حالت شب
text hidden

مبارک روز دوستی 2019: چگونه در زمان رسانه های اجتماعی دوست باشیم – جنسیس

تصویر پیدا نشد
115 بازدید
زمان مطالعه : 4 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

مبارک روز دوستی 2019: چگونه در زمان رسانه های اجتماعی دوست باشیم

 


دوستی یک رابطه پیچیده است و در طول قرن ها و دهه ها ، تلاش های زیادی برای حفظ این رابطه بویژه انجام شده است. چیزهای زیادی برای اثبات وجود دارد ، بسیاری برای جنگیدن وجود دارد و البته دوست داشتن چیزهای زیادی وجود دارد. تزکیه و ترمیم آن یک سفر مستمر است. دوستان خانواده هستند که ما اکثراً آنها را انتخاب می کنیم و همیشه بهتر از آن است که دوستانه رفتار کنیم تا اینکه کل تمرینات غیر دوستانه را پشت سر بگذاریم. دومی کار بیشتر است. برخی از دوستی ها تصادفات صرف و برخی جذابیت مغناطیسی خالص است ، برخی از آنها بسیار صمیمانه و برخی فقط عاشقانه هستند. در حالی که برخی از آنها آسان و قابل فهم باقی مانده اند ، برخی همیشه در منطقه به شدت آشفته زندگی می کنند. "ما دوستان خوبی هستیم" ، "ما دوست صمیمی هستیم" ، "ما دوست خوبی بودیم" ، ما هنوز هم دوست هستیم "،" ما دوست هستیم "،" ما خانواده هستیم "، بسیاری از این اعلامیه ها سطوح بسیاری از این رابطه را تعیین می کنند. . بنابراین ، در حالی که پیاده روی خطوط بسیاری از جهان دوستانه ، قصد داشتم برخی از دوستی های نمادین را دوباره مرور کنم.

من با خواندن مطالب زیادی در مورد دوستی شروع کردم ، نه اینکه ایمان خود را به این ایده برگردانم بلکه گرداب اطراف این معادله را بفهمم که لایه‌های بسیاری دارد. پل گوگن و وینسنت ون گوگ ، دو نفر از برجسته ترین نامهای دوران پس از امپرسیونیسم با یکدیگر دوستی مشترک داشتند که حدوداً 60 روز طول می کشد. دو شخصیت بسیار متضاد یک رابطه بسیار رقابتی با یکدیگر به اشتراک گذاشتند. در حالی که بسیاری می گویند دوستی آنها از بدو آغاز محکوم به محکومیت بود ، اما برخی نیز معتقدند که باعث شد گوگ قسمت پایین گوش چپ خود را قطع کند. آنها احترام زیادی به همدیگر قائل بودند و از نظر کار و عقایدشان از قدرت یکدیگر آگاه بودند. گوش گوش بیشتر به عنوان یک ابراز خشم بود که گوگ نسبت به گوگن احساس می کرد و او آن را بیرون می آورد. همه ما گاهی اوقات نیستیم؟ آیا همه ما قسمتهای عزاداری لحظه ای نداریم که نتوانیم از دوستانه ناامید شویم؟

بسیاری از این دوستی ها مانند جان اف کندی و فرانک سیناترا ، هلن کلر و مارک تواین ، الا فیتزجرالد و ماریلین مونرو ، مایکل مادوسودان دات و گور داس باساک ، سعادت حسن مانتو و اسماع چغتای ، رابیندرانات تاگور و جگدیش چاندرا بوز ، کریشنا و سوداما ، تنها چیزی که مشترک باقی مانده بود این پالت مختلط از شباهت و عدم تشابه و آسیب پذیری بود که تمام دوتایی ها در حضور یکدیگر احساس می کردند. در آن روزها ، بیان هر چیزی یک تماس سخت بود. نوشتن نامه ها ، محافظت از اختلافات و مهمتر از همه ، سكوت های گاه و بیگاه نبردهای بسیاری را در طول دوستی برای آنها به دست آورد.

بازگشت به زمان حال این زمان دوستی های دیجیتال است و روش های بسیاری برای بیان و نشان دادن اینکه چه کسی در زندگی شما قرار دارد ، وجود دارد. برچسب زدن به یکدیگر در الگوهای رفتاری ، به اشتراک گذاری GIF ، راحتی سلفی ، تصاویر شبانه ، مسافرت ، #BFFgoals ، مانند دکمه ها محفوظ است ، همه این عناصر به جهانیان نشان می دهد که برای شما چه معنی دارد. سلسله مراتب کاملاً تعریف شده است و قلمرو #mytribe را برای بسیاری از ما نشان می دهد. اما این یک سوال بسیار ساده را به ذهنم خطور می کند. آیا واقعاً با آنها که دوست هستند واقعاً در تماس هستیم یا آنها با چه چیزی دعوا می کنند؟ واقعاً چه چیزی در پشت عکس پروفایل خوشحال کننده لبخند گذاشته شده است که به شما می گوید دوست شما دقیقاً خوب عمل می کند چیست؟ بسیاری از اوقات ، ما اصول اولیه رسیدن درست به آن شخص را درست قبل از شنوایی و ابرهای از پیش تصور شده در ذهن خود فراموش می کنیم. حسادت و سیاست عجیب و غریبی هم وجود دارد که در راه است. دنیای دیجیتال خوشبختانه یا متأسفانه ما را از ایده بیان اشتباه گرفته است. هم وابستگی محافظت شده ای وجود دارد و یا اعتماد به نفس شدید وجود دارد. دعواهای مداوم برای تصویب وجود دارد و همچنین ادعا می شود زندگی بهتر و تنظیم شده تری نسبت به زندگی دیگر به دنبال دارد. در میانه همه اینها ، آیا ما فراموش کرده ایم که چگونه دوست شویم؟ فراتر از خوب بودن یا بد بودن؛ فقط دوست ، مثل بچه های جوان

تصویر رسانه های اجتماعی به وضوح تصویری بسیار دشوار است برای حفظ بسیاری از افراد اما در مورد پیروی از برخی اصول اولیه بودن یک فرد واقعی ، یک دوست واقعی.

- واقعی باشید تا حد ممکن واقعی باشید. هرگز تصور نادرست از خودتان را بدون توجه به درست یا غلط بودن بیان نکنید.

-مراقب باش. به دوستانتان برگردید و در حاشیه منتظر سقوط نهایی نباشید و سپس به آنها شانه ای بدهید تا گریه کنند.

-از سیاست جلوگیری کنید. کاری نکنید که دوست شما را حسادت کند. چنین انرژی هایی بسیار طولانی پیش می روند. شما هیچ کنترلی بر پیامدهای آن ندارید. این آزمایش می تواند در بسیاری از سطوح اشتباه انجام شود. بنابراین ، اجتناب کنید.

-بله بیشتر ، پست کمتر کنید. اگر احساس می کنید که تنها رسانه به روزرسانی ، رسانه اجتماعی اجتماعی دوست شما است ، زمان آن است که تلفن و گپ را انتخاب کنید. مباحث را بطور طبیعی کشف خواهید کرد.

-از هر قیمتی از رقابت خودداری کنید. این رقابت برای انسان است. احساس دست کشیدن و تعلل بیش از دستاوردها و شکستها. اما همیشه راه بهتری برای پیشروی وجود دارد. موازی شما به این ترتیب رقابت شما نیست. در یک دوستی یک قربانی خودخوانده نباشید زیرا ایجاد پریشانی عاطفی بیش از آن است که کمک کند. گفتگوی صادقانه در اینجا ضروری است.

- از عذرخواهی دریغ نکنید. این کار بسیاری از موارد را در بسیاری از سطوح منتقل می کند. چیزهایی که شما حتی از آنها آگاه نیستید.

مکالمات فراگیر ، فنجان های چای و قهوه بیشمار ، آغوش ، کتاب (یا هر آنچه که دوست دارید) ، خنده ، نگه داشتن شکل های جسمی و روحی و لحظه های نامحدود بی پیش بینی؛ این تنها چیزی است که ما نیاز داریم برای دوستی. برای زندگی.

داستان های بیشتری را در فیس بوک و توییتر

انتشار اول: 04 آگوست 2019 08:40 IST

%MINIFYHTMLd57eec2deff611fd107bad161951b5c07%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , , , ,