزهایی را که هر روز استفاده می‌کنم تعیین کنم، یک تخت‌خواب، یک صندلی، ماشین، یک ماهی‌تابه، یک ماهی‌تابه، و یک چاپ فرانسوی بود. اینها چیزهایی هستند که من نمی‌توانستم بدون آن زندگی کنم. بقیه چیزهایی که به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنم.

برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , ,