حالت شب
text hidden

7 راه برای افزایش میانگین سرعت دوچرخه سواری خود را – جنسیس

تصویر پیدا نشد
5120 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

7 راه برای افزایش میانگین سرعت دوچرخه سواری خود را

 


هر دوچرخه سواری نیاز به سرعت را احساس می کند. اگر یک دوچرخه سوار مشتاق یا مبتدی هستید ، اشتیاق به افزایش سرعت دوچرخه سواری در بین همه متداول است. دوچرخه سواری با سرعت مناسب نه تنها باعث می شود فرد احساس اعتماد به نفس داشته باشد بلکه باعث تقویت سلامتی می شود. در حالی که درست است که سرعت با تمرین و صبر همراه است ، چندین عامل دیگر می توانند به شما کمک کنند تا سریعتر دوچرخه خود را سوار کنید.
در اینجا 7 روش برای بهبود سرعت دوچرخه سواری خود آورده شده است:

1 آرنج را خم کرده و تیک بزنید
بزرگترین چالشی که هر دوچرخه سوار جدید با آن روبروست ، رسیدگی به مقاومت در برابر باد است. جهت باد می تواند سرعت هر شخص را کند کند. یک روش ساده برای غلبه بر این ، پایین آمدن موقعیت بدن در دوچرخه است. اگر می دانید که سرعت باد باعث کند شدن شما می شود ، به جای اینکه مستقیم بنشینید ، موقعیت بدن خود را روی دوچرخه کمی پایین بیاورید. سعی کنید با خم شدن و خم کردن آرنج ، بدن خود را به میله ها نزدیک کنید. بلافاصله تفاوت را حس خواهید کرد.

2 به موسیقی خوب گوش دهید
موسیقی تأثیر زیادی در روحیه فرد دارد و شناخته شده است که روح خود را بالا می برد. این ترفند حتی زمانی کار می کند که می خواهید سرعت دوچرخه سواری خود را افزایش دهید. تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد گوش دادن به موسیقی با سرعت زیاد هنگام دوچرخه سواری سطح تلاش شما را کاهش می دهد. اما هر زمان که با هدفون دوچرخه سواری می کنید ، نسبت به وضعیت دوچرخه سواری خود و سایر هنجارهای ایمنی دقت کنید.

3 گروه سوار شوید
در حالی که سوار دوچرخه سواری می شوید می توانید کمی با کیفیت و آرامش را با خود بگذرانید ، اما سوار شدن در یک گروه برای افزایش سرعت بسیار عالی است. سوار شدن با دیگران شما را به افزایش میانگین سرعت خود از چند طریق تشویق می کند. این به شما انگیزه می دهد تا هنگام سوار شدن بر دوچرخه تلاش و انرژی بیشتری را انجام دهید.


4 لاستیک های خود را پمپ کنید
اطمینان حاصل کنید که لاستیک های دوچرخه شما به درستی باد شده است. لاستیک های با باد مناسب به شما کمک می کنند تا سریعتر بچرخید و دوچرخه سواری برای شما بی دردسر به نظر می رسد. بنابراین ، فشار را قبل از هر سواری بررسی کنید. بعضی اوقات ، تغییر دما و اندک هوا می تواند باعث نرم شدن آنها شود.

5 ترمزها را کمتر فشار دهید
سعی کنید ترمز چرخه را کمتر فشار دهید. ترمز غیر ضروری شما را کندتر می کند و باید سرعت بیشتری را پدال بگیرید. اگر جاده روشن است ، هیچ مانعی وجود ندارد و هیچ دلیلی برای کندی وجود ندارد ، روی ترمزها فشار ندهید.

6. سوار در فواصل
این سریعترین راه برای افزایش سرعت دوچرخه سواری شماست. آموزش فواصل به شما امکان می دهد برای یک بازه کوتاه با سرعتی بیشتر چرخه بزنید و سپس سرعت خود را کاهش دهید تا بهبود یابید و دوباره دوباره سریع بروید.

7. از لباس های مناسب استفاده کنید
لباسی که شما هنگام دوچرخه سواری می توانید بپوشید اهمیت زیادی دارد. بنابراین ، پوشیدن لباس دوچرخه سواری محکم بسیار مهم است. این مواد به گونه ای طراحی شده اند تا شما را خنک و بدون عرق نگه دارد. ثانیاً ، لباس های شلوار یا بد لباس باعث کشیدن زیادی می شود که می تواند سرعت شما را کند کند.

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , ,