چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

45,000 تومان

Continue Shopping

توضیحات

چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

اگر تا به حال کسی را دوست‌داشتنی دیدید، اما نمی‌توانید به طور خاص توضیح دهید که چرا شما آن‌ها را دوست دارید، آن‌ها charisma دارند. شما می‌توانید یاد بگیرید که شخصیت charismatic داشته باشید و همه آن کمی تغییرات در رفتار شما است. Charisma در مورد چیزی است که شما می‌گویید و نسبت به کسی که واقعا به عنوان یک فرد هستید مخالف هستید. نشانه‌های ناخودآگاه، نشانه‌های اجتماعی، بیان فیزیکی، و نحوه برخورد شما با دیگران در توسعه charisma شما نقش دارند.

 

در فیلم بالا، متخصص رفتاری و نویسنده الیویا فاکس Cabane داستانی را در مورد یک نماد محبوب بیان می‌کند که ممکن است شما شنیده باشید: مرلین مونرو. در طول یک زمان بسیار شلوغ از روز، مونرو یک عکاس را به ایستگاه مرکزی بزرگ نیویورک برد. مردم همه جا بودند، با این حال هیچ‌کس به نظر نمی‌رسید که یکی از معروف‌ترین مردم جهان را بشناسد. او سوار قطار شد و بدون توجه کسی به ایستگاه بعدی رفت. Cabane توضیح می‌دهد که مونرو قصد دارد یک نکته را ثابت کند:

 

چیزی که ماریلن آن را می‌خواست نشان دهد این بود که او فقط با تصمیم‌گیری در مورد اینکه می‌تواند بانو مونرو یا نورما ساده‌لوح (نام واقعی او)را فریبنده کند. در مترو، او نورما جین بود، اما وقتی او در پیاده‌روهای شلوغ نیویورک دوباره ظاهر شد، تصمیم گرفت با مریلین پس او به اطراف نگاه کرد و او هم به شوخی از عکاس پرسید، پس آیا می‌خواهید او را ببینید؟ مرلین؟ او گفت: “ و سپس، هیچ ژست باشکوهی وجود نداشت، او فقط موهای او را کرد و ژست گرفت. و با این حال، با این تغییر ساده، ناگهان مغناطیسی شد. به نظر می‌رسید هاله‌ای از جادو از او موج می‌زند و همه چیز متوقف می‌شود. زمان بی‌حرکت ایستاد، همانطور که مردم اطراف او را تماشا کردند، که با شگفتی به یک ستاره که در میان آن‌ها ایستاده بود، خیره شدند.

 

بدون شک، مرلین مونرو توسط او زیبایی داشت، اما او می‌خواست ثابت کند که جذبه چیزی است که شما ایجاد می‌کنید و از آن ساطع می‌شود، نه چیزی که شما صرفا با آن متولد شده‌اید. هدف شما در اینجا پیدا کردن مریلین مونرو در داخل نورما جین بیکر است. آنجا است، اما باید کار کنید تا آن را پیدا کنید.

 

با این حال، به خاطر داشته باشید که باید کمی شجاع باشید. توسعه charisma فرآیندی است که شامل نگاه کردن به کارهایی است که در زیر میکروسکوپ انجام می‌دهید. شما ممکن است همیشه آنچه را که می‌بینید دوست نداشته باشید، اما خودتان را با آن شکست ندهید. اگر انتظارات خود را در کنترل نگاه دارید، قادر خواهید بود رفتاری را که برای تطبیق با آن نیاز دارید را مشخص کنید. به یاد داشته باشید، شما در حال تغییر دادن آن نیستید که به عنوان یک فرد هستید، شما تنها روشی را تغییر می‌دهید که مردم شما را با تنظیم کردن ارتباط بیرونی تان به خوبی درک می‌کنند.

برچسب: , , , , , ,