حالت شب
text hidden

چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود

چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود
25736 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

چه چیزی زنان را بی قرار شما میکند ؟!

مردان از نظر ساختار ذهنی در جذب شدن ، خیلی ساده هستند ! آنها توسط هر زنی که سالم و جذاب بنظر برسد ، جذب میشوند.فرم بدن مناسب ، لبهای متقارن و جذاب ، تقارن چهره و نسبت کمر به باسن کم ، همه ، نشان دهنده ی حضور هورمون زنانه ی متناسب است که سبب جذب مردها خواهد شد.یک مرد ، بودنش با یک زن را ، میتواند از نگاه اول ، تصور کند و جذب او شود.هرچقدر هم که این مساله سطحی دیده شود ، همواره یک حقیقت بیولوژیک است.این ، بدین معنا نیست که مردان ، شریک زندگی خود را تنها به خاطر ظاهر انتخاب خواهند کرد.بلکه بدین معناست که آنها ، با دیدن یک زن جذاب از نظر ظاهری و فیزیکی ، جذب خواهند شد.حتی اگر هیچ چیزی درموردآنها ندانند.

از طرف دیگر ، زنان ، پیچیده تر هستند ! بله آنها به ظاهر اهمیت میدهند اما ساختار ذهن آنها به این صورت است که تا زمانیکه مرد مربوطه ، معیارهای ناخودآگاه آنها را که به دنبالش هستند ، تامین نکند ، تحریک نمیشود و جذب نمیشوند.ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

 

تفاوت میان سیم کشی های ذهنی زنان و مردان

یک جمله در روانشناسی هست! مردان برای رابطه، به مکان احتیاج دارند اما زنان به دلیل نیاز دارند !تحقیقات نشان میدهد تا وقتیکه مرد ، نیازها و معیارهای اساسی و ناخودآگاه زن را تامین نکند ، زن تحریک و جذب نمیشود و نمیتواند تحریک شود.به زبان دیگر ، زن تنها پس از متوجه شدن این مساله که مرد اش میتواند از او مراقبت و محافظت کند ، میتواند ، تحریک شده و جذب او شود.

دقیقا به این دلیل است که دارویی مانند ویاگرا ، برای بهبود کارایی جنسی زنان وجود ندارد !چون ذهن یک زن ، حین سکس ، همواره دخیل شده و اگر مرد نا مناسبی حضور داشته باشد ، نخواهد گذاشت تحریک و جذب شدن صورت پذیرد.این مساله ، یکی از مشکلات رایج جنسی میان مردان و زنان است که پس از ازدواج اتفاق می افتد.اگر زن احترامش را نسبت به مرد خود، از دست بدهد و یا حس کند که او به اندازه ی کافی مرد نیست ، به راحتی امکان دارد هنهگام عملیات سکس ، هیچ تحریکی را تجربه نکند.

چه چیزی سبب جذب زنان میشود ؟

جدای از بحث جذابیت فیزیکی ، زنان جذب مردان غالب ، قدرتمند و دارای خصوصیات مردانه میشوند(حتی اگر اینگونه مردها ، برخورد مناسبی را با همسرشان نداشته باشند !).زنان ، همچنین جذب مردان دارای مقام مناسب و مردان جاه طلب میشوند.یک ساعت گران قیمت میتواند سبب شود که یک زن ، جذب مردی شود.دقیقا به همان صورت که یک مرد ، میتواند فقط بخاطر بدن خوشفرم یک زن ، جذب شدن اولیه را نسبت به او تجربه کند.منظور این نیست که زنان پول پرست هستند ، بحث این است که سیم کشی ذهنی آنها اینگونه است که قدرتمند ترین مرد را یافته و به او وصل شوند و این روال طبیعت است تا مردهای قدرتمند تر توسط زنان انتخاب شده و پدر خانواده ی جدید شوند.

خیلی از مردان با ظاهر معمولی ، به سرعت از بازی بیرون میروندچون به اشتباه باور دارند زنان جذب آنها نخواهند شد.اما خبر خوب این است که با داشتن ویژگیهای مردانه ی جذاب ،همواره زنان جذب شما خواهند شد.

پس اگر چند وقتی است بعنوان یک مرد ، همسرتان جذب شما نمیشود یا نسبت به شما بیتاب نیست ، روی شخصیت خود کار کنید و صفات مردانه و قدرت را در درون خود بزیاد کنید . همچنین ، نیازهای حمایت ، امنیت و حفاظت را در همسر خود کاملا تامین کنید تا بتوانید مجددا جذاب ظاهر شوید.همچنین ، زنان و مردان با خواندن کتاب زیر میتوانندتحولی را در رابطه خود با جنس مخالف ایجاد کنند.

همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله کمیاب ، راز های مخفی جذابیت را بدانید و هرکسی را شیفته و عاشق خود کنید: مشاهده مقاله …

برچسب ها:, , , , , , , , ,