حالت شب
text hidden

چگونه کاری کنید که دیگران عاشق شما شوند ؟

چگونه کاری کنید که دیگران عاشق شما شوند ؟
4765 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

آیا فکر میکنید عشق قابل کنترل نیست ؟

آیا واقعا تصور میکنید عشق یکدفعه اتفاق می افتد و هیچ کنترلی روی آن وجود ندارد ؟

خبر خوب اینجاست که قوانین ثابتی هست که کمک میکند این فرآیند را کنترل کنید. تاکنون تنها مشکل شما این بوده است که هیچگاه از این قوانین آگاه نبوده اید یا اینکه بعضا ، بدون اینکه بدانید از آنها استفاده کرده اید یا طعمه آنها شده اید. باآموختن اینکه چطور این قوانین را اعمال کنید، نه تنها میفهمید که چرا انسانها عاشق افراد خاصی میشوند، بلکه میتوانید هرکسی را عاشق خود کنید.

۲۰ نکته قطعی و نتیجه بخش برای اینکه هر کسی عاشقتان شود

 

 1. مثل والد ترجیح داده او رفتار کنید : مردم در ضمیر ناخودآگاه، به دنبال کسی میگردند که ظاهر و رفتار مشابه والد محبوب جنس مخالف خود را دارد(درصورتی که رابطه خوبی با او داشته باشند).
 2. نشان دهید که مانند نفرات قبلی نیستید : اکثر مردم،بعد از پایان یک رابطه، ویژگیهای مورد انتظار خود را از شریک زندگی خود،تغییر میدهند، زمانی که شما نشان میدهید مانندفردی نیستید که او در رابطه قبلی با او همراه بود، جذاب خواهید بود.
 3. نیازهای روانشناسی فرد رابشناسید : هر فردی دارای نیازهای روانشناسی متفاوتی است و بهترین فرد برای او، کسی است که بیشتر این نیازها را سیراب میکند.
 4. ارزش خود را بیشتر کنید : آنقدر با ارزش باشید که افراد در غیاب شما، به تحسینتان بپردازند. مردم وقتی میفهمند که دیگران نیز فرد مذکور را ارزشمند میدانند، بیشتر به او علاقمند میشوند.
 5. بیشتر دیده شوید : تحقیقات نشان میدهد مردم کسی را برای آغاز رابطه انتخاب میکنند که او را بیشتر میبینند. این بدین معناست که هرچقدر بیشتر کسی را ببینید، احتمال عاشق او شدن هم بیشتر میشود.
 6. اسرار آمیز باشید : بر اساس تحقیقات، اسرار آمیز بودن سبب میشود افراد بیشتر به شما فکر کنند. هرچقدر شما اسرار آمیزتر باشید، بینهایت تر خواهید بود و یک جاذبه هیپنوتیزمی در ذهن دیگران به جای میگذارید.
 7. اگر یک زن هستید، بیشتر لبخند بزنید و اگر مرد هستید، کمتر لبخند بزنید: تحقیقات نشان میدهد که مردها زنان خوش خلق را بیشتر ترجیح میدهند و از زنان بد اخلاق بدشان می آید.این درحالیست که زنانمردهای خشن را بیشتر دوست دارند.
 8. بگذارید شخص مرتبط بداند که چقدر شبیه هم هستید: وقتیکه انسانها اشتراکاتی را میان خود، و شما بیابند، حس صمیمیت و نزدیکی بیشتری را نسبت به شما دارند.
 9. زمانی دلتنگتان میشوند، غیب شوید: بر اساس تحقیقات، اینکارسبب افزایش جاذبه بین شما در بلند مدت میشود. البته به شرطی که در انجام آن زیاده روی نکنید.
 10. گیج کردن : همیشه خوب یا همیشه بد نباشید چون کسل کننده است ! بجای این کار، استراتژی خود را بسمت گیج کردن فرد مورد نظر ببرید. مردم درمورد چیزی که نمیتوانند به خوبی آنرا بفهمندد، بیشتر فکر میکنند.
 11. رابطه هیجان و عشق : زمانی فعالیت بسیار هیجان انگیزی را با هم انجام میدهید، امکان دارد حس هیجان با عشق اشتباه گرفته شود و در سطح ناخودآگاه، فرد مربوطه حس کند که چون کنار شماست، حس هیجان را تجربه میکند. در حقیقت هیجان به راحتی میتواند با عشق اشتباه گرفته شود.
 12. پز دادن غیر مستقیم : زمانی افراد بطور مستقیم پز میدهند، مردم از آنها متنفر میشوند. حال آنکه مردم عاشق کسانی هستند که بطور غیر مستقیم پز میدهند. مثلا بجای اینکه بگویید من بنز دارم، کلید بنز را روی میز بگذارید(درحالیکه خود کنار آن نیستید!).
 13. زنان پسرهای خشن، ماجراجو و جذاب را دوست دارند : میتوانید فردی بیچاره شوید،خیلی خوب شوید، یا زیاد تماس بگیرید تا برای خانمها یک انتخاب سوخته شوید ! زنان افرادی را دوست دارند که حس رهبری و هدایت داشته، قوی و مقاوم هستند.
 14. قدرت خود را بروز دهید : به فرد ذکرشده نشان دهید که شما آپشنهای بسیار زیاد دیگری نیز دارید اما در این میان، او را انتخاب کرده اید.
 15. تقلید کنید: زبان بدن او را تقلید کنید. وقتی تن صدا و زبان بدن فردی را تقلید میکنید، فرد ذکرشده در سطح ناخودآگاه باور میکند که شما شبیه او هستید(توجه کنید که ضمیر خودآگاه او متوجه تقلید شما نشود)
 16. توجهتان را مدریریت کنید: شما میتوانید با زیاد و کم کردن میزان توجهی که به فرد میکنید، از این سلاح قدرتمند استفاده کرده و او را مکررعاشق خود نگاه دارید.
 17. رفتار متضاد نمایش دهید: مثلا اگر فردذکرشده خجالتی است، شما با داشتن اعتماد به نفس مکمل او شده و جذابتر بنظر میرسد.
 18. غیر قابل پیش بینی باشید: وقتی همه چیز قابل پیش بینی باشد، کسل کننده همخواهد بود. ویژگی های مثبت خود راکم کم رو کنید نه به یکباره. وقتی رفتارهای شما غیر قابل پیش بینی باشد، جذاب تر دیده میشود و خسته کننده نخواهید شد.
 19. کاری کنید که درمورد شما فکر کنند : وقتی مردم منتظر میمانند که چیزی اتفاق افتد و رخ نمیدهد(مثلا هر روز تماس میگرفتید و به یکباره تماس نمیگیرید)، وابستگی میان شما بیشتر میشود زیرا او به شما بیشتر فکر میکند.
 20. گذشته ی فرد ذکر شده را متوجه شوید : با توجه به گذشته ای که فرد تجربه کرده است، میتوانید نوع شخصی که عاشقش میشود را بیابید. گذشته ی افراد،سبب تغییر نقشه عشق آنها و معیارهایشان خواهد شد.

در آخرباید گفت که دانستن نکات بالا، برای همه کسانی که در رابطه عشقی هستند، ضروری است. امکان دارد حس کنید برخی از این نکات، نوعی اذیت کردن هستند ! اما باید بدانید که برای داغ و تازه ماندن عشق در بلند مدت، این چالشها و شیطنت ها احتیاج است ! وگرنه حتی اگر همه چیز در رابطه شما بهترین باشد، با گذشت زمان، عشق آتشین اولیه میان شما اندک اندک سرد میشود، مگر اینکه خود آنرا گرم نگاه دارید.

همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله کمیاب ، راز های مخفی جذابیت را بدانید و هرکسی را شیفته و عاشق خود کنید: مشاهده مقاله …

برچسب ها:, , , , , , , , ,