آموزش یوگا

85,000 تومان

Continue Shopping

توضیحات

 

آموزش یوگا

یوگا چیست مریدان

از آنجا که Swami Vivekananda برای اولین بار با بیش از صد سال پیش، یوگا را به غرب معرفی کرد، یوگا به اندازه پای سیب آمریکایی تبدیل شده‌است. با توجه به مجله روزنامه‌نگاری کلمبیا:

 

هر کسی یوگا را دوست دارد؛ ۱۶ و نیم‌میلیون آمریکایی آن را به طور منظم تمرین می‌کنند، و بیست و پنج میلیون نفر دیگر می‌گویند که امسال این کار را انجام خواهند داد. اگر در قرن بیست و یکم بیدار بوده‌اید و تنفس می‌کنید، می‌دانید که این عمل هندوها در سلامت و معنویت، مدت‌ها پیش از حلقه انگشت شست آغاز شده‌است. یوگا آمریکایی است؛ دو بار پوشش زمان را به دست آورده‌است، و تایید لیستی از افراد مشهور مثل مدونا، استینگ و جنیفر انیستون در سراسر جهان است. مصرف کنندگان هر سال ۳ میلیارد دلار در کلاس‌های یوگا، کتاب‌ها، ویدیوها، CD ها، سی‌دی، پوشاک، و دیگر نیازمندی‌ها پخش می‌کنند.

 

همانطور که توسط “الیوت میلر” متخصص عصر جدید اشاره شد، یوگا به سرعت در حال تبدیل شدن به نهاده‌ای سکولار مانند آموزش عمومی، مراقبت‌های بهداشتی، و محل کار است. این سبک به طور گسترده توسط کاتولیک‌های رومی و پروتستان‌ها مورد استقبال قرار گرفته‌است، و در طول چند سال گذشته یک حرکت یوگای مسیحی در بین evangelicals پیشرفت کرده‌است.” به دلیل وضعیت ستاره راک آن، من این علامت اختصاری Y O G را توسعه داده‌ام تا به شما یک مرور خاطره‌انگیز درباره این که این تمرین شامل چه چیزی است، ارایه دهم.

 

یوگا چیست نام

Y به ما یادآوری می‌کند که واژه یوگا از کلمه سانسکریت yogah می‌آید که به معنای یوغ یا اتحاد است. به عبارت دیگر، یوگا وسیله‌ای است که ذهن کاربر با آن در ذهن جهانی ادغام می‌شود.

 

O بیانگر شعار هندوها ام است – یک کلمه سانسکریت مقدس که توسط yogis هندو به عنوان جوهر spoken جهان گرامی داشته می‌شود. تکرار چنین mantras به عنوان ام و بیش از حد، وسیله‌ای اصلی است که به وسیله آن افراد حرفه‌ای یوگا راه خود را در حالت‌های مختلف آگاهی تغییر می‌دهند. هدف دستیابی به یک حالت تغییر یافته آگاهی همیشه یک‌سان است: برای محو کردن فرآیند تفکر انتقادی به این دلیل که ذهن شاهد مانعی برای روشن‌شدن افکار است. همانطور که توسط استاد فقید هندی Bhagwan Shree Rajneesh اشاره شد، هدف ایجاد یک مرد جدید است، کسی که با خوشحالی بی‌فکر است. در the of هیچ تظاهر نیست. با وجود چنین خطراتی چون تملک یا جنون، راهنماهای هندو آشکارا ایالات خلسه را تشویق می‌کنند که از طریق آن مریدان به قلمروهای شیطانی حمله می‌کنند و یا خود بالاتر را تجربه می‌کنند یا با هیولاهای خیالی برخورد می‌کنند، همه آن‌ها به عنوان پیشرفت در راه روشن‌گری نوشته می‌شوند.

 

جی یادآور the است که به منظور دستیابی به وحدت با خدای impersonal هندو، یوگا را توسعه و منتشر کردند. مهم‌تر از همه این است که گورو the است که یوگا را در حدود قرن دوم پیش از میلاد بنیان گذاشت. از اهمیت ویژه‌ای در غرب، یک معلم ذکر شده، Swami Vivekananda، یکی از مریدان خدا به نام Sri است. در سال ۱۸۹۳ Vivekananda از پارلمان ادیان جهانی برای کاشت سریع بذر برای یک معنویت جهانی جدید استفاده کرد. او در سال ۱۹۲۰ به عنوان پدر یوگا در غرب به عنوان پدر یوگا در غرب به عنوان پدر یوگا در غرب به عنوان پدر یوگا به عنوان پدر یوگا در غرب” مورد ستایش قرار گرفت. در نهایت، یک یادداشت ویژه، Swami Muktananda، popularizer از یوگای کندالینی، روشی است که در آن انرژی الهی به عنوان یک مار چنبره زده در پایه ستون فقرات ایجاد می‌شود؛ و هدفش پیوند با خدای هندو شیوا در یک مرکز هفتم است که گفته می‌شود در تاج سر قرار دارد. چنین راهنماهای هندو در صادرات یوگا به غرب بسیار موفق بوده‌اند که امروزه در کلاس‌ها، شرکت‌ها و حتی کلیساها معمول است.

 

در نهایت، A در Y O G A به شما خدمت می‌کند تا کلمه هندو asana را به شما یادآوری کند. به عنوان تکرار کلمه ام برای کار بر مریدان در حالت‌های مختلف آگاهی استفاده می‌شود، بنابراین یک هنگ از asanas یا حالات بدنی برای رسیدن به احساس وحدت با جریان انرژی کیهانی جهان به کار می‌رود. به همراه تمرینات تنفسی و روش‌های مدیتیشن، موقعیت‌های asana راهی برای آرامش و معنویت هستند. طبق گفته مجله یوگا، asanas نوع خود از مدیتیشن را انجام می‌دهند؛ برای انجام شرایط دشوار، باید بر روی بدن و تنفس خود تمرکز کنید و به ژست خود استراحت کنید“، در حالی که بسیاری از مردم در حال فریب دادن هستند، هیچ چیز نمی‌تواند از حقیقت دورتر باشد. در واقع، همانطور که توسط Swami Param از یوگای Dharma ashram در نیوجرسی اشاره شد، به of ها فکر کنید.

برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,