خواندن ذهن دیگران

155,000 تومان

Continue Shopping

توضیحات

 

خواندن ذهن دیگران

معلوم می‌شود که این فقط نیمی از حقیقت است. فردی که به شما می‌گوید این موضوع ممکن است آگاه نباشد، اما قطعا قادر به خواندن ذهن شما هستند. آن‌ها فقط این کار را به روش دقیق‌تر انجام می‌دهند تا درک آن‌ها.

 

و واقعیت این است که بیشتر مردم می‌توانند با آموزش، زمان، تمرکز و مجموعه خاصی از مهارت‌ها را یاد بگیرند. این تنها چیزی نیست که psychics قادر به انجام آن هستند.

 

اگر چه psychics دانش درستی را دارند، آموزش، و هدیه خواندن قطعا چیزی است که می‌تواند تا حدودی یاد بگیرد.

 

قبل از اینکه به شما نشان دهم که چگونه همه افراد می‌توانند ذهن خوانی را یاد بگیرند، مهم است که اطلاعات پس‌زمینه‌ای را در مورد مطالعه ذهن بدانید.

 

زمانی که دانش و روانشناسی پشت ذهن را درک می‌کنید، متوجه خواهید شد که این یک تلاش دست‌یافتنی برای هر کسی با اراده یادگیری است. و همچنین نوعی ترفند وجود دارد که می‌توانید از آن برای ایجاد توهم استفاده کنید که ذهن تان را می‌خوانید.

 

وقتی حقیقت را در مورد مطالعه ذهن می‌دانید، این حقه بسیار مفیدتر می‌شود.

 

خوانندگان ذهن طبیعی

 

دلیل اینکه چرا هر کسی می‌تواند خواندن ذهن را یاد بگیرد این است که ما قبلا این کار را انجام می‌دهیم.

 

اگر چه فرضیات ما اغلب اشتباه هستند، اما نه به این دلیل که فرآیند ذهنی خواندن با شکست مواجه می‌شود. ما می‌توانیم افکار و احساسات مردمی که با آن‌ها تعامل داریم را منعکس کنیم.

 

اما ما اغلب واکنش خود را بر آنچه که فکر می‌کنیم به جای آنچه به ما می‌گویند انجام خواهند داد متمرکز می‌کنیم. ما اغلب حالات چهره و زبان بدنی فرد را می‌بینیم و به درستی حدس می‌زنیم که افسرده، بیمار، شاد، عصبانی، یا راضی هستند.

 

اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی کسی یک چهره پوکر خوب داشته باشد؟ آیا ما هنوز می‌توانیم ذهن را بدون این اشارات بصری برای هدایت ما بخوانیم؟

 

شرط می‌بندم.

مهارت‌های مورد نیاز:

 

حقیقت این است که بسیاری از مهارت‌ها را برای خواندن ذهن قبول نمی‌کند. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که انگیزه یادگیری و تمایل به تکیه دادن به حدس خود را زمانی که به شما می‌گوید فردی احتمالا در حال فکر کردن و یا احساس است، به شما نشان دهد.

 

مسلما قبل از اینکه توانمندی‌های شما به طور طبیعی به طرف شما بیاید، به کمی تمرین نیاز خواهید داشت. اما نیازی نیست که یک توپ بلورین، یک دسته ورق یا یک لباس عجیب برای خواندن ذهن دیگران بخری.

 

شما باید قبل از اینکه سعی کنید ذهن کسی را مطالعه کنید، ذهن خود را از هر مزاحمت ایجاد کنید. برای برخی افراد این مهارتی است که بیش‌ترین زمان را برای توسعه دارد.

 

شاید شما می‌توانستید از کلاسه‌ای یوگا استفاده کنید. نه تنها به شما کمک می‌کنند ذهن و انرژی خود را متمرکز کنید، بلکه به شما کمی انعطاف‌پذیری و ورزش می‌دهد.

برچسب: , , , , , , , , ,