حالت شب
text hidden

قوانین متافیزیک چگونه باعث رشد سریع ما می شود

قوانین متافیزیک چگونه باعث رشد سریع ما می شود
9311 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

قوانین متافیزیک

متافیزیک اثری بسیار بزرگ در زندگی ما دارد و به کمک آن می توان قدرتی اعجاب انگیز بدست آورد.در ادامه چند مورد از قوانین ساده آن را با هم مرور می کنیم.

قانون متافیزیک خود اتکایی

به‌ طور کلی، اکثر مردم به هنگام تحت فشار قرار گرفتن برای انجام کاری که به آن علاقه ندارند، احساس محدودیت، نارضایتی و حتی غیر انسانی می‌کنند. سعی کنید تا زندگی خود را به دست گرفته و نقشی مهم در عزت‌ نفستان ایفا کنید.

برای اینکه انرژی خود اتکایی را آزادانه در بدن جاری سازید، به دنبال اشتیاق و علاقه خود بروید. سعی کنید تا اشتیاق و علاقه خود را به حرفه اصلی یا حتی یک حرفه نیمه ‌وقت در زندگی تبدیل کنید.

قانون متافیزیک تشعشع انسانی

این قانون نوسان پر انرژی انسانی را کنترل می‌کند. چندین مرکز انرژی در سراسر بدن ما وجود دارد و مهم‌ترین آن ۷ چاکرای اصلی در امتداد ستون فقرات است. قدرت تابش و جذب ما تا حد زیادی بستگی به میزان باز بودن این چاکراها دارد.

اگر ما انرژی مثبت را انتقال دهیم، به ‌احتمال‌ زیاد افراد و موقعیت‌هایی را در زندگی جذب می‌کنیم که نوسان انرژی آن‌ها با افکار و احساسات ما همسان باشند. در طرف مقابل، اگر ما بر انرژی‌های منفی تمرکز کنیم، به ‌احتمال‌ زیاد افراد و موقعیت‌های منفی را به ‌طرف خود جذب خواهیم کرد.

قانون متافیزیک اعتقاد راسخ

این قانون ارتباط تنگاتنگی با قانون متافیزیکی تشعشع انسانی و قانون همگانی جذب دارد. وقتی‌ که ما به چیزی اعتقاد راسخ داشته باشیم، کائنات برای محقق ساختن آن در زندگی برای ما تلاش می‌کند. به واکنش‌های احساسی خود توجه کرده، علایق خود را دنبال کنید و یقین داشته باشید که موفقیت همواره بخشی از وجود شما بوده، است و خواهد بود.

تمرکز بر موضوعات منفی نظیر کمبودها، شک‌ها و نگرانی‌ها تنها سبب خلق احساساتی می‌شود که پتانسیل مثبت شما را از بین برده و موارد منفی را به‌طرف شما جذب می‌کنند.

قانون متافیزیک تصمیمات مثبت

افراد موفق متوجه شده‌اند که هر آنچه که فکر کنند، سخن بگویند یا انجام دهند، تلاشی آگاهانه برای خلق واقعیت رؤیاهای درونی خود آن‌هاست. تصمیمات بی‌شماری وجود دارند که ما آن‌ها را تنها در یک روز می‌گیریم و حقیقت زندگی ما در حال حاضر نیز نتیجه تصمیمات گذشته ما هستند.

برای این منظور یک دوگانگی در هر امری وجود دارد، درنتیجه هر تصمیمی که ما می‌گیریم یا به حقیقت می‌پیوندد یا ساکن باقی می‌ماند؛ بنابراین همیشه دارای اهداف بلند مدت و کوتاه‌ مدت در زندگی باشید و برای محقق ساختن آن‌ها خود را آماده نگه دارید.

قانون متافیزیک رشد مداوم

برای اینکه بتوان به حداکثر موفقیت دست یافت و تمامی پتانسیل‌های موجود در خود را شکوفا کرد، باید همیشه به فکر یادگیری چیزهای جدید بود. همیشه چیزی جدید برای یادگیری، به ‌خصوص در رابطه با علایق شخصی و اهداف سبک زندگی، وجود دارد.

وقتی‌ که ما احساس می‌کنیم که در کاری به اوج رسیده‌ایم، شروع به تنزل می‌کنیم. مغز در این زمان به ‌مانند یک ماهیچه عمل می‌کند. افراد موفق هرگز رشد ذهنی خود را متوقف نمی‌کنند. آن‌ها همواره به دنبال علایق و اهداف خود و یادگیری موارد جدید برای بهبود کیفیت زندگی خویش هستند.

برچسب ها:, , ,