حالت شب
text hidden

قدرت کلمات میتوانند ساختار مولکولها را عوض کنند

قدرت کلمات میتوانند ساختار مولکولها را عوض کنند
4458 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

اگر اولین باری است که این تصاویر را مشاهده میکنید، احتمالا نتوانسته باشید حدس بزنید که آن ها تصاویر مولکولهای آبی هستند که هر روز می نوشیم. این چهار تصویر ساختار مولکولی چهار نمونه آب که در معرض اثرات خارجی فرار گرفته اند، را نمایش می دهد. دانشمند باهوش، دکتر Emoto بعضی تست ها را بر روی نمونه ها انجام داد و نتایج ، نشان دهنده ی ساختارهای مولکولی متفاوتی بود که در تصویر میبینید .در ادامه مطلب همراه  ما باشید !

دکترEmoto به طور دقیق  چه کاری بر روی آب انجام داد؟

او فقط چند کلمه را ، در کنار هر نمونه از آب آشامیدنی  خواند و ساختار آب بخاطر آن کلمات تغییر پیدا کرد ! این مقاله را مطالعه کنید تا بیشتر درمورد قدرت کلمات بدانید.

 

آیاتوانایی کلمات را مشاهده میکنید ؟

توانایی کلمات

نمونه ی بالا و سمت چپ یک نمونه معمولی از آبی است که می نوشیم. تصویر بالا و سمت راست ، همان نمونه است بعد از اینکه چندین کلمه مثبت با صدای بلند کنار آن بیان  شده است. تصویر پایین و سمت چپ ، ساختار مولکولی نمونه ای است که کنار آن عبارت “تو حال منو بد میکنی”عنوان شده است.

تصویر پایین و سمت راست ، ساختار مولکولی آبی میباشد  که برای آن ، آهنگ Heavy Metal گذاشته شده است.

چون این کلمات و عبارات به زبان ژاپنی بیان  شده است به نظر می رسد که این انرژی کلمات شخصی که سخن می گوید است که می تواند دلیل  عوض کردن ساختار مولکولی آب باشد، نه خود کلمات. زیرا آب نمی تواند ژاپنی صحبت کند و ژاپنی بفهمد 🙂

جمع بندی : کلمات دارای قدرت هستند!

کلمات بد  تاثیرات منفی بر روی ساختار آب می گذارد در حالی که کلمات خوب ، مثبت و انرژی بخش ، کمک می کند که کریستال های آب شکل زیبایی پیدا کنند !

اکنون  امکان داردبپرسید که این موضوع چه تاثیری در ارتباط من با دیگران دارد؟

حقیقت  این است که حدود ۷۰% از بدن شما از آب تشکیل شده است.

و اکنون احتمالا قادر بوده اید  به یک جمع بندی درست برسید !!!

 

در انتها می توانید حالات مختلف تاثیرکلمات بر آب را ببینید :

تاثیر کلمات بر آب
تاثیر کلمات بر آب
برچسب ها: