حالت شب
text hidden

چرا خیلی از مردان به موهای بلند زنان علاقه مند هستند ؟

چرا خیلی از مردان به موهای بلند زنان علاقه مند هستند ؟
6014 بازدید
زمان مطالعه : < 1 دقیقه

چرا مردها، بعضی ویژگیها را دوست دارند ؟

برای اینکه بدانید مردها چه طور همسر خود را انتخاب میکنند، باید بدانید ذهن آنها چگونه  کار میکند. مردها شدیدا ، برنامه ریزی شده اند که به دنبال زنان سلامت باشند تا نسل بشر ادامه یابد.امکان درداین مساله در شروع عجیب به نظر برسد، اما اولین عاملی است که در ضمیر ناخودآگاه، مردان را تحت کنترل خود نگاه میدارد. درحقیقت  یک برنامه ریزی قوی، در اعماق ذهن مردان وجود دارد که آنها را جذب زنانی میکند که سالم و بارور هستند تا نسل بشر ادامه یابد. و بعضی  ویژگیهای فیزیکی میتوانند نمایشگر سالم و بارور بودن یک زن برای مردان باشند. و یکی از این ویژگیها، موهای بلند است.

رابطه موهای بلند با بقای انسان چیست ؟

در ذهن مردان، یک برنامه ریزی در سطح ناخودآگاه موجود است که سلامت یک زن را بر اساس فیزیولوژی و شکل اعضای بدن او معیین  میکند. لبهای متقارن و کامل، موهای بلند، اعضای چهره متقارن و چشمهای بزرگ همه نشان  بارور بودن و سلامت یک زن،برای ضمیر ناخودآگاه مردان هستند.

دوباره تاکید میکنم که مردها خود به این مساله  اطلاع ندارند و همه چیز در سطح ناخودآگاه اتفاق می افتد. اما به ور خلاصه، مردها جذب زنانی میشوند که سبب  ادامه و حفظ و بقای نسل انسان میشود.

به هرحال بعضا  امکان دارد  مسیر زندگی فرد، سبب تغییراتی در این برنامه ریزی ناخودآگاه شود و فرد جذب چیزهای دیگری شده و ویژگیهای دیگری را نماد سلامت بداند. همچنین عوامل دیگر هم بعضی وقت ها نقش مهمی دارند، مثلا یک مرد حتی  امکان دارد  عاشق زنی شود که شبیه مادر اوست و مادرش را به یادش می آورد.

برچسب ها:,