حالت شب
text hidden

چگونه دوباره در رابطه خود عشق تولید کنید

چگونه دوباره در رابطه خود عشق تولید کنید
2255 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

تحقیقات نشان میدهد که بعد از مدتی ازآغاز رابطه، زوجها جذابیت اولیه را از دست داده و بعد از چند سال، عشق داغ اولیه با یک حس احترام و صمیمیت دو طرفه، جایگزین میشود. اما باید بدانید که با خواندن این مقاله، شما میتوانید دوباره عاشق کسی شوید که قبلا عاشق او بوده اید، حتی اگر در حال حاضر احساسی به او ندارید.

آیاامکان دارد دوباره عاشق کسی شوم ؟

بله ! با انجام این روش ها میتوانیددوباره عشق را به رابطه خود بازگردانید:

  1. شباهت : مردم معمولا عاشق کسی میشوند که مانند خودشان هستند. تحقیقات نشان میدهد شبیه بودن به وابستگی میرسدد و به همین دلیل است که امکان وابسته شدن شما به کسی که اغلب او را میبینید، وجود دارد. امکان دارد بگویید : ما با یکدیگر زندگی میکنیم اما حسی به هم نداریم. دلیل این امر این است که تنها شباهت هایی که به همراه احساسات مثبت مرتبط باشد، باعث وابستگی میشود. اگر همواره جنگ و دعوا کنید، فریاد بکشید یا با هم بد رفتار کنید، اصل اول بر ضد شما عمل خواهد کرد.
  2. هیجان، هورمونهای جاذبه را برمیگرداند: حس خارق العاده ای که در ابتدای رابطه وجود دارد، معمولا به دلیل آزاد شدن نوع خاصی از هورمونهاست. محققان پی برده اند که تجربه مجدد هیجان در کنار هم، میتواندسبب شود حسهای اولیه مجددا تولید شوند. همچنین ثابت شده است افرادی که در اتفاق های هیجان انگیز، در کنار هم حضور میابند، شروع به دوست داشتن هم میکنند. بطور خلاصه اینکه شروع کنید به شکستن الگوهای کهنه ای که در رابطه شما وجود دارد و همه چیز را مکرر غیرقابل پیش بینی و جدید کنید. یک فیلم تکراری برای ما خسته کننده است حال آنکه با غیر قابل پیش بینی بودن فیلم، جذابیت بسیاری را تجربه میکنیم.
  3. شما میتوانید با برنامه ریزی کردن ضمیر ناخودآگاه افراد، کاری کنید که آنها فکر کنند که شما جذابید: مثلا با استفاده از یک روش ساده مانند اینکه با استفاده از روش های Mind Control به او القا کنید که همه شما را جذاب میبینند که در مقالات دیگر درباره آن صحبت میکنیم .
  4. صمیمیت واقعی : کلید صمیمیت واقعی این است که همه چیز را با هم به اشتراک بگذارید. اگر در آخر هفته، شما به ماهیگیری میروید و همسر شما به خرید میرود، صمیمیت میمیرد. شما باید کارها را با یکدیگر انجام دهید، حتی اگر علایق مشترکی ندارید. کارهای زیادی را باهم انجام دهید تا وابستگی به وجود آید.
  5. قدرت تماس چشمی : تحقیقات نشان داده است که نگاه کردن به چشمهای فردی دیگر، برای بازه های زمانی طولانی،سبب ایجاد هورمونهای عشق یکسان و مشابه اوایل رابطه میشود . با خیره شدن زیاد به چشمان افراد، حتی امکان دارد آنها فکر کنند که عاشقشان هستید و حس عشق را در آنها به وجود آورید.

همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله کمیاب ، راز های مخفی جذابیت را بدانید و هرکسی را شیفته و عاشق خود تان کنید: مشاهده مقاله …

برچسب ها:, , , , , , , ,