چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

195,000 تومان

Continue Shopping

 

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

چگونه سایت من را در گوگل جستجو می‌کنم؟

 

اول، باید مطمئن شوید که وب سایت تان از گوگل استفاده شده‌است. برای فهمیدن این که آیا این مکان از نوع است: yourdomain.com در جعبه جستجو گوگل استفاده کنید و yourdomain.com را با نام دامنه واقعی خود جایگزین کنید. اگر لیستی از صفحات website’s را دیدید، گوگل سایت شما را شاخص گذاری کرده و به بازدید از آن گاه گاهی برای بررسی به روز رسانی ها ادامه خواهد داد. اگر وب سایت شما فهرست نشده است، آن را به اینجا ارسال کنید: http://www.google.com/addurl. ۱ یا ۲ هفته طول خواهد کشید تا Google از وب سایت شما بازدید کند و فهرست شما را فهرست کند.

 

دوم، به خاطر داشته باشید گوگل تنها صفحات وب را نمایش می‌دهد که مربوط به کلمه کلیدی مورد جستجو هستند. اولین قدم این است که اطمینان حاصل کنید که متن وب سایت تان به کلمه کلیدی در سوال مرتبط است. اگر اینطور نیست، گوگل آن را نشان نخواهد داد.

 

سوم، تنها به این دلیل که وب سایت شما در صفحه اول نشان داده نمی‌شود، به این معنی نیست که اصلا نمایش داده نشده است. به پایین صفحه نتایج بروید و روی بعدی برای صفحه ۲ و غیره کلیک کنید. وب سایت شما ممکن است در صفحه ۲، صفحه ۸۲ یا جایی بین آن باشد.

بسیار خوب، وب سایت من در گوگل است، اما در صفحه ۴۱ قرار دارد! چگونه باید آن را به صفحه اول نشان دهم؟

 

آه! شما از میلیون ها دلار سوال کرده‌اید. یک صنعت کامل برای پاسخ به این سوال ساخته شده‌است و میلیون ها دلار در هر سال برای انجام این کار هزینه می‌شود! سوال اول من این است که شما چقدر پول دارید؟ فقط شوخی کنید، اما به طور جدی، خبر خوب این است که دو راه اصلی برای گرفتن وب سایت تان برای نشان دادن در اولین صفحه گوگل وجود دارد:

 

شما می‌توانید بپردازید تا در اولین صفحه گوگل باشید و پول زیادی نخواهید داشت. این تبلیغ گوگل نام دارد.

شما می‌توانید وب سایت خود را به طور ارگانیک ارگانیک بگیرید بدون اینکه بتوانید برای تبلیغات هزینه کنید.

 

تبلیغات گوگل (پرداخت به بازی!) )

 

سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای رسیدن به صفحه ۱ گوگل برای یک کلید واژه خاص این است که هزینه تبلیغ را پرداخت کنید. شما با گوگل امضا می‌کنید، کلمات کلیدی را که می‌خواهید هدف قرار دهید انتخاب کنید، سپس پیشنهاد (بله، مانند یک مزایده)بر روی این که چقدر مایلید هر بار تبلیغ خود را بپردازید. این پرداخت هر کلیک نامیده می‌شود. هر چه قیمت هر کلیک بالاتر باشد، آگهی شما در بالای صفحه ظاهر خواهد شد، تمام چیزهای دیگر برابر هستند.

 

همچنین می‌توانید یک بودجه روزانه تنظیم کنید تا وقتی که بودجه شما برآورده شود، گوگل در آن روز تبلیغ خود را نشان نخواهد داد، بنابراین در مورد آن کلیک نخواهد شد و شما متهم نخواهید شد. برای بسیاری از صنایع، این یک راه ارزان و آسان برای نشان دادن در صفحه اول است.

 

برای صنایع دیگر (مانند وکلا این می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. برخی کلمات کلیدی حداکثر ۱۰۰ دلار برای هر کلیک یا بیشتر هزینه دارند!

استفاده از Google Ads Pro را در نظر بگیرید

 

با گوگل تبلیغات محتاط باشید. آن‌ها کار را بسیار ساده می‌کنند و شروع به نمایش تبلیغات روی سکو می‌کنند (بینگ دارای پلت فرم بسیار مشابه است). اما اگر شما ندانید که چه کار می‌کنید، می‌توانید مقدار زیادی پول را با تبلیغ گوگل تبلیغ کنید. با در نظر گرفتن این حقیقت که من یک متخصص حرفه‌ای هستم که توسط گوگل در کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز، مدیریت و بهینه‌سازی تایید می‌شود، پیشنهاد می‌کنم آن را برای ایجاد و مدیریت کمپین تبلیغاتی گوگل تبلیغ کنید.

 

اگر کارمند و یا آژانسی که استخدام می‌کنید می‌داند که آن‌ها چه کار می‌کنند، پس از بازگشت به سرمایه‌گذاری، پول بیشتری برای خودشان خواهند پرداخت. به عنوان مثال، اگر نمایندگی یا نمایندگی شما هزینه‌ای از ۱۵۰۰ دلار برای مدیریت و بهینه‌سازی فعالیت‌های ادوردز خود به شما می‌دهد، و آن‌ها در حال انجام کارها هستند، شما باید بیش از ۱۵۰۰ دلار سود داشته باشید.

 

به صورت تحت‌اللفظی، صدها تنظیمات و مشخصه‌های مختلف وجود دارد که شما می‌توانید برای هر فعالیت تبلیغاتی گوگل تبلیغات اضافه یا tweak کنید. اگر آن‌ها را اصلاح نکنید، می‌توانید هر ماه پول زیادی را هدر دهید و یا از دست بدهید. اگر بودجه خود را دارید، یک حامی را با نتایج ثابت می‌توانید استخدام کنید. اگر بودجه لازم برای استخدام کمپین تبلیغاتی گوگل تبلیغات را ندارید، توصیه می‌کنم از تبلیغات جستجوی پرداختی دور بمانید.

برچسب: , , , , , , , , , ,