چگونه کسی را عاشق خود کنیم ، چطور جذاب باشیم ، پسر یا دختری را عاشق جذب و شیفته خود کنیم

(دیدگاه 52 کاربر)

255,000 تومان

Continue Shopping

چطور کسی را عاشق خود کنیم

 

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم ❤️ ❤️ ❤️

بارها این جمله را شنیدید : فلانی چه خوش شانسه ، انگار مهره مار داره . نمی دونم چطوری این همه آدم جذبش میشن

شاید فکر کنید ، زیبایی مهمترین عامل جذابیت است اما مطمئنا بارها دیده اید که زن های زیبا ، مردان عادی را انتخاب می کنند و یا مردان ثروتمند و مشهور زن های خیلی معمولی را برای ازدواج بر می گزینند !!؟؟

چرا زن ها ناز میکنند و یا چرا مردها بعد از مدتی از رابطه خسته شده و غیب شان میزند؟ دلیل خیانت زن و مردها چه چیزیست ؟؟؟

 

آیا راهی هست هرکسی را ، حتی کسانی که هیچ علاقه ای به ما ندارند ، عاشق خود کنیم ؟؟؟

حقیقتی عجیب و غم انگیز

شکست های عشقی جزو دردآورترین اتفاقات در زندگی هر انسانی است که ماهم حداقل یک بار آن را تجربه کرده ایم. پیش آمده که عاشق کسی بوده ایم، اما او ما رها کرده و یا با کسی دیگری رابطه برقرار کرده و احساس خیلی بدی در ما ایجاد شده است.

بارها پیش آمده که زن و مردی که عاشق همدیگرند ، صدها میلیون خرج ازدواج می کنند اما کمتر از چند ماه بعد ، این بار میلیون ها تومان هزینه دادگاه و وکیل می کنند تا هر چه زودتر از هم جدا شوند!!!

مردها باید مهریه های سنگین  وسکه طلا پرداخت کنند ( قیمت هر سکه طلا حدود ۴ و نیم میلیون تومان است ) یا خانم هایی که قلب آن ها شکسته شده و احساس نا امیدی می کنند.😥 😥 😥

اما آیا راهی وجود دارد که جلوی این دردها و ضررها را گرفت؟؟

 

برای اولین بار در جهان پس از ۱۰سال تلاش

با مطالعه هزاران مقاله علمی ، مصاحبه با صدها نفر و بررسی رفتار مردم سه کشور ایران ، انگلستان و آمریکا پاسخ نهایی به این راز بزرگ را بدست آوردیم و آن را در یک مقاله اختصاصی ارائه دادیم ، رازی که دانستنش زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد .حالا بهتر است که جواب تمامی این سوال ها را باهم مرور کنیم.برای بدست آوردن هر شخصی که دوستش داریم نیاز نیست کار سختی انجام دهیم ، فقط باید نکاتی که در ادامه گفته می شود را بدانیم.این نکات ساده در مدرسه یا در محیط خانواده به ما آموزش داده نشده اند به همین خاطر کسی آن ها را نمی داند و به شکل یک راز تبدیل شده اند.این نکات این ها هستند…

 

دسترسی سایت

شما اجازه مطالعه این مقاله را ندارید 🚫❗️

۲۵۵ هزار تومان

 

بخش رایگان مقاله »»»

راه های جذاب شدن ، چطور جذاب باشم چگونه جذاب بشم !!!

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

 

یک – زن ها لبخند بزنند اما مردها کمتر !!! از نظر مردها خانمهایی جذاب اند که لبخند میزنند ، پر انرژی هستند. مردان یک زن با قیافه معمولی اما خوش برخورد را به یک زن بسیار زیبا ولی اخمو ترجیح میدهند. اما برای خانمها چهره های جدی ، مغرور و کمی خشن ، در سطح ناخودآگاه، بسیار جذاب تر هست و این باعث میشود که مردان ، قویتر دیده شده و بتوانند نقش حامی و محافظت کننده را بازی کنند که برای خانمها بسیار جذاب است.

دو – قانون تضاد و تشابه مردم جذب کسانی می شوند که بیشترین نقاط اشتراک را با هم دارند ، اگر میخواهید کسی را جذب خود کنید به دنبال نقاط مشترکی بگردید که با او دارید و آن ها را به او نشان دهید.اما در کمال تعجب در این مقاله شما یاد خواهید گرفت چطور کسی را عاشق خود کنید بدون آنکه به شما علاقه یا نقطه اشتراکی داشته باشد.

سه – کمیاب شدن هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. بنابراین در ابتدای آشنایی ، به دنبـال بهانه های فراوان باشید تا در کنار او باشید.درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده اید کمتر در دسترس قرار گیرید ، با این کار عطش او را برای دیدن شما ، بیشتر خواهید کرد.شما در این مقاله تکنیک های را خواهید آموخت که همه را شیفته و اسیر خود کنید !!!

چهار – مردهای ریش دار ، زن های ساده ولی زیبا !!! ریش مرتب یا ته ریش در مردان یکی از مواردی است که بیانگر چهره ای مردانه بوده که برای بسیاری از زنان دلنشین است.اما خانم ها این نکته مهم را بدانند که ساختار بینایی مردان با آنها متفاوت بوده و مردها نسبت به آنها ، محدودیت زیادی در تشخیص رنگ ها دارند.به همین دلیل یک زن با آرایش ساده بسیار جذاب تر از کسی است که آرایش بسیار غلیظ دارد. بقیه این ویژگی های مخفی را در این مقاله خواهید آموخت…

 

چطور یک نفر را عاشق خود کنیم

پنج – درست صحبت کردن صدا تاثیر زیادی در جذب جنس مخالف دارد. انتخاب کلمات ، تن صدا و نوع بیان شما ، اثری سحر آمیز دارد . ( عوام این را اشتباها مخ زنی می نامند ) یکی از بیشترین سوالاتی که کاربران از ما می پرسند، در همین زمینه است.مثلا : وقتی کنار اونم چی بگم ؟ چطور حرف دلمو بگم ؟ … دوست داشتید تنها با صحبت کردن دیگران را عاشق خود کنید ؟؟؟ در این مقاله شما را با هیپنوتیزم گفتاری آشنا میکنیم که می توانید هر کسی را شیفته خود کنید.

شش – فرق بین زیبایی و جذابیت عموما علائم جذابیت ظاهری زنان عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لگن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است.این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است.اما جذابیت ظاهری بعد از مدتی فروکش کرده و تکراری می شود، یکی از دلایل خیانت و تنوع طلبی همین است !!!

هفت – همیشه خوش‌لباس باشید شاید اینکه بینی‌تان چه شکلی باشد دست خودتان نبوده است ولی این خودتان هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید چه لباسی تن بدنتان کنید. لباسی که برای خود انتخاب می‌کنید تاثیر بسیار زیادی روی سطح جذابیت شما دارد. حتی اگر زیبا هم نباشید، اگر خوب لباس بپوشید به نظر همه جذاب‌تر خواهید رسید. انتخاب ساعت یکی از مواردی است که باید در اولویت های شما باشد.در این مقاله خواهید فهمید چرا کفش مناسب نقش زیادی در جذابیت افراد دارد !!!

هشت – فردی پر رمز و راز باشید همه‌چیز را یک ‌باره رو نکنید. چیز‌های مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه‌دارید.یکی از تکنیک هایی که شما می توانید با آن ذهن و قلب دیگران را در اختیار بگیرید ، رفتار های هیپنوتیزم کننده است که در این مقاله خواهید آموخت.به طرز عجیبی مردم به سمت افرادی جذب می شوند که مرموز بوده و سوالات زیادی در ذهن آن ها ایجاد میکند. در این مقاله شما خواهید آموخت چطور با رفتار خود دیگران را هیپنوتیزم کنید.

اما پیشنهاد می کنیم این مقاله اختصاصی را نخرید !!!

ابتدا تمامی راه ها و مطالبی که در اینترنت هست را انجام دهید اما بعد از اینکه باز هم شکست خوردید ، برگردید به مطالعه این مقاله …

نظرات کاربرانی که این مقاله را خریده اند

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما بوده باشد :”

چطور پسر دختر زن یا مردی را عاشق خود کنم

وقتی ما با جنس مخالف در ارتباط هستیم، چه برخورد هایی باعث جذابیت بیشتر ما می شود ؟
وقتی که یک نفر را دوست داریم ، بدون اینکه به غرورمان لطمه ای وارد شود ، چطور علاقه مان را به او بفهمانیم ؟
چطور کسی را که دوستش داریم به دست بیاوریم و چه کاری بکنیم که اون فرد به طرف کس دیگری نرود ؟
چگونه می‌توانیم فرق میان یک فرد هوس باز را با کسی که قصد زندگی دارد، تشخیص دهیم؟
بهترین نوع لباس پوشیدن و آرایش در زمان برخورد با جنس مخالف چگونه است ؟
چرا بعد از یک مدت از دوستی ، رفتارهای آن شخص نسبت به شما سرد می شود ؟ در این زمان چه باید بکنید ؟
با زن یا مردی که مغرور هست و به شما توجهی نمی کند چه برخوردی باید داشته باشید ؟
چگونه باید با جنس مخالف قرار ملاقات گذاشت ؟
و صدها نکته دیگر که هر کدام به تنهایی می تواند شما را فردی جذاب و دوست داشتنی نشان دهد !
تکنیک های افزایش اعتماد به نفس در ارتباط با جنس مخالف
چگونه خواستگاری در حد و اندازه خود پیدا کنید.
چگونه تشخیص دهید عشق و علاقه طرف مقابلتان واقعی است.
چگونه یک آشنایی را به ازدواجی موفق تبدیل کنید.

نظرات کاربرانی که این مقاله را خوانده اند

شما هم می توانید نظر خود را با ما در میان بگذارید …

آمدن بالای صفحه


52 دیدگاه برای چگونه کسی را عاشق خود کنیم ، چطور جذاب باشیم ، پسر یا دختری را عاشق جذب و شیفته خود کنیم

 1. جنسیس

  جنسیس

  با در خواست بسیار زیاد دوستانی که قصد خرید این مقاله را داشتند ، تخفیف ویژه به مناسبت عید غدیر قرار داده شد.

 2. Avatar

  بهادر

  با سلام مراحل خرید را انجام دادم متاسفانه رمز دوم ندارم برای خرید چکارباید کنم لطفا راهنمایی کنین

  • جنسیس

   جنسیس

   لطفا از طریق برگه تماس با ما ، پیام بدید تا مراحل خرید را انجام دهیم.

 3. Avatar

  سینا

  با توجه به شرایط اقتصادی امروز خرید این مقاله برای خیلی ها سخته لطفا اگه میتونید تخفیفی چند روزه مثل دیجی کالا بذارید

 4. Avatar

  پژمان کمالی

  این مقاله رو میخوام
  شرایط تخفیفش چطوره

  • جنسیس

   جنسیس

   قیمت مقطوعه

 5. Avatar

  محمد جوادیان (مالک تایید شده)

  ویدیو شیرها خیلی شوکه کننده و تاثیر گذار بود کلا دید منو به زندگی و رابطه عوض کرد—————————-را هم در ویرایش بعدی قرار بدید

 6. Avatar

  سی مین (مالک تایید شده)

  از مقاله بسیار حرفه ی که آماده کردید تشکر میکنم کل اینترنت رو زیرو رو کردم اما فقط باعث گمراه شدنم شد.کاشکی سه سال قبل این بدستم میرسید

 7. Avatar

  هما

  این مقاله برای کسانی که ازدواج کردند هم مناسبه

  • جنسیس

   جنسیس

   هیچ تفاوتی ندارد که هنوز مجرید ، یا در شرف آشنایی با کسی هستید و یا اینکه قبلا ازدواج کرده اید.مواردی که در این مقاله گفته شده است به صورت خیلی ساده و راحت برای شما رازهایی را برملا میکند که بتوانید هرکسی را جذب خود کنید.

 8. Avatar

  بهنام صادقی (مالک تایید شده)

  عاااااااااااااالی بود

 9. Avatar

  شاهین خسروی (مالک تایید شده)

  سلام ویدیو سوم خرابه پخش نمیشه

  • جنسیس

   جنسیس

   سلام مشکل برطرف شد.

 10. Avatar

  هنگامه (مالک تایید شده)

  ویدیو سوم پخش نمیشه

  • جنسیس

   جنسیس

   مشکل برطرف شد

 11. جنسیس

  جنسیس

  سپاس از صبر و بردباری همراهان گرانقدر
  بعد از حدود یک ماه تلاش و کوشش فراوان ، ویرایش بعدی این مقاله آماده گردید.در این ویرایش که نسخه ششم است مطالب بسیار جذاب و جالبی را اضافه کرده ایم ، امیدوارم استفاده لازم را ببرید.همچنین به تمامی همراهان عزیزی که قبلا این مقاله را خریداری کرده اند ، از طریق ایمیل اطلاع رسانی شده است.

 12. Avatar

  lina

  Thanks for this

 13. Avatar

  بهنام

  این مقاله رو میخوام مراحل خرید رو انجام میدم میزنه سفارشتون ثبت شد اما خرید انجام نمیشه لطفا جواب بدید

  • جنسیس

   جنسیس

   سلام.با درخواست زیاد کاربران نسخه جدید این مقاله در حال تهیه می باشد.در حال حاضر خرید این مقاله تا اتمام بروزرسانی غیر فعال شده است.طی چند روز آینده و در سریع ترین زمان ممکن این مقاله را آماده ارایه به شما همراهان گرانقدر می کنیم.

 14. Avatar

  بهنام

  سلام چرا نمیشه مقاله رو خرید

 15. Avatar

  شیرین تیموری

  میخوام این مقاله رو بخرم چرا خریدش غیر فعاله ؟

  • جنسیس

   جنسیس

   نسخه جدید مقاله در حال تهیه است و در حال بروز رسانی آن هستیم.بزودی می توانید خریداری کنید.

 16. Avatar

  mahdis

  سلام حالتون خویه من از مطالبتون خیلی خوشم اومد و بسیار پر کاربرد بودن ولی مشکل من اینجاست که من پسری رو دوست دارم ———————————- الان چیکار کنم چه شرایطی رو فراهم کنم دقیقا تا بشه رودرو شد تا خوشش بیاد؟

  • جنسیس

   جنسیس

   سلام به صورت کلی باید گفت همراهی ، وابستگی ایجاد میکند. در رابطه ، معمولا پیام های مستقیم نتیجه موفقی ندارند.در بخش اصلی این مقاله به شما راه هایی نشان داده میشود که بتوانید جذابیت خود را بسیار افزایش دهید.

 17. Avatar

  آیدا رسولی فر

  سلام این موارد رو خوندم بسیار کاربردی بودن
  من یه مورد خیلی پیچیده دارم چطور میتونم مشکلمو با هاتون مطرح کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

  • جنسیس

   جنسیس

   می تونید از طریق تلگرامی که توی برگه تماس با ما هست سوالتون رو مطرح کنید

 18. Avatar

  روناک سنحابی

  درود برشما بی نهایت جامع وکامل بود و بعداز خوندن دیدگاه تازه ای به زندگی پیداکردم ارزوی موفقیت روز افزون دارم براتون

  • جنسیس

   جنسیس

   سپاس امیدوارم استفاده لازم را برده باشید.

 19. Avatar

  نادیا (مالک تایید شده)

  با تشکر از مقاله بسیار خوب و مطالب حرفه ای که بیان کردید.چیزهایی که تو این مقاله یاد گرفتم حتی خانواده هم بهم یاد ندادن.دو تا سوال داشتم اول اینکه فصل هفتم چرا حذف شده و دوم چرا مقاله رو روی کامپیوتر نمیشه خوند؟؟

  • جنسیس

   جنسیس

   امیدوارم استفاده لازم را برده باشید.
   در مورد فصل هفتم ، توضیحات کاملی را در انتهای مقاله قرار داده ایم.
   متاسفانه عده ای افراد سودجو اقدام به نفوذ در سایت نموده بودند و بخشی از مقاله را در اینترنت به فروش می رساندند.همکاران ما بعد از شناسایی و بستن حساب کاربری این افراد ، برای جلوگیری از چنین مواردی سطح دسترسی هکرها را که عموما با کامپیوتر وارد سایت میشوند را بسته اند.

 20. Avatar

  نیما طهماسبی

  من دانشجوم اگه میشه تخفیف نوروزی بدید تا این مقاله رو بخریم

 21. Avatar

  لاله

  ویژگی هایی که توی این مطلب گفتید کاملا درسته فقط یه مورد رو من اضافه میکنم هر چقد با طرفتون مهربون تر باشید زودتر ازتون خسته میشه

 22. Avatar

  کاوه حیدری

  چرا به نظرات مردم اهمیت نمیدید قبل از عید هم بهتون ایمیل دادم ، پیام هم دادم.لطفا این محصول رو توی تخفیف ویژه قرار بدید یا تخفیف نورورزی بدید برای خیلی ها اینقد هزینه کردن زیاده.

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام و تبریک سال نو .کد تخفیف نوروزی به ایمیل شما و کسانی که قبلا عضو سایت شده اند ، ارسال شده است.

 23. Avatar

  vahid hemati

  نمیدونم چرا ملت وقتشونو با خوندن اینجورچیزهایی تلف میکنن.پول که داشته باشی جذاب ترین مرد روی زمینی و همه میان طرفت

 24. Avatar

  شاهین مظفری (مالک تایید شده)

  با تشکر از اطلاعات مفیدی که تو مقالتون بود منتظر آپدیت بعدی هستیم.این قابلیت مطالعه در شب خیلی کاربردی بود مخصوصا شبها که با گوشی مطالب رو میخوندم

 25. Avatar

  ژاله (مالک تایید شده)

  سلام و تبریک سال نو
  چرا فصل هفتم حذف شده ؟؟

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام در انتهای فصل آخر توضیحات کامل ذکر شده است.

 26. Avatar

  رضا فیاضی

  به نظر بنده در این دنیا پول حرف اول و آخر رو میزنه تا وقتی داشته باشی همه میخوانت نداشته باشی هرکاری هم کنی هیچکی جذبت نمیشه.همین مقاله شما رو هم تا پول نداشته باشی نمیشه خرید و با خوندش جذاب شد !!!! میخوام مقالتون رو بخرم امیدوارم شما هم این تضمین رو به خریدارن بدید که اگه از مقالتون راضی نبودین پول پرداختیمون را پس بدید

  • جنسیس

   جنسیس

   در جواب حرف شما باید بگم افراد زیادی به بنده پیام میدن و از وضعیت مالی خوبشون میگن و اینکه با وجود ثروت زیادی که دارن اما نامزد یا همسرشون اونها رو ترک کردند.اونها میپرسن مشکل همسرشون چیه؟؟؟ درصورتی که مشکل بزرگ از سمت خود اونها بوده چون به جز پول هیچ جذابیت دیگه ای نداشتند.پیشنهاد میکنم با این نوع دیدگاهی که دارید این مقاله رو خریداری نکنید.برای بدست آوردن هر چیز با ارزشی باید در سطح ارزش اون قرار بگیرید.

 27. Avatar

  @@@لی LI@@@

  لطفا تخفیف ویژه نوروز قرار بدید تا خرید کنیم

 28. Avatar

  دریا

  چند ساله با نامزدم ارتباط و روابط عالی داریم با این وجود حاضر نمیشه باهام ازداوج کنه چکار باید کنم؟

  • جنسیس

   جنسیس

   دوست عزیز پرسش شما بسیار کلی بوده و مشکل رایجی در جامعه امروز ماست و نیاز به پاسخی جامع دارد.در همین مقاله هم بخشی را به همین موضوع اختصاص داده ایم.

 29. Avatar

  عرفان

  با سلام و تبریک سال نو
  لطفا این مقاله رو توی تخفیف ویژه قرار بدید ، قیمتش برای خیلی ها گرونه مخصوصا توی این شرایط اقتصادی

  • جنسیس

   جنسیس

   با کمک همراهان عزیزی که همیشه یاور ما بودن ، نسخه انگلیسی این مقاله رو هم تهیه کردیم و در فروم ها و وب سایت های خارجی با قیمت صد دلار برای فروش قرار دادیم.می تونید سر انگشتی حساب کنید قیمت اون به ریال چقد زیاد میشه اما با درک شرایط امروز جامعه ، ما هم تلاش کردیم حداقل قیمت ممکن رو در نظر بگیریم.

 30. Avatar

  ali

  منظورتون از مقاله چیه؟؟ این محصول کتابه فایله چیه؟

  • جنسیس

   جنسیس

   مقالات دیجیتال مطالبی هستند که در قالب (مقاله های اینترنتی ) ارایه می شوند.تفاوت آنها با کتاب ها در این است که تصور کنید شخصی صدها کتاب را در طی چندین سال مطالعه کرده ، سپس ناب ترین قسمت ها و بهترین مطالب آن را به صورت خلاصه و چکیده جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده باشد.

 31. Avatar

  تنهای تنهاااا

  چند ماهه به یکی از هم کلاسی هام علاقه مند شدم.متاسفانه این حس رو به واسته دوست مشترکمون منتقل کردم و فهمیدم هیچ علاقه ای بهم نداره.االان بشدت حس دلشکستگی دارم اما ازون طرفم نمیتونم فراموشش کنم توروخدا راهنماییم کنیم چیکار کنم

  • جنسیس

   جنسیس

   متاسفانه شما قوانین جذابیت رو درست اجرا نکردید و توی مقاله بخشی رو به خطاهای شناختی ذهن اختصاص دادیم که ازین طریق میشه در برابر کسی که هیچ علاقه ای هم به شما ندارد حس جذابیت رو ساخت.

 32. Avatar

  حمید رستگار (مالک تایید شده)

  من کل اینترنتو زیر رو کردم کلی مطلب خوندم متاسفانه مطالب فقط شعاریه و در حد حرفه.چیزهایی که توی مقالتون گفتین کاملا علمیه و خیلی به کارم اومد .توی مقاله در مورد هیپنوتیزم گفتاری توضیح دادید که بسیار مختصر بود آیا مطلب جامع تری در مورد اون هم دارید

 33. Avatar

  رویا

  به نظرم همه مردها یه جورن عوض نمیشن خوندن اینجور چیزهایی فقط وقت تلف کردنه

 34. Avatar

  مینا بهرامی (مالک تایید شده)

  سلام ممنون از مطالب جالبتون ، تمام مواردی که ذکر کرده بودید انجام دادم فقط چند تا مشکل داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.بهتون هم ایمیل دادم ممنون میشم پاسخ بدید

  • جنسیس

   جنسیس

   سلام دوست عزیز ، لطفا سوالاتتون رو به ادرس تلگرامی که در مقاله قرار دادیم بفرستید و در سریع ترین زمان ممکن به اونها پاسخ داده میشه.

 35. Avatar

  سپهر (مالک تایید شده)

  پس فصل هفتم کوش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • جنسیس

   جنسیس

   لطفا توضیحات انتهای فصل آخر را مطالعه کنید.

 36. Avatar

  ساحل

  آیا محصول شما برای کسایی که ازدواج کردن هم مفیده؟من با شوهرم اختلافات زیادی دارم بدبختانه حس میکنم عشق بینمون به کلی از بین رفته

  • جنسیس

   جنسیس

   این مقاله بر اساس مطالب علمی تهیه شده و هیچ گروه خاص یا محدوده سنی رو در بر نمی گیره.دقیقا بیشترین مشکلات زن و مرد در مقوله ازدواج شکل میگیره.شما در هر شرایطی که باشید می تونید تغییرات بزرگی رو در رابطه ایجاد کنید.برای تهیه این مقاله سال ها تلاش صرف شده تا ریشه بسیاری از مشکلات بین زن ومرد رو حل کنه.شما میتونید راه هایی رو که قبلا رفتید دوباره امتحان کنید و دوباره همون نتایج نا امید کننده رو بدست بیارید.در این مقاله ما دروازه جدیدی رو بروی شما باز میکنیم تا اثرات بی نظیر اون رو در زندگیتون ببینید.

 37. Avatar

  a-s1396

  قبلا با شخصی در رابطه بودم و عاشقانه دوسش داشتم ، حتی رابطمون به سمت ازدواج کردن هم میرفت.اما یه اشتباه بزرگ از طرف من باعث شد همه چیز خراب بشه.الان فکرشو میکنم خیلی مغرورانه و بچگانه رفتار کردم.الان زندگیم بدون اون سیاه شده تورو خدا کمکم کنید بدون اون میمیرم.

  • جنسیس

   جنسیس

   دوست عزیز ( پیام ضمنی ) حرف های شما دقیقا بیانگر ضعف های درونی شماست.یک انسان جذاب و با اعتماد به نفس هرگز به زندگی این دید رو نداره.در این مقاله دقیقا به شما مطالبی رو گفتیم که در رابطه ، به جای اینکه از نقطه ضعف که به شدت دافعه بوده و افراد رو از شما دور میکنه وارد شوید ، جذابیت رو در درون خودتون ایجاد کنید.

 38. Avatar

  علی ذبیح منش (مالک تایید شده)

  ای کاش این چیزهارو ۵ سال پیش میدونستم….
  آدم هر اتفاقی تو زندگیش سرش میاد از ندونستنشه

 39. Avatar

  لاله (مالک تایید شده)

  با تشکر از مطالب جالبتون . در مورد فصل سوم چند تاسوال داشتم

  • جنسیس

   جنسیس

   لطفا سوال هاتون رو فقط از طریق ایمیلی که در مقاله قرار داده ایم ارسال کنید.

 40. Avatar

  شاهین فروغی

  این مقاله رو سفارش دادم تمام مراحل رو رفتم اما در آخر رمز دوم اینترنتی میخواد که من ندارم.لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

  • جنسیس

   جنسیس

   لطفا توی تلگرام یه پیام بدید تا سفارش شما رو ثبت کنیم

 41. Avatar

  مهرداد نمازی (مالک تایید شده)

  سایت مشکل داره لود نمییییییییییشه

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 42. Avatar

  پیام افضلی (مالک تایید شده)

  قسمت مقالات غیر فعاله صفحه سفید میاد

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 43. Avatar

  مریم 1375 (مالک تایید شده)

  دوست عزیز سایتتون دچار مشکل شده لطفا پیگیری کنید

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 44. Avatar

  شاهسون (مالک تایید شده)

  سایت دچار مشکل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 45. Avatar

  راحله (مالک تایید شده)

  چرا قسمت مقالات بالا نمیاد!!!!!!! صفحه اصلی سایتتون میاد اما بقیه قسمت ها نه

  • جنسیس

   جنسیس

   با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز سایت جنسیس
   متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات و محدودیت های متعددی که میزبانی وب ما در کشور کانادا ایجاد کرده ،مجبور به انتقال هاست به کشور آلمان هستیم.همکاران ما به شدت در حال رفع مشکلات و انتقال اطلاعات هستند.آدرس دامنه اصلی سایت هم به دامنه ملی تغییر نام پیدا خواهد کرد تا از مشکلات دامنه های بین المللی هم رهایی یابیم.از اختلالات پیش آمده پوزش میخواهیم و تا ۴۸ سایت آینده تمامی مراحل انتقال به اتمام خواهد رسید.باتشکر از صبر شما

 46. Avatar

  گل آفتابگردون (مالک تایید شده)

  از صمیم قلب ازتون ممنوووووووووووووووووونم زندگی منو نجات دادید.تو رو خدا التماستون میکنم به خاطر پول کسی رو انتخاب نکنید

 47. Avatar

  رضا کریمی

  وقت بخیر من این مقاله رو قبلا گرفتم ولی بدلیل اینکه گوشیمو عوض کردم رمز ورود رو فراموش کردم حالا چکار باید کنم

  • جنسیس

   جنسیس

   از طریق ایمیلی که موقع خرید مقاله وارد کردید می تونید رمز ورود رو بازیابی کنید.

 48. Avatar

  زهرا

  چقد گروووون

 49. Avatar

  فاطمه (مالک تایید شده)

  به نظرم مردها همه ی جورن اما این ما زنها هستیم که بهشون اجازه میدیم چطور باهامون رفتار کنن.درد بزرگ جامعه ما اینه که اینجورچیزها رو جایی آموزش نمیدن و باید بعد از کلی شکست ودرس گرفتن بفهمی فرق بین یه هوس باز با یه عاشق چیه.ممنون از مطالب بسیار با ارزشتون

 50. Avatar

  بهاااار

  سلام این مقاله رو میخوام ، چندتا سوال پیش از خرید داشتم نمیشه اینجا مطرح کنم آیا شما کانال تلگرامی هم دارید؟

  • genesis

   genesis

   سلام آدرس کانال ما در صفحه ( تماس با ما ) سایت هست می تونید سوالاتتون رو بپرسید

 51. Avatar

  بن بست

  سلام خسته نباشید حس میکنم مورد با خرید این مقاله حل نمیشه چطور میتونم با شما ارتباط مستقیم داشته باشم ، واقعا نیاز به کمک شما دارم

  • genesis

   genesis

   با سلام می تونید از طریق آدرس تلگرام که در سایت قرار دادیم اقدام کنید.

 52. Avatar

  یگانه (مالک تایید شده)

  چیزهای جالبی یادگرفتم که هیچ جایی نمیشه اونها رو فهمید.منتظر آپدیت بعدی که بدید هستم

  • genesis

   genesis

   امیدوارم از مطالب استفاده لازم را برده باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *