حالت شب
text hidden

نگه داشتن پیوندهای نزدیک به دوستی به عنوان یک بزرگسال و باعث آن نمی شود فقط در مدرسه باشد … – جنسیس

تصویر پیدا نشد
142 بازدید
زمان مطالعه : 5 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

نگه داشتن پیوندهای نزدیک به دوستی به عنوان یک بزرگسال و باعث آن نمی شود فقط در مدرسه باشد ...

 


چه می شود اگر شما یک داستان برای شما تعریف کنم؟ دو دختر بودند که در روزهای مدرسه خود را ملاقات کردند و همیشه دوست بودند. به نظر می رسید زندگی دقیقاً مثل یک افسانه برای آنها قدم برداشته است. اما این یک گرفتن بود - این یک افسانه بود. نگه داشتن آن عینک های گل رز به راحتی تا زمانی که متوجه این واقعیت نشوید ، آسان است ، قبل از اینکه متوجه شوید این یک داستان جعلی است. به نظر می رسد که مفهوم برای همیشه با نوار اندازه گیری ، مقیاس و محدودیت زمانی همراه باشد. همه ما بی تاب هستیم و همه چیز عالی را داریم - والدین ، ​​خواهران و برادران ، دوستان ، وعده های غذایی ، دوست پسرها ، همسر و غیره. اشتباه نکنید ، این دقیقاً "دانستن آنچه شما می خواهید" نیست. متأسفانه ما در لحظه های مهم از دست ندادیم که نمی دانیم فکر می کنیم می دانیم و بر اساس آن عمل می کنیم.

در مدرسه ، هنگامی که نمی توانستید منتظر بمانید بزرگ شوید و شروع به کار کنید و تمام آن چیزهایی را که فکر می کردید می خواهید داشته باشید داشته باشید ، برای دستیابی به آن بودید ، آیا شما هم برای حفظ روابط خود تلاش می کنید؟ همیشه گفته می شود بهترین دوستانی که می توانید داشته باشید ، کسانی هستند که در مدرسه پیدا می کنید. مدرسه برای من بیشتر در مورد اثبات چیزی برای آن چهار نفر بود که والدین و بستگانم به من گفتند که من هرگز ملاقات نکرده ام ، اما کاملاً به یاد داشته باشید که از دور از من داوری می کردم. همانطور که فبی بوفای در F.R.I.E.E.N.D.S گفت: "من کلاس دوم را دوست دارم ... وقتی نمی دانید چه می گذرد و قطعاً بهتر از کلاس سوم است ، از کلاس اول خیلی بهتر است. با همه سیاست ها و بازی های ذهنی آگاه باشید. "بازیهای ذهنی دقیقاً کدامند؟ امروز چه چیزی را در تیفینم به دست آوردم و چه کسی از این مقدار غذا خوردم و از کجا باید تعادل برقرار کنیم؟

در اینجا دو زاویه وجود دارد که ممکن است شما خواننده عزیز به شما کمک کند تا بفهمید این مکالمه به کجا می رود. یکی ، وقتی مدرسه را ترک می کنید ، وارد دانشکده می شوید و سرانجام شروع به کار می کنید ، مرحله ای که من به عنوان "بزرگ شدن" به آن پایان می دهم ، چیزهای زیادی وجود دارد که تغییر می کند و بیشتر آن هیچ شباهتی با افسانه ای ندارد که شاید از آن مطلع شوید. این ناامید کننده است زیرا بزرگسالی چنین است. به نظر می رسد هیچ کس مطابق انتظارات شما نخواهد بود ، گاهی اوقات آن شخص نیز شما خواهید بود. آنقدر که نگرش متمایزانه شما ممکن است به شما یک بررسی واقعیت بدهد که به آن احتیاج دارید. دوم ، در این مرحله که اکنون می خواهم اصطلاح "بزرگ شدن" را بیان کنم ، به طور کلی در مورد الگوهای رفتاری انسان چیزهای زیادی را می فهمید. چیزهایی که شما متوقف نخواهید بود که در مدرسه در نظر بگیرید ، بیشتر تقویت خواهد شد. می دانید که واکنش ها و رفتارهای زیادی با شما ارتباطی ندارد. همچنین به شما می گوید بارهای مربوط به جایی که ممکن است از آنجا به دست بیاورید. این مرحله "در حال رشد" قسمت دوم بزرگسالان است. معمولاً وقتی به سی سالگی نزدیک می شوید یا اگر واقعاً یک یادگیرنده آهسته هستید ، واقعاً هستید ، پس از سی سالگی خود گذشت. این همچنین زمانی است که شما کمی بیشتر در مورد خودتان یاد می گیرید و در واقع شروع به رشد از عادت های قدیمی تر و بعضاً ، حتی افراد می کنید. اگر چه مفهومی مانند آن وجود دارد ، چه می تواند دوستی های بزرگسالان را شکوفا کند؟ معمولاً وقتی پیش می آیید که همه افراد بیشتر از فضاها و افرادی که از آنها استفاده می کنند بیشتر بپذیرند. همه افراد خاص خود را دارند. این دقیقاً چقدر خوب است و به زودی این موارد اضافی را به همراه خود پذیرایی می کنید. نه ، این بسیار متفاوت از سنگین کردن خود با چمدان های اضافی است - هیچ کس آن را نمی خواهد ، حتی شرکت های هواپیمایی یا حمل کننده ها (در صورت ادامه استفاده از آنها).

بهترین نمونه ای که هنگام مراجعه به دوستی های بزرگسالان به ذهن می رسد همان چیزی است که کاندیس بوشل برای همه طرفداران دخترش نوشت که به یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی تبدیل شد و پس از آن فیلم های موفقی به نام آمیزش و شهر قرار گرفت. بسیار شگفت انگیز است که چگونه کری ، میراندا ، سامانتا و شارلوت همیشه وقت خود را برای قرار دادن صبحانه صبحانه می گذارند تا شب قبل با همان مرد یا مرد دیگری صحبت کنند و در مورد تجربیات آنها صحبت کنند و همیشه از شنیدن همدیگر لذت ببرند ، در صورت لزوم عمه عذاب است ، با این حال به آنها چیزهایی که آنها را نزدیک نگه داشته است - به فضای بسیار مورد نیاز که تقریباً می تواند به احترام متقابل برای یکدیگر تبدیل شود ، می بخشیم. بهترین قسمت ... آنها همیشه برای همدیگر بودند - از طریق روابط ، قلبهای شکسته ، ازدواج ، کودکان ، مشاغل و مد ، زیرا هیچ وقت لباس ، کفش و کیف به اندازه کافی وجود ندارد. من کتاب های زیادی را نیز در آن معادله پرتاب می کنم.

بیایید کمی از این فاصله دور شویم و به رابطه ای که شش F.R.I.E.N.D.S به مدت ده سال با هم به اشتراک گذاشتند بپردازیم. صرفه جویی برای جوی و فبی ، چهار نفر دیگر قبل از آمدن به زندگی مشترک خود ، یکدیگر را می شناختند یا از یکدیگر می شناختند. همه دوست دارند باور به عجیب فبی را باور کنند. آیا شما فکر کرده اید که او احتمالاً بیشترین تکامل یافته در قرعه کشی بوده و مبارزاتی که بعضاً در مکالمه های روزمره به سر می برد ، به او کمک کرد تا تشخیص دهد که چگونه می خواهد این عجیب و غریب بتواند فضاهای منفی را در ذهن خود غلبه کند؟ همچنین این احتمالاً باعث شده است كه پنج دوست او به گونه ای متفاوت به او احترام بگذارند. آنها می دانستند که او زندگی متفاوتی دارد و قطعاً غیر ممتازی است ، اما هیچ داوری وجود ندارد. بار دیگر احترام متقابل به یکدیگر. با این حال ، ما چیز زیادی درمورد کجا و چگونگی کشف پانزده سال باقیمانده از نمایش بعد از پایان نمایش در اوایل دهه سی آنها نمی دانیم. امیدواریم که آنها هر چند وقت یکبار با بچه ها یا سگ ها یا گربه های کنار هم قهوه را ملاقات کنند. من اعتقاد دارم که فبی همه ی خصوصیات را داشته باشد که یک خانم سگ دیوانه باشد (یا شاید یک خانم گربه باشد ، اما او به اندازه یک شخص گربه روبرو نشد ، فکر نمی کنید؟)

Monterey Five به عنوان دشمنانی که زندگی مخفی خود را پشت سر می گذارند شروع شد و به دوست نزدیکی رسیدند ، اما همانطور که مادلین (ریز ویترسپون) در یک قسمت به Celeste (نیکول کیدمن) می گوید ، دوستی آنها مبتنی بر دروغی است که همه آنها محافظت می کنند. چه فایده ای از آنها حاصل می شود که حقیقت خود را آشکار می کند. در آن صورت هیچ دروغی به هیچ درجه ای نمی رسد.

بزرگسالان در هر خانواده یا هر رابطه می گویند شما نمی توانید با همکاران خود دوست باشید و به همین دلیل نزدیکترین دوستان شما کسانی هستند که از مدرسه هستند. با این وجود ، در زندگی واقعی ، اینگونه است که می توانید احساسات و یادگیریهای خود را از تمام مراحل لنگر اندازید که یا از این پس شما را مانند یک خانه مستقل راهنمایی خواهد کرد یا درس دیگری خواهد بود.

در اینجا آرزوی روزی بسیار دوستانه برای شما دارم! امیدوارم امسال به بعد دوستانتان را نزدیک و یادگیری های خود را نزدیکتر کنید.

داستان های بیشتری را در فیس بوک و توییتر

انتشار اول: 03 آگوست 2019 18:00 IST

%MINIFYHTML67c5194d3dad5a3f1f5b7ec1aca5c07a7%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,