افزایش اعتماد به نفس

95,000 تومان

Continue Shopping

 

افزایش اعتماد به نفس

هیچ‌کس با نفس بی‌حد و حصر به دنیا نیامده است. اگر کسی به نظر می‌رسد اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای داشته باشد، به این دلیل است که او سال‌ها بر روی ساخت آن کار کرده‌است. اعتماد به نفس چیزی است که یاد می‌گیرید آن را بسازید چون دنیای چالش برانگیز کسب‌وکار و زندگی به طور کلی می‌تواند آن را خالی کند.

 

مرتبط: ۵ روش برای حفظ یک mindset مثبت (هیچ مهم نیست که شما روبرو هستید)

 

یک مرور منفی آنلاین، درخواست بازپرداخت از یک مشتری یا رد هموار از سوی سرمایه گذاران می‌تواند موجب کاهش اعتماد به نفس ما شود. منظورم این است که برخی اوقات نظرات غیر منصفانه‌ای از آن‌هایی که به ما نزدیک هستند، می‌توانند به سختی به ما ضربه بزنند.

 

در بالای این، ما باید با منتقد داخلی خود از خود شک و تردید برخورد کنیم که به طور مداوم به ما می‌گوید که ما به اندازه کافی خوب نیستیم. زمانی که با عناصر زیادی بمباران می‌شود که اعتماد به نفس ما را تهدید می‌کنند، ما باید مسئولیت ایجاد آن را برای خودمان به عهده بگیریم.

 

همانطور که در مهارت مهارت مهارت آموزش می‌دهیم، ایجاد یک کسب‌وکار موفق نیاز به اعتماد به پوست ضخیم و اطمینان پایدار به توانایی شما برای غلبه بر موانع دارد. در اینجا ۱۰ مورد وجود دارد که می‌توانید برای ایجاد اعتماد به نفس خود انجام دهید.

۱. خودتان را همان طور که می‌خواهید تصور کنید.

 

آنچه که ذهن می‌تواند تصور کند و باور کند می‌تواند به آن دست یابد ناپلئون هیل

 

تجسم، تکنیک دیدن تصویری از خودتان است که به آن افتخار می‌کنید، در ذهن خود. وقتی با عزت‌نفس پایین مبارزه می‌کنیم، درک ضعیفی از خودمان داریم که اغلب نادرست است. تجسم یک نسخه فوق‌العاده از خودتان را تمرین کنید و به اهداف خود دست یابید.

۲. خود را آرام کنید.

 

نیکی می‌گوید: “ Affirmations ابزار قدرتمندی هستند که به عمد اعتقادات مطلوب خود را در مورد خودتان نصب می‌کنند.”

 

ما تمایل داریم مطابق با تصویر خودمان رفتار کنیم. ترفند ایجاد تغییر پایدار، تغییر نحوه نگرش شما به خودتان است.

 

Affirmations عبارات مثبت و مثبتی هستند که ما به خودمان می‌گوییم. این موارد به طور معمول موثرتر هستند اگر با صدای بلند بگویند که شما می‌توانید صدای خود را بشنوید. ما معمولا هر چیزی که به خود می‌گوییم را باور داریم. به عنوان مثال، اگر شما از ظاهر فیزیکی خود تنفر دارید، در عمل چیزی بگویید که وقتی در آینه نگاه می‌کنید از شما قدردانی می‌کنید و یا آن را دوست دارید.

 

برای اینکه بتوانید به سرعت اظهارات مثبت خود را به سرعت قبول کنید، phrase خود را به عنوان سوالاتی مانند، چرا من در انجام معاملات بسیار خوب هستم؟ به جای من در ایجاد معاملات بسیار خوب هستم“، مغز ما از لحاظ بیولوژیکی به دنبال پاسخ به سوالات بدون تحلیل اینکه آیا این سوال معتبر است یا نه.

 

یک چیز که هر روز شما را می‌ترساند انجام دهید.

 

اگر نامطمئن هستید حدس بزنید چه؟ بقیه دنیا هم همینطور. رقابت را دست‌بالا نگیرید و خود را دست‌کم بگیرید. شما بهتر از آن هستید که فکر می‌کنید.” harv Eker

 

بهترین راه غلبه بر ترس، مواجهه با آن است. با انجام کاری که هر روز شما را می‌ترساند و از هر تجربه مطمئن شوید، خواهید دید که اعتماد به نفس شما افزایش می‌یابد. بنابراین از منطقه راحتی خود خارج شوید و با ترس خود مواجه شوید.

۴. سوال منتقد داخلی خود را سوال کنید.

 

شما سال‌ها از خودتان انتقاد کرده‌اید و کار نکرده است. سعی کنید خود را تایید کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد.” هی

 

برخی از سخت‌ترین نظراتی که از خودمان دریافت می‌کنیم، از طریق صدای منتقد داخلی“، اگر با اعتماد به نفس پایین مبارزه کنید، این احتمال وجود دارد که منتقد داخلی شما بیش فعال و نادرست شود.

برچسب: , , , , , , ,