آموزش ساختن سایت مثل آب خوردن

1,100 تومان

Continue Shopping

آموزش ساختن سایت مثل آب خوردن

حالا شروع کنید – هیچ تجربه‌ای لازم نیست!How-to-build-websites.com برای تمام مبتدیان طراحی شده‌است … و برای افرادی که از برنامه‌هایی مانند Dreamweaver و دیگر برنامه‌های wysiwyg استفاده می‌کنند (wysiwyg مخفف چیست)… و حالا می‌خواهیم آنچه را که در پشت‌پرده رخ می‌دهد را یاد بگیریم “.

برای درک واقعا طراحی وب، باید کدگذاری دست HTML را یاد بگیرید؛ راحت‌تر از آن است که فکر می‌کنید!چرا یادگیری HTML و CSS منطقی به نظر می‌رسد.

برنامه‌های طراحی وب مانند Dreamweaver خوب هستند، اما اگر می‌خواهید قادر به ساخت وب سایت مبتنی بر HTML۵ مدرن باشید، این برنامه‌ها به روش یادگیری شما خواهند رسید (چون شما باید برنامه را در بالای کد یاد بگیرید)… و واقعا شما را آرام خواهد کرد!یادگیری ساخت سایت‌های وب با استفاده از HTML، کنترل بهتری نسبت به فرآیند و در نهایت وب سایت شما به شما می‌دهد. در بالای آن، درک عمیق‌تر تری از وب خواهید داشت، و در نتیجه شما وب سایت‌های بهتری را سریع‌تر – سریع‌تر – خواهید ساخت.

میزبانی وب و یک حوزه برای قیمت فوق‌العاده را به دست آورید:

اگر می‌خواهید طراحی وب را یاد بگیرید، باید در مورد میزبانی و نام‌های دامنه یاد بگیرید. قبل از اینکه شخص دیگری اینکار را انجام دهد، نام دامنه شما (آدرس وب سایت)را بگیرید! امروز به مدت ۵ / ۲ / ۲ دلار به میزبانی خود ادامه دهید. کم‌تر از هزینه یک فنجان قهوه خوب!

برچسب: , , , , , , , ,