هیپنوتیزم گفتاری

امتیازدهی 4.00 از 5 در 1 امتیازدهی مشتری
(دیدگاه 1 کاربر)

تومان55,000.00

هیپنوتیزم گفتاری

توضیحات


هیپنوتیزم گفتاری

یک جلسه هیپنوتیزم که توسط یک هیپنوتیزم کننده با رضایت خاطر از سوژه گرفته می‌شود هیپنوتیزم سنتی نامیده می‌شود. نوع دیگری از hypnosis موذیانه وجود دارد که در آن فرد بدون دانش خود هیپنوتیزم شده باشد.

 

این نوع هیپنوتیزم Conversational یا هیپنوتیزم Covert نامیده می‌شود و همانطور که از اسمش پیداست، معمولا در یک مکالمه انجام می‌شود.

 

این ایده که یک نفر می‌تواند ذهن ما را با استفاده از speech برای بسیاری از مردم کنترل کند، اما آن‌ها فراموش می‌کنند که همه ما به صورت مخفیانه به یک طرف و یا به صورت دیگر هیپنوتیزم شده‌ایم. کل دوران کودکی ما یک دوره هیپنوتیزم بود که در طی آن باورها و عقاید اطرافیان خود را کسب کردیم. بنابراین تا زمانی که به قدرت تفکر آگاهانه خود ادامه می‌دهید، خوب خواهید بود.

 

 

روش‌های Conversational / Covert

 

ممکن است تعجب کنید که چطور یک نفر می‌تواند با استفاده از کلمات محض به شما کمک کند. همانطور که خواهید دید، اصل اساسی همه تکنیک‌های خنثی کننده، مشابه آن است که در هیپنوتیزم سنتی، یعنی طفره رفتن از فیلترینگ آگاهانه و اجازه دادن به اطلاعات به طور مستقیم به ذهن ناخود آگاه می‌رسد.

 

در زیر رایج‌ترین روش‌های hypnotic محاوره‌ای استفاده می‌شود

 

استفاده از کلمات کلیدی که ذهن خودآگاه را رها می‌کنند

 

کلمات و عبارات ویژه‌ای وجود دارند که به طور مستقیم به عنوان فرمان‌های ناخودآگاه عمل می‌کنند و ما را مجبور می‌کنند تا توانایی‌های تفکر انتقادی خود را کنار بگذاریم. مثال‌ها شامل کلماتی مانند تصور و آرامش می‌شوند زیرا این نوع کلمات در واقع دستوراتی هستند که ناخودآگاه ما قبل از اینکه آگاهانه تصمیم به تصمیم‌گیری بگیرد، عمل می‌کند.

 

 

تصاویر بصری قوی‌ترین اشکال پیشنهادها هستند و این دلیل آن است که چرا تجسم این قدر موثر است. وقتی از شما می‌خواهم چیزی را تصور کنید، من در واقع ذهن خود را با هر چیزی که دوست دارم تصور کنم برنامه‌ریزی می‌کنم. اگر هنوز سعی دارید بفهمید یک کلمه ساده چگونه می‌تواند ذهن شما را برنامه‌ریزی کند، این سناریوی فرضی را در نظر بگیرید.

 

شما خیلی بی‌میل هستید که یک معامله تجاری را امضا کنید که به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهد تا سطح بین‌المللی را گسترش دهد. شما دلایل خود را دارید. یک شریک تجاری می‌خواهد شما را متقاعد کند تا معامله را امضا کند چون فکر می‌کند ارزشش را دارد. بعد از تلاش سخت، اما موفق به متقاعد کردن شما، بالاخره به شما می‌گوید،

 

تصور کنید که اگر کسب‌وکار ما در سطح بین‌المللی گسترش یابد، چه شکلی خواهد بود. ما دفاتر بین‌المللی را راه‌اندازی خواهیم کرد. سایر شرکت‌های بین‌المللی به ما علاقمند خواهند شد. شهرت و شهرت ما به آسمان دست خواهد زد و ارزش بازار ما به صورت نمایی رشد خواهد کرد. ما سود بیشتری از آنچه در حال حاضر به دست می‌آوریم کسب خواهیم کرد و ما ۵ برابر زندگی بهتر از آنچه در حال حاضر زندگی می‌کنیم زندگی می‌کنیم

 

اگر شما شبیه بیشتر افراد هستید و این شریک تجاری شما موفق شد تصویر روشنی از موفقیت آینده شما را در ذهنتان ترسیم کند، به احتمال زیاد تسلیم این وسوسه می‌شوید و یا دلیل آن را فراموش می‌کنید و یا دلایلی را رد می‌کنید که در ابتدا شما را مجبور به امضای قرارداد نکنید. این به این خاطر که ذهن نیمه هشیار شما بسیار قدرتمندتر از ذهن هشیار شما است.

 

ابهام و ابهام

 

استفاده از سخنرانی‌های مبهم، روشی مشترک است که بسیاری از رهبران تشنه قدرت، دیکتاتور و دیگر رهبران سیاسی به توده‌ها کمک می‌کنند. بسیاری از رهبران سیاسی بزرگ چیزی جز orators ماهر نیستند. دفعه بعد که یک فعالیت انتخاباتی در منطقه شما وجود دارد، من می‌خواهم به نوع کلماتی که رهبران مختلف برای جلب رای و حمایت از آن‌ها استفاده می‌کنند توجه کنید.

 

شما درک خواهید کرد که اغلب اوقات، سخنرانی‌های رهبران سیاسی عاری از هرگونه منطق، پر از ابهام و شعارهای مبهم هستند که هیچ هدف دیگری جز این نیست که احساسات مردم را تحریک کنیم. یک رهبر منطقی که از بیان روشن و بدون ابهام استفاده می‌کند و احساسات مردم را تحریک نمی‌کند هرگز در هیچ جایی برنده نخواهد شد. حرف مرا باور کنید.

برچسب: , , , , , , , , , ,

1 دیدگاه برای هیپنوتیزم گفتاری

  1. جنسیس
    امتیاز 4 از 5

    جنسیس   –  

    می توانید سوالات خود را در مورد این محصول از ما بپرسید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *