حالت شب
text hidden

کیم کارداشیان در شهرت ، پول ، دوستی ، خواهر مورد علاقه خود و پیگیری قانون – جنسیس

تصویر پیدا نشد
108 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

کیم کارداشیان در شهرت ، پول ، دوستی ، خواهر مورد علاقه خود و پیگیری قانون

 پس از گذشت بیش از یک دهه در کانون توجه ، ستاره واقعیت و کرم کارداشیان ستاره واقعیت تلویزیون به یکی از شناخته شده ترین چهره های این سیاره تبدیل شده است. اما مدتها قبل از تمام توجه ، او اعتراف كرد كه از معروف شدن وسواس دارد.

در گزارش مصاحبه صادقانه با کانی وست ، رپ ، برای جلد سپتامبر Vogue Arabia ، کارداشیان در مورد تجربه خود با شهرت و ثروت باز شد ، گزارش داد E! اخبار.

مادر چهار کودک گفت: "پول همیشه هدف بود اما من به شهرت وسواس داشتم ، مثل اینکه با وسواس شرم آور بودم."

"من قبول دارم که شهرت می تواند اعتیاد آور باشد. اما اکنون ، تمرکز من تغییر کرده است. "


با این حال ، این بدان معنا نیست که او پشیمان سفر خود به سوپر استار است. با 16 فصل "ادامه کار با کارداشیان" در زیر کمربندش ، بدون شک این ستاره کتابی باز بوده است. ستاره واقعیت ، ازدواج ها ، نوزادان ، جدایی ها و طلاق های کثیف را با مردم به اشتراک گذاشته است - و از هیچکدام پشیمان نیست.

"حتی در تاریکی ترین اوقات ، پشیمان نیستم که خودم را برای دیدن جهان در آنجا بیرون می کشم. مردم طی سالها با من به اشتراک گذاشته اند که چقدر به آنها کمک کرده است که هنگام مقابله با مشکلات خود احساس تنهایی کنند.

این ستاره واقعیت افزود: "من عاشق داشتن صدا هستم و از سکویی که در اختیار شما قرار گرفته قدردانی می کنم ، حتی اگر آرزو می کنم در بعضی مواقع بتوانم حریم بیشتری داشته باشم.

در عین حال ، وی خاطرنشان كرد: شهرت و ثروت او هیچ كوتاهی برای موفقیت در اختیار شما قرار نمی دهد ، به ویژه امروز كه در تلاش برای گرفتن مدرک حقوق خود است.

"یک تصور غلط وجود دارد که من واقعاً نیازی به مطالعه ندارم و اینکه راه خود را برای گرفتن مدرک حقوق خریداری کرده ام. این کاملاً درست نیست دست کم گرفتن و تحویل گرفتن بیش از حد من است "، مادر چهار کودک گفت.

جالب اینجاست که برای بستن مصاحبه ، کانی سوال جنجالی را که همه ما می خواهیم بدانیم - از همسرش پرسید - آیا خواهر موردعلاقه او Khloe Kardashian ، Kourtney Kardashian ، Kendall Jenner یا Kylie Jenner است؟

مغول زیبایی فاش کرد: "این تغییر می کند ، درست مثل اینکه دوستان یا روابط وارد و خارج می شوند."

"من فکر می کنم امسال یک سال واقعا قوی کیم و خلو بوده است. من به وضوح با کندال و کایلی خیلی نزدیک هستم اما مدت زمان بیشتری را در این زمین با کورتنی و خولو گذراندم - 16 و 17 سال بیشتر با آنها. ما تاریخ بیشتری داریم ، در کنار هم بوده ایم و دوستان بیشتری با هم داریم. من و کورتنی همیشه نزدیک خواهیم بود ، اما امسال Khloe و واقعاً پیوند خورده ایم. "

این ستاره اکنون در حال آماده سازی برای شرکت در آزمون وکالت در سال 2022 است ، و این هدف نهایی این است که عدالت کیفری را به هدف خود در زندگی تبدیل کند.

(این داستان از یک آژانس سیم بدون تغییر در متن منتشر شده است. فقط عنوان تغییر یافته است.)

داستان های بیشتری را در فیس بوک و توییتر

انتشار اول: 27 آگوست 2019 16:05 IST

%MINIFYHTMLaaed9aa7d676f52dfd639660bbe7ccf57%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , ,