فروشگاه - جذاب ترین فرد دنیا شویم ، چگونه کسی را عاشق خود کنیم ، جذب و شیفته کنیم

 • توضیحات
 • نظرات (31)

توضیحات

چطور یک  نفر را عاشق خود کنیم

جذاب ترین فرد دنیا

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

 

 

ممکن است فکر کنید زیبایی مهمترین عامل جذابیت است اما مطمئنا بارها دیده اید که زن های زیبا با مردان زشت ازدواج کرده اند و یا مردان ثروتمند و مشهور زن های خیلی معمولی را برای ازدواج انتخاب میکنند؟؟؟

بارها این جمله را شنیدید : فلانی چه خوش شانسه ، انگار مهره مار داره . نمی دونم چطوری این همه آدم جذبش میشن !!!

چرا زن ها ناز میکنند و یا چرا مردها بعد از مدتی از رابطه خسته شده و غیب شان میزند؟ دلیل خیانت زن و مردها چه چیزیست ؟؟؟

چرا بعضی از افراد مثل آهن ربای جذب جنس مخالف هستند و همه را مجذوب خود می کنند؟

 

دلیل علمی و منطقی این ها چه چیزیست؟؟؟

ما پس از  ۱۰سال تلاش ، مطالعه و کنکاش و بررسی هزاران مقاله علمی و مصاحبه با صدها نفر و بررسی علمی و روانشناسی رفتار مردم در گروه های مختلف سنی در سه کشور ایران ، انگلستان و آمریکا  برای اولین بار در جهان پاسخ نهایی به این راز بزرگ را بدست آوردیم و آن را در یک مقاله اختصاصی ارائه دادیم.راز این جذابیت شامل چندین بخش متفاوت هست که برخی از آن ها را حتی هرگز نشنیده اید.بخش کوچکی از آن که حالت عمومیت دارد را ممکن است تا کنون شنیده باشید اما دلیل علمی وقدرت فراوان آن را در نکرده باشید.ما بخشی از آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.بر همین اساس یک فرد جذاب دارای ۱۰ ویژگی مهم هست که افراد را مجذوب خود میکند.

راه های جذاب شدن ، چطور جذاب باشم چگونه جذاب بشم !!!

شماره یک – زن ها لبخند بزنند اما مردها کمتر !!!

طبق بسیاری تحقیقات روانشناسی انجام شده، از نظر مردها خانمهایی جذاب اند که لبخند میزنند و پر انرژی هستند.چنین زن هایی حس مثبتی را به مرد منتقل میکنند و یک مرد به صورت کلی تمایل بیشتری دارد به یک زن با قیافه معمولی اما خوش برخورد و خونگرم جذب شود تا به یک زن بسیبار زیبا ولی اخمو و سرد.

حال آنکه وقتی همین تحقیق در مورد خانمها انجام شد، مشخص گشت که چهره های خشن، از نظر خانمها بسیار جذاب تر از چهره های مهربانی هستند که همواره لبخند بر لب دارند و این در سطح ناخودآگاه، برای خانمها بسیار جذاب تر است.

زنان طوری خلق شده اند که جذب مردان قوی، غالب و دارای ویژگیهای مردانه میشوند. یک چهره خشن باعث میشود که مردان، قویتر دیده شوند. به همین علت مردانی که کمتر لبخند میزنند و مغرور هستند، جذاب تر بنظر میرسند و چهره خشن آنها، قدرت،شجاعت و غالب بودن را نشان میدهد. در حقیقت چنین مردی، اعلام میکند که میتواند نقش حامی و محافظت کننده را بازی کند. چیزی که برای خانمها بسیار جذاب است.

از طرف دیگر، مردها مرد دیگری را که چهره خشنی دارد، غیر دوستانه تلقی کرده و در اطراف او حس خوبی نخواهند داشت. توصیه به مردها این است که در مقابل سایر مردها بیشتر لبخند بزنید و درمقابل زنان جدی تر باشید تا در برابر چشمان خانمها، جذاب تر بنظر برسید.

شماره دو – مردها ریش بذارند ، اما زن ها ذهن ساده پسند مردها را تسخیر کنند !!!

 

شماره سه -درست صحبت کردن و انتخاب کلمات مناسب ( عوام این را اشتباهی مخ زنی می نامند )

شماره چهار – اگه زیبا نباشم پس چطور جذاب باشم !!! فرق بین زیبایی و جذابیت

شماره پنج – چرا الماس وطلا گران قیمت هستند‌؟؟؟

ارتباط چشمی

وقتی با فرد جدیدی آشنا می‌شوید، اول ببینید چشمانش چه رنگی است. کمی بیشتر از حالت عادی به چشم‌هایش نگاه کنید. این ارتباط چشمی شما را برای آن فرد جذاب‌تر خواهد کرد.

بهداشت فردی

در مورد تاثیری که یک حمام خوب می‌تواند بر جذابیت شما بگذارد هیچ تردیدی نیست. با اینکار بوی بهتری خواهید داد، موهایتان زیباتر به نظر خواهد رسید و همچنین نشان خواهد داد که برای خودتان ارزش قائل هستید. همچنین مسواک زدن دندان‌هایتان، اصلاح صورت و استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید.

کمی عطر یا ادوکلن باعث می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر به نظر برسید

همیشه خوش‌لباس باشید

همیشه زیبا باشید و حیرت‌انگیز بمانید. این کار هر مردی را جذب می‌کند. هیچ مردی نمی‌تواند در مقابل خانم خوش‌لباسی که مد و سبک خودش را می‌شناسد مقاومت کند! آیا می‌خواهید او را دیوانه‌ی خودتان کنید؟ باید بدانید چگونه لباس بپوشید

شاید اینکه بینی‌تان چه شکلی باشد دست خودتان نبوده است ولی این خودتان هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید چه لباسی تن بدنتان کنید. باور کنید لباسی که برای پوشیدن انتخاب می‌کنید تاثیر بسیار زیادی روی سطح جذابیت شما دارد. در واقع، حتی اگر دختر زیبایی باشید، اگر خوب لباس بپوشید به نظر همه جذاب‌تر خواهید رسید

به خودتان اهمیت بدهید

مرد‌ها عاشق زنانی هستند که به ظاهرشان اهمیت می‌دهند. به خودتان اهمیت بدهید، خودتان را نسبت به او و نیازهایش در اولویت قرار دهید، چون عشق ورزیدن به خودتان مهم‌تر است

روی ظاهر خود سرمایه گذاری کنید

در صورت نیاز باید لباس های بهتری خریداری کنید، مدل موی خوبی را برای خود در نظر بگیرید، مشکلات دندان خود را برطرف کنید و هر کاری که لازم است را انجام دهید تا ظاهر بهتری داشته باشید؛ افرادی که ظاهر خوبی دارند، از درون نیز احساسی بهتری خواهند داشت. در حقیقت، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که افراد با جذابیت های ظاهری، باور دارند که به طبقه ی اجتماعی بالاتری تعلق دارند، و این احساس به جذابیت واقعی و موقعیت اجتماعی فعلی آنها مرتبط نیست.

فردی پر رمز و راز باشید

کسی  نباشید که همه‌چیز را یک ‌باره رو می‌کند. به آرامی خودتان را نشان دهید. چیز‌های مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه‌دارید.

بگذارید قبل از این‌که با او بیش‌تر آشنا شوید درباره‌ی این‌که شما چه‌طور آدمی هستید فکر کند و دلتنگ‌تان شود! انسان ها  دیوانه‌ ی فردی می‌شوند که پررمز و راز است.

تفاوت جذابیت و زیبایی

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره‌ی آن صحبت کنم رفتاری است که شما را صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارید جذاب‌تر می‌کند

 

 

کمی متفاوت‌ باشید

راه های جذب

راه های جذب

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می‌بینید که شبیه به هم لباس پوشیده‌اند، با یک لحن صحبت می‌کنند، واژه‌های یکسانی به کار می‌برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه‌شان پیام می‌فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت‌شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی‌های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می‌پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید.

 

برای داشتن یک حالت بدن خوب تمرین کنید

قوز نکنید، این کار در زمانی که در حال گفتگو با دیگران هستید نشان از عدم باور به خودتان دارد. با یک ماژیک قرمز، علامت فلش به سمت بالا را روی یک برچسب بکشید و آن را روی نمایشگر کامپیوتر خود بچسبانید. با این کار به خودتان یادآوری می کنید که درست بنشینید و شانه هایتان را عقب ببرید. حالت درست ستون فقرات و بالا نگه داشتن چانه، باعث می شود که حالت درست صورت را به نمایش بگذارید.

 

 

 

زیاد معاشرت کنید… سپس غیر قابل دسترس گردید

هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می کند. چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در مـعـرض قـرار گـرفـتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مند تر می گرداند.

بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.

اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده و نبینـد ادامه دهید. مردم خـواهـان چیزهایی هستـند که نمیتوانند داشته باشند و همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش و شـان شما می گردد .

برای مثال هـرگـاه پـایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست

 

پس از ۱۰سال تلاش ؛ تحقیق و مطالعه برای اولین بار در جهان پاسخ نهایی به راز جذابیت در برابر جنس مخالف .

گنجینه ای جهانی ! تهیه شده در ۳ کشور ایران ، انگلستان و آمریکا

مهره مار ! شما می توانید با دانستن تکنیک هایی که در این مقاله یاد خواهید گرفت همه را مجذوب خود کنید.

جذابیت بی نهایت ! بدون آن که حتی صحبت کنید آهن ربای جذب جنس مخالف می شوید.

 

لحظه ای تصور کنید اینقد جذاب شدید که از میان کلی آدم زیبا ، ثروتمند و تحصیل کرده که همه مجذوب شما شده اند ، عشق رویایی خود را بدست آوردید. راز این جذاب بودن در چه چیزیه ؟؟؟

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما بوده باشد :

یک فرد جذاب از نگاه دیگران ، چگونه رفتار می کند ؟
وقتی ما با جنس مخالف در ارتباط هستیم، چه برخورد هایی باعث جذابیت بیشتر ما می شود ؟
وقتی که یک نفر را دوست داریم چطور علاقه مان را به او بفهمانیم که از ما فرار نکند ؟

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم ؟ چطور کسی را که دوستش داریم به دست بیاوریم و چه کاری بکنیم که اون فرد به طرف کس دیگری نرود ؟
چگونه می‌توانیم فرق میان یک فرد هوس باز را با کسی که قصد زندگی دارد، تشخیص دهیم؟
چه رفتارهایی باعث می شود یک مرد یا زن تمام فکر و ذهنش برای ما باشد ؟

چطور کسی را جذب خود کنیم

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

بهترین نوع لباس پوشیدن و آرایش در زمان برخورد با جنس مخالف چگونه است ؟
نوع نگاهتان در برخورد با یک مرد یا زن چگونه باید باشد ؟
چه نوع کلماتی باید به کار ببرید ؟
مرد ها و زن ها از چه نوع لحن و صحبتی لذت می برند ؟
چگونه باید با جنس مخالف رفتار کرد تا تمام ذهن و حواسش در تمام روز پیش شما باشد ؟
چرا بعد از یک مدت از دوستی ، رفتارهای آن شخص نسبت به شما سرد می شود ؟ در این زمان چه باید بکنید ؟
با زن یا مردی که مغرور هست و به شما توجهی نمی کند چه برخوردی باید داشته باشید ؟
چگونه باید با جنس مخالف قرار ملاقات گذاشت ؟
و صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را فردی جذاب و دوست داشتنی نشان دهد !

هیچ سحر و جادویی در میان نیست، این برخورد صحیح شماست که می تواند یک فرد را عاشق و شیفته شما کند، پس برخورد مناسب را یاد بگیرید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید

 

چطور پسر یا دختری را جذب خود کنیم

چطور پسر یا دختری را جذب خود کنیم

چطور پسر یا دختری را جذب خود کنیم

ما با مطالعات علمی مشورت کردیم و با متخصصان ارتباط برقرار کردیم تا تغییراتی ساده در سبک زندگی پیدا کنیم که شما می‌توانید برای خود و دیگران جذاب‌تر پیدا کنید.چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

این نکات می‌توانند به شما کمک کنند که خودتان را با نور مثبت بیشتری ببینید.

 

نظرات کاربران

 

 

 

چطور کسی راعاشق خود کنم

 

ورزش راهی خوب برای پیدا کردن زمان برای بیرون آوردن خشونت است، کمی برای خود زمان بگذارید و اندورفین را آزاد کنید، یک ماده شیمیایی که می‌تواند حالت شما را بهبود بخشد. مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ توسط دانشگاه of انجام شد نشان داد که افرادی که ورزش کرده‌اند افزایش اعتماد به نفس را گزارش کرده‌اند.چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

راه های جذب دیگران

 

چگونه خواستگاری در حد و اندازه خود پیدا کنید.

√ ۱۲ تکنیک افزایش اعتماد به نفس خانمها در ارتباط با آقایان
√ چگونه با رفتارهای صحیح طرف مقابل را عاشق و شیفته خود کنید.
√ نحوه انتخاب موضوع برای صحبت با طرف مقابل
√ چگونه تشخیص دهید عشق و علاقه طرف مقابلتان واقعی است.
√ چگونه یک آشنایی را به ازدواجی موفق تبدیل کنید.

 

 

ورزش روشی عالی برای احساس جذاب‌تر است و نه تنها به شما یک هدیه برای تناسب می‌دهد.

گرفتن کمی عشق از دیگران ممکن است به نظر ساده‌ترین راه برای بالا بردن تصویر خود باشد.،،،

صحبت کردن درباره ویژگی‌های خوب در مورد دیگران به شما کمک می‌کند که در چشمان آن‌ها جذابیت بیشتری پیدا کنید و باعث شوید که شما چیزهای خوب را در مورد خودتان درک کنید. محققان در دانشگاه علوم و تکنولوژی الکترونیک چین در مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۶ پیشنهاد کردند که مردانی که از استعاره برای تعریف زنان استفاده کرده‌اند، جذاب‌تر هستند.یاد گرفتن این که چطور این تعریف را به درستی تعریف کنیم

چگونه عاشق خود کنیم

چگونه جذاب شویم

ممکن است کلید یک قرار دوم باشد و اینکه دیگران احساس خوبی نسبت به خودشان دارند جذابیت شما را افزایش می‌دهد. مردم سعی می‌کنند برای گذاشتن یک تاریخ آماده شوند تا وقت داشته باشند که از طرف مقابل تعریف و تمجید کنند و این کار را بکنندچگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

 

یاد گرفتن این که چطور این تعریف را به درستی تعریف کنیم ممکن است کلید یک قرار دوم باشد و اینکه دیگران احساس خوبی نسبت به خودشان دارند جذابیت شما را افزایش می‌دهد. مردم سعی می‌کنند برای گذاشتن یک تاریخ آماده شوند تا وقت داشته باشند که از طرف مقابل تعریف و تمجید کنند و این کار را بکنندچگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق)

یاد گرفتن این که چطور این تعریف را به درستی تعریف کنیم ممکن است کلید یک قرار دوم باشد و اینکه دیگران احساس خوبی نسبت به خودشان دارند جذابیت شما را افزایش می‌دهد. مردم سعی می‌کنند برای گذاشتن یک تاریخ آماده شوند تا وقت داشته باشند که از طرف مقابل تعریف و تمجید کنند و این کار را بکنند

 

 

چگونه یک معلم را عاشق خود کنیم ، چگونه دیگران را طلسم خود کنیم ، کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم pdf ، چگونه محبت دیگران را به خود جلب کنیم ، چطور دیگران عاشق ما میشوند ، چگونه دیگران را جذب کنیم ، جذب افراد با ذهن ، راههای جذب مردان مغرور ، راه های جذب دوست پسر ، جذب مردان متاهل ، عامل جذب مردان ، راه های جذب پسر مورد علاقه ، جذب همکار مرد ، برای جذب مردان چه باید کرد ، راه های جذب پسران در چت ، راه های جذب دختر در چت ، جذب دختر مغرور ، جملاتی برای جذب زنان ، چگونه دختری رو جذب خودمون کنیم ، چگونه دیگران را شیفته خود کنیم ، قانون جذب زنان ، کتاب روانشناسی جذب خانمها ، نکات کاربردی برای جذب زنان ، جذب دختر با حرف زدن ، جذب دختر با نگاه ، راه های جذب زنان ، چگونه یک پسر را تور کنیم ، چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم ، چگونه استاد را عاشق خود کنیم ، چگونه خود را در دل یک پسر جا کنیم ، چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم ، چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم ، جذب پسر مغرور ، چگونه مردان را دلتنگ کنیم

 

عاشق

آمدن بالای صفحه

31 دیدگاه برای جذاب ترین فرد دنیا شویم ، چگونه کسی را عاشق خود کنیم ، جذب و شیفته کنیم

 1. 4 از 5

  چرا به نظرات مردم اهمیت نمیدید قبل از عید هم بهتون ایمیل دادم ، پیام هم دادم.لطفا این محصول رو توی تخفیف ویژه قرار بدید یا تخفیف نورورزی بدید برای خیلی ها اینقد هزینه کردن زیاده.

  • genesis

   با سلام و تبریک سال نو .کد تخفیف نوروزی به ایمیل شما و کسانی که قبلا عضو سایت شده اند ، ارسال شده است.

 2. 3 از 5

  نمیدونم چرا ملت وقتشونو با خوندن اینجورچیزهایی تلف میکنن.پول که داشته باشی جذاب ترین مرد روی زمینی و همه میان طرفت

 3. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  با تشکر از اطلاعات مفیدی که تو مقالتون بود منتظر آپدیت بعدی هستیم.این قابلیت مطالعه در شب خیلی کاربردی بود مخصوصا شبها که با گوشی مطالب رو میخوندم

 4. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام و تبریک سال نو
  چرا فصل هفتم حذف شده ؟؟

  • genesis

   با سلام در انتهای فصل آخر توضیحات کامل ذکر شده است.

 5. 4 از 5

  به نظر بنده در این دنیا پول حرف اول و آخر رو میزنه تا وقتی داشته باشی همه میخوانت نداشته باشی هرکاری هم کنی هیچکی جذبت نمیشه.همین مقاله شما رو هم تا پول نداشته باشی نمیشه خرید و با خوندش جذاب شد !!!! میخوام مقالتون رو بخرم امیدوارم شما هم این تضمین رو به خریدارن بدید که اگه از مقالتون راضی نبودین پول پرداختیمون را پس بدید

  • genesis

   در جواب حرف شما باید بگم افراد زیادی به بنده پیام میدن و از وضعیت مالی خوبشون میگن و اینکه با وجود ثروت زیادی که دارن اما نامزد یا همسرشون اونها رو ترک کردند.اونها میپرسن مشکل همسرشون چیه؟؟؟ درصورتی که مشکل بزرگ از سمت خود اونها بوده چون به جز پول هیچ جذابیت دیگه ای نداشتند.پیشنهاد میکنم با این نوع دیدگاهی که دارید این مقاله رو خریداری نکنید.برای بدست آوردن هر چیز با ارزشی باید در سطح ارزش اون قرار بگیرید.

 6. 5 از 5

  لطفا تخفیف ویژه نوروز قرار بدید تا خرید کنیم

 7. 5 از 5

  چند ساله با نامزدم ارتباط و روابط عالی داریم با این وجود حاضر نمیشه باهام ازداوج کنه چکار باید کنم؟

  • genesis

   دوست عزیز پرسش شما بسیار کلی بوده و مشکل رایجی در جامعه امروز ماست و نیاز به پاسخی جامع دارد.در همین مقاله هم بخشی را به همین موضوع اختصاص داده ایم.

 8. 5 از 5

  با سلام و تبریک سال نو
  لطفا این مقاله رو توی تخفیف ویژه قرار بدید ، قیمتش برای خیلی ها گرونه مخصوصا توی این شرایط اقتصادی

  • genesis

   با کمک همراهان عزیزی که همیشه یاور ما بودن ، نسخه انگلیسی این مقاله رو هم تهیه کردیم و در فروم ها و وب سایت های خارجی با قیمت صد دلار برای فروش قرار دادیم.می تونید سر انگشتی حساب کنید قیمت اون به ریال چقد زیاد میشه اما با درک شرایط امروز جامعه ، ما هم تلاش کردیم حداقل قیمت ممکن رو در نظر بگیریم.

 9. 4 از 5

  منظورتون از مقاله چیه؟؟ این محصول کتابه فایله چیه؟

  • genesis

   مقالات دیجیتال مطالبی هستند که در قالب (مقاله های اینترنتی ) ارایه می شوند.تفاوت آنها با کتاب ها در این است که تصور کنید شخصی صدها کتاب را در طی چندین سال مطالعه کرده ، سپس ناب ترین قسمت ها و بهترین مطالب آن را به صورت خلاصه و چکیده جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده باشد.

 10. 5 از 5

  چند ماهه به یکی از هم کلاسی هام علاقه مند شدم.متاسفانه این حس رو به واسته دوست مشترکمون منتقل کردم و فهمیدم هیچ علاقه ای بهم نداره.االان بشدت حس دلشکستگی دارم اما ازون طرفم نمیتونم فراموشش کنم توروخدا راهنماییم کنیم چیکار کنم

  • genesis

   متاسفانه شما قوانین جذابیت رو درست اجرا نکردید و توی مقاله بخشی رو به خطاهای شناختی ذهن اختصاص دادیم که ازین طریق میشه در برابر کسی که هیچ علاقه ای هم به شما ندارد حس جذابیت رو ساخت.

 11. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  من کل اینترنتو زیر رو کردم کلی مطلب خوندم متاسفانه مطالب فقط شعاریه و در حد حرفه.چیزهایی که توی مقالتون گفتین کاملا علمیه و خیلی به کارم اومد .توی مقاله در مورد هیپنوتیزم گفتاری توضیح دادید که بسیار مختصر بود آیا مطلب جامع تری در مورد اون هم دارید

 12. 3 از 5

  به نظرم همه مردها یه جورن عوض نمیشن خوندن اینجور چیزهایی فقط وقت تلف کردنه

 13. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام ممنون از مطالب جالبتون ، تمام مواردی که ذکر کرده بودید انجام دادم فقط چند تا مشکل داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.بهتون هم ایمیل دادم ممنون میشم پاسخ بدید

  • genesis

   سلام دوست عزیز ، لطفا سوالاتتون رو به ادرس تلگرامی که در مقاله قرار دادیم بفرستید و در سریع ترین زمان ممکن به اونها پاسخ داده میشه.

 14. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  پس فصل هفتم کوش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • genesis

   لطفا توضیحات انتهای فصل آخر را مطالعه کنید.

 15. 4 از 5

  آیا محصول شما برای کسایی که ازدواج کردن هم مفیده؟من با شوهرم اختلافات زیادی دارم بدبختانه حس میکنم عشق بینمون به کلی از بین رفته

  • genesis

   این مقاله بر اساس مطالب علمی تهیه شده و هیچ گروه خاص یا محدوده سنی رو در بر نمی گیره.دقیقا بیشترین مشکلات زن و مرد در مقوله ازدواج شکل میگیره.شما در هر شرایطی که باشید می تونید تغییرات بزرگی رو در رابطه ایجاد کنید.برای تهیه این مقاله سال ها تلاش صرف شده تا ریشه بسیاری از مشکلات بین زن ومرد رو حل کنه.شما میتونید راه هایی رو که قبلا رفتید دوباره امتحان کنید و دوباره همون نتایج نا امید کننده رو بدست بیارید.در این مقاله ما دروازه جدیدی رو بروی شما باز میکنیم تا اثرات بی نظیر اون رو در زندگیتون ببینید.

 16. 5 از 5

  قبلا با شخصی در رابطه بودم و عاشقانه دوسش داشتم ، حتی رابطمون به سمت ازدواج کردن هم میرفت.اما یه اشتباه بزرگ از طرف من باعث شد همه چیز خراب بشه.الان فکرشو میکنم خیلی مغرورانه و بچگانه رفتار کردم.الان زندگیم بدون اون سیاه شده تورو خدا کمکم کنید بدون اون میمیرم.

  • genesis

   دوست عزیز ( پیام ضمنی ) حرف های شما دقیقا بیانگر ضعف های درونی شماست.یک انسان جذاب و با اعتماد به نفس هرگز به زندگی این دید رو نداره.در این مقاله دقیقا به شما مطالبی رو گفتیم که در رابطه ، به جای اینکه از نقطه ضعف که به شدت دافعه بوده و افراد رو از شما دور میکنه وارد شوید ، جذابیت رو در درون خودتون ایجاد کنید.

 17. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  ای کاش این چیزهارو ۵ سال پیش میدونستم….
  آدم هر اتفاقی تو زندگیش سرش میاد از ندونستنشه

 18. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  با تشکر از مطالب جالبتون . در مورد فصل سوم چند تاسوال داشتم

  • genesis

   لطفا سوال هاتون رو فقط از طریق ایمیلی که در مقاله قرار داده ایم ارسال کنید.

 19. 4 از 5

  این مقاله رو سفارش دادم تمام مراحل رو رفتم اما در آخر رمز دوم اینترنتی میخواد که من ندارم.لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

  • genesis

   لطفا توی تلگرام یه پیام بدید تا سفارش شما رو ثبت کنیم

 20. 3 از 5

  (مالک تایید شده)

  سایت مشکل داره لود نمییییییییییشه

  • genesis

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 21. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  قسمت مقالات غیر فعاله صفحه سفید میاد

  • genesis

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 22. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  دوست عزیز سایتتون دچار مشکل شده لطفا پیگیری کنید

  • genesis

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 23. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  سایت دچار مشکل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • genesis

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 24. 3 از 5

  (مالک تایید شده)

  چرا قسمت مقالات بالا نمیاد!!!!!!! صفحه اصلی سایتتون میاد اما بقیه قسمت ها نه

  • genesis

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 25. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  از صمیم قلب ازتون ممنوووووووووووووووووونم زندگی منو نجات دادید.تو رو خدا التماستون میکنم به خاطر پول کسی رو انتخاب نکنید

 26. 4 از 5

  وقت بخیر من این مقاله رو قبلا گرفتم ولی بدلیل اینکه گوشیمو عوض کردم رمز ورود رو فراموش کردم حالا چکار باید کنم

  • genesis

   از طریق ایمیلی که موقع خرید مقاله وارد کردید می تونید رمز ورود رو بازیابی کنید.

 27. 4 از 5

  چقد گروووون

 28. 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  به نظرم مردها همه ی جورن اما این ما زنها هستیم که بهشون اجازه میدیم چطور باهامون رفتار کنن.درد بزرگ جامعه ما اینه که اینجورچیزها رو جایی آموزش نمیدن و باید بعد از کلی شکست ودرس گرفتن بفهمی فرق بین یه هوس باز با یه عاشق چیه.ممنون از مطالب بسیار با ارزشتون

 29. 4 از 5

  سلام این مقاله رو میخوام ، چندتا سوال پیش از خرید داشتم نمیشه اینجا مطرح کنم آیا شما کانال تلگرامی هم دارید؟

  • genesis

   سلام آدرس کانال ما در صفحه ( تماس با ما ) سایت هست می تونید سوالاتتون رو بپرسید

 30. 4 از 5

  سلام خسته نباشید حس میکنم مورد با خرید این مقاله حل نمیشه چطور میتونم با شما ارتباط مستقیم داشته باشم ، واقعا نیاز به کمک شما دارم

  • genesis

   با سلام می تونید از طریق آدرس تلگرام که در سایت قرار دادیم اقدام کنید.

 31. 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  چیزهای جالبی یادگرفتم که هیچ جایی نمیشه اونها رو فهمید.منتظر آپدیت بعدی که بدید هستم

  • genesis

   امیدوارم از مطالب استفاده لازم را برده باشید.


دیدگاه خود را بنویسید