حالت شب
text hidden

چطور کسی که جذب شما نشده را جذب خود کنید

چطور کسی که جذب شما نشده را جذب خود کنید
5698 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

رابطه فکر کردن و عاشق شدن

هروقت که کسی بیش از حد درباره ی چیزی فکر کند، به آن وابسته میشود وکم کم  بازهم درباره ی آن چیز، بیشتر و بیشتر فکر خواهد کرد. کمپانی های بزرگ این  واقعیت  را خوب میدانند، به این دلیل  است که مکررشما را با تبلیغات خود بمباران میکنند.

ضمیر ناخودآگاه، با تکرار کار میکند و اگر چیز خوب و مناسبی، مکرر تکرار شود، نهایتا در ضمیر ناخودآگاه واردمیشود.

اما رابطه این نکته با جذب کردن کسی که در نگاه اول به شما علاقمند نشده است چیست ؟

در حقیقت اگر شما بتوانید کاری کنید که کسی مکرر  درباره ی شما فکر کند، تنها چند گام با اینکه او را عاشق خود کنید، فاصله خواهید داشت، حتی اگر از ابتدا اصلا علاقمند شما نشده باشد.

عشق چیزی نیست جز حالت حسی وسواس گونه و فکر دائم نسبت به یک فرد. اگر میخواهید کسی که علاقه ای به شما نشان نداده است را جذب خودنمایید ، بایداول  یاد بگیرید چطور  میتوانید کاری کنید که او، اغلب به شما فکر کند.

جذب کردن کسی که جذبتان نشده است، به معنای اشغال کردن افکار او میباشد

جذابیت را با جلب توجه اشتباه نگیرید. جذب کردن توجه یک فرد، برای چند لحظه توسط انجام کارهای احمقانه یا عجیب، خیلی  راحت است اما پس از اینکه او به خانه برگردد، دیگر به شما فکر نمیکند.

جذب موفق، زمانی اتفاق افتاده است که فرد مذکور، حتی وقتی که او را تنها میگذارید، همواره درباره شما فکر کند.

فرآیند جذب، با گرفتن توجه فردشروع میشود اما نه هر نوع توجهی. بلکه باید نشان دهید، شما همان ویژگیهایی را دارید که اوشدیدا  دنبال آنهاست. در چنین حالتی، حتی اگر فرد ذکرشده  در ابتدا علاقمند شما نشده باشد، جذب شما خواهد شد.

هر شخصی در دنیا، معیارهایی داشته و به دنبال ویژگیهای خاصی است و به راحتی جذب کسی  میشودکه ویژگیهای ذکرشده را داشته باشد. بعنوان مثال، بعضی  از زنان جذب مردان جاه طلب میشوند چون این ویژگی نشان میدهد که یک مرد، بالاخره یک روز فرد مهمی  میشود. برخی مردها، جذب زنانی میشوند که همه دوستشان دارند زیرا این مساله، میتواند نشان دهنده ی ارزش زن  ذکرشده باشد.

حال اگر کسی جذب شما نشده است، دلیل  آن، میتواند این باشد که شما تا کنون، ویژگیهایی را که او به دنبالش است به او بروز نداده اید.

قبل از اینکه بخواهید کسی را جذب کنید، باید اطلاعاتی را کسب کنبد تا بدانید چه چیزهایی او را به بیشترین حد، تحت تاثیر قرار میدهد.

آیا اعتماد به نفس او را مجذوب شما میکند ؟

آیا مشهور بودن و رابطه عمومی بالا اورا مجذوب شما میکند ؟

آیا مهربان بودن او را جذب میکند ؟

آیا اراده، او را تحت تاثیر قرار قرار میدهد؟

 

تبدیل جذب اولیه به افکار مکرر

در آغاز، شما باید زیاد در دسترس باشید(البته نه در تمام وقت ها ) تااطمینان پیدا کنید که از یاد او نمیروید. البته باید گفت که جنگ، برای دریافت توجه یک فرد، بعضا جنگ بی رحمانه اییست و رقیب های دیگری هم خواهید داشت.

در حقیقت  در ابتدا، شما نه تنها باید در دسترس باشید، بلکه باید بطور مکرر، ویژگیهای سطح بالا و ارزشمند خود را تا زمانیکه فرد ذکرشده  به شما علاقمند نشده است، تک تک  و بصورت غیر مستقیم به نمایش بگذارید.

به محض اینکه فرد ذکرشدهبه شما وابسته شده و به شما عادت میکند، باید ارسال سیگنال های متناقض را شروع کنید. مثلا یک روز، بسیار به او علاقه نشان دهید و در روزی دیگر، نسبت به او کاملا بیتوجه باشید.

به ارسال سیگنال های متناقض ادامه دهید تا اینکه فرد ذکرشده ، تعجب کند که شما چرا مشغول انجام چنین کاری هستید. و به این فکر کند که آیا شما اورا دوست دارید یا خیر. در این مرحله، شما میتوانید به خودتان تبریک بگویید چون در حال اشغال کردن فکر فردی هستید که دوستش دارید.

به انجام این کار ادامه دهید تا اینکه او مکرر به شما فکر کند. نهایتا اونمیتواند  بدون شما زندگی کند و کسی خواهد بود که شما را دنبال میکند.

برچسب ها:,