تناسب اندام – چطور هیکل رویایی که میخواهیم بدست آوریم

645,000 تومان

Continue Shopping

 

تناسب اندام

گزینه‌های ورزش شما متعدد هستند، از جمله پیاده‌روی، رقص، باغبانی، دوچرخه‌سواری، حتی انجام کاره‌ای خانگی. او می‌گوید مهم‌ترین چیز انتخاب فعالیت‌هایی است که از آن لذت می‌برید. این باعث می‌شود شانس شما برای تبدیل شدن به یک عادت افزایش پیدا کند.

 

و شما چقدر باید این کار را انجام دهید؟ برای سلامت قلبی، AHA حداقل ۳۰ دقیقه فعالیت فیزیکی متوسط مانند پیاده‌روی، در بیشتر روزه‌ای هفته را توصیه می‌کند.

 

Redberg می‌گوید: با این حال، اگر شما کم‌تر از این کار را انجام دهید، شما هنوز هم سود خواهید دید. اگر شما نمی‌توانید ۳۰ دقیقه کار کنید، نباید هیچ کاری انجام دهید، چون قطعا حتی در حدود ۵ یا ۱۰ دقیقه از این کار سود خواهید برد.”

 

آماده اید شروع کنیم؟ متخصصان سلامت و سلامت به WebMD کمک کردند تا این راهنمای beginner’s را برای ورزش کردن، از جمله تعریف برخی از شرایط تمرینی مشترک، تمرینات نمونه‌برداری و توصیه‌هایی در مورد تجهیزات ورزشی خانگی انجام دهند.

 

راهی برای اندازه‌گیری شدت ورزش این است که ضربان قلب و یا ضربان قلب را در طول فعالیت فیزیکی بررسی کنید. این‌ها باید در محدوده هدف در طول سطوح مختلف شدت باشند.

 

برای مثال، بنا به گزارش CDC، برای فعالیت فیزیکی با شدت متوسط، ضربان قلب هدف person’s باید ۵۰ درصد تا ۷۰ درصد از میزان ضربان قلب او باشد.

 

میزان تناسب خود را ارزیابی کنید

 

شما احتمالا ایده‌ای درباره نحوه تناسب شما دارید. اما ارزیابی و ثبت امتیازات تناسب پایه می‌تواند به شما معیارهایی برای اندازه‌گیری پیشرفت شما بدهد. برای ارزیابی تناسب اندام، انعطاف‌پذیری و ترکیب بدن خود، ثبت را در نظر بگیرید:

 

ضربان نبض شما قبل و بعد از ۱ مایل کیلومتر)

چقدر طول می‌کشد تا ۱ مایل یا ۴۰۰ متر طول بکشد، یا چقدر طول می‌کشد تا ۱.۵ مایل ۱ کیلومتر)طول بکشد

چند half استاندارد یا pushups اصلاح‌شده که شما می‌توانید در یک زمان انجام دهید

در حالی که پاهایتان را مقابل خود قرار می‌دهید، تا چه حد می‌توانید به جلو حرکت کنید

محیط کمر شما، درست بالای سرتان،

شاخص توده بدنی شما

 

۲. برنامه تناسب اندام خود را طراحی کنید

 

گفتنش آسان است که هر روز تمرین کنید. اما شما به یک برنامه نیاز دارید. هنگامی که برنامه تناسب اندام خود را طراحی می‌کنید، این نکات را در ذهن خود داشته باشید:

 

اهداف تناسب اندام خود را در نظر بگیرید. آیا شروع یک برنامه تناسب برای کاهش وزن دارید؟ یا انگیزه دیگری دارید، مانند آماده شدن برای یک ماراتن؟ داشتن اهداف روشن می‌تواند به شما کمک کند تا پیشرفت خود را اندازه‌گیری کنید و انگیزه بمانید.

یک روتین متعادل ایجاد کنید.

 

وزارت بهداشت و خدمات انسانی توصیه می‌کند که حداقل ۱۵۰ دقیقه فعالیت هوازی متوسط یا ۷۵ دقیقه فعالیت هوازی قوی در یک هفته یا ترکیبی از فعالیت متعادل و شدید را داشته باشد.

 

برای مثال، در بیشتر روزه‌ای هفته سعی کنید حدود ۳۰ دقیقه ورزش هوازی داشته باشید. همچنین هدف از این کار ترکیب قدرت تمام گروهه‌ای اصلی ماهیچه در یک برنامه تناسب اندام حداقل دو روز در هفته است.

برچسب: , , , , , , , , ,