حالت شب
text hidden

علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست

علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست
172449 بازدید
زمان مطالعه : 5 دقیقه

مرجع پایانی در رابطه عشق

با جستجویی ساده، هزاران مطلب میابید که متون مشابهی را درباره این موضوع ارائه کرده اند. اما از آنجا که در قلمرو سایت جنسیس هستید، باید به شما تبریک بگویم چون جستجوی شما پایان یافته است. این مقاله بر اساس روانشناسی، زبان بدن، آنالیز رفتاری و روانشناسی جذابیت است. بنابر این آنرا کلمه به کلمه بخوانید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

اطلاعات موجود در این مقاله، در معرض ارزیابی نظر شما یا دیگران گذاشته نشده اند، بلکه این مقاله مرجع نهایی برای دانستن این است که آیا کسی به شماعلاقه یا خیر و قرار است حرف اول و آخر را در این زمینه بزند.زمانی درمورد موضوعی با این سطح از قطعیت حرف میزنم، باید بدانید که مطالب موجود در این مقاله، فقط مشتی از اطلاعات سطحی نیستند بلکه دانش بسیار عمیق روانشناسی پشت جمله جمله آنها پنهان است.

بر خلاف باور عمومی، دانستن اینکه کسی عاشق شماست یا خیر راحت نیست اما پس از خواندن این مقاله، فقط کافی است چشمان خود را باز کنید و به دنبال علایمی که میگوییم باشید و اگر تعداد زیادی از آنها را دیدید، مطمئن باشید که آن شخص شما را دوست دارد. دقت داشته باشید که حضور فقط یکی از نشانه ها، برای دانستن اینکه کسی شما را دوست دارد، کافی نیست و بنابراین قبل از قضاوت درمورد احساسات فرد شما باید به دنبال بیش از یک نشانه باشید.

فرکانس های عشق

اگر کسی عاشق وشدیدا علاقمند شما باشد به احتمال زیاد هیچوقت این مساله را مستقیما به شما نمیگویدالبته تا زمانیکه از احساسات متقابل شما نسبت به خود مطمئن نشده است. با این وجود امکان دارد باتوجه به شخصیت فرد، واکنشهای مختلفی را دریافت کنید. چه بسا خیلی ها به سادگی این مساله را به شما بگویند.

به هرحال حتی اگر تلاش در مخفی کردن احساساتش نسبت به شما هم داشته باشد، در پشت صحنه، ضمیر ناخودآگاه او بدون اینکه خودش آگاه باشد، سیگنالهایی را به شما ارسال خواهد کرد که نشان میدهد شدیدا علاقمند شماست. عاشق شدن در سطح ناخودآگاه رخ میدهد و به همین دلیل با تحت نظر قرار دادن سیگنال های ناخودآگاه، میتوانید احساسات واقعی یک فرد را نسبت به خودتان کشف کنید.

 

حال تصمیم دارم درباره این سیگنالهای ناخودآگاه بگویم که معمولا از حیطه دقت شما و یا حتی محدوده توجه خود شخص ذکرشده خارج است و زین پس باید برای شناسایی آنها دقت بیشتری لحاظ کنید تا متوجه شوید آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر.

 

 1. فاصله شخصی :زمانی که کسی علاقمند شما باشد، نسبت به زمانی که بادیگران است، فاصله شخصی کمتری را حفظ میکند. تاکید میکنیم که این کار کاملا ناخودآگاه اتفاق می افتدو فرد مذکور دوست دارد فاصله خود با شما را مکررکمتر کند. لازم به ذکر است که انتظار نداشته باشید اگر رابطه شما هنوز صمیمی نیست، این نزدیکی بصورت اغراق آمیزی اتفاق افتد، بلکه همین که فرد سعی میکند اطراف شما باشد و به بهانه هایی در کنار شما حضور یابد، این مورد یک سیگنال واضح است از جانب ناخودآگاه اوست.
 2. زاویه ایستادن : اینکه فردذکر شده خود را مکرر در جهت شما نگاه دارد یک سیگنال آشکار است. اگر فرد ذکر شده با دوستانش ایستاده باشد اما بدن خود را بسمت شما نشانه گرفته است، این موضوع یک سیگنال خیلی قوی است که او جذب شما شده است. وقتی که شانه های فرد، موازی شانه های شماست و پاهایش به سمت شما اشاره میکند، یک نشانه قدرتمند از سوی ضمیر ناخودآگاه اوست که باید به آن دقت کنید.
 3. چیز مشخصی لازم ندارد : اگر کسی شما را دوست داشته باشد، میبینید که بدون دلیل مشخصی، با شما ارتباط برقرار کرده و مثلا طی یک تماس سوالاتی میپرسد. درحقیقت سوالهایی میکند که میداند شما پاسخ آنرا میدانید. اگر فرد ذکرشده باهوش باشد، دلایل خوبی رامیابد که با شما تماس بگیرد اما به هر شکل وقتی تعداد این تماسها زیاد میشود، معمولا نشان دهنده این است که حسی در پشت این تماسها وجود دارد.
 4. خوشحالی و احساس خوب : او زمانی که با شما حرف میزند، مکرر لبخند میزند حتی اگر دلیلی برای لبخندهایش وجود نداشته باشد. در بیشتر موارد او سعی خواهد کرد که لبخند خود را مخفی کند و به همین دلیل طوری بنظر میرسد که انگار قصد دارد لبخند خود را مخفی نگاه دارد.
 5. خانم یا آقای همه جا حاضر : دیدن چندین باره ی او بطور اتفاقی و در مکانهای مختلف، نشان دیگری است. البته این دیدارها اتفاقی نیستند، بلکه آن فرد بطور ناخودآگاه سعی دارد برنامه خود را با برنامه شما هماهنگ کند.
 6. حرکات ارزیابی مثبت : در زبان بدن، دست کشیدن روی ابروها با انگشتان و تنظیم کردن عینک، به این معنی است که از چیزی خوشتان آمده است و درمورد آن افکار مثبتی داشته اید. حال اگر کسی هربار که شما را میبیند این حرکات را انجام دهد، معنییش چیست ؟ معنی آن این است که عاشق شماست.
 7. خنده هایی که سریعا محو نمیشوند : اگر فرد ذکرشده واقعا عاشق شما باشد خنده هایش سریعا محو نخواهد شد. تنها لبخند های مصنوعی هستند که سریعا پنهان میشوند و درعوض، لبخند های واقعی قبل از محو شدن، بیشتر دوام می آورند.
 8. گرم و سرد شدن مکرر : روزی با شما خیلی گرم است و روز دیگری شما را صرفنظر میکند ؟ این مورد یکی از نشانه های خیلی واضح جذب شدن است. منطق پشت آن بسیار روشن است. در ابتدا او بسیار تلاش میکند که با شما به گرمی برخورد کند اما وقتی حس میکند که شما به او دقت نمیکنید و در ازای تلاشهای او، هیچ توجهی دریافت نمیشود، با شما سرد میشود. این فرد با خود زمزمه میکند : “من دیروز با او بسیار خوب رفتار کردم اما او به من هیچ دقتی نکرد ! پس زمان آن است که امروز با او سرد برخورد کنم.” به همین علت است که باید بدانید وقتی فردی ،یک روز با شما خوب است و یک روز بد، او عاشق شماست و میخواهد با بی توجهی در بعضی روزها، رد پای حسهای خوب خود نسبت به شما را مخفی کند یا اینکه با سرد شدن در برخی روزها، انتقام بی توجهی شما را بگیرد.
 9. دقت بیشتر به دوستهای شما: وقتی فرد شروع به توجه ویژه تری به دوستانتان میکند، این مورد یک نشانه خیلی روشن است که او به شما علاقمند است. خصوصا اگر قبلا، این اهمیت را به دوستان شما نمیداد.
 10. کنسل کردن همه چیز برای بودن با شما : وقتی کسی حاضر است همه برنامه های دیگر خود را لغو کند تا شما را ببیند، این مساله یک نشانه قوی برای علاقمند بودنش به شمامیباشد .
 11. کجا رفتی ! ؟ فردی که عاشق شماست، میکوشد که درتمام حالات، شما را در محدوده نگاه خودش نگاه دارد و مکرر بررسی میکندکه مطمئن شود شما همواره هستید و حضور دارید. همچنین یک نکته جالب این است که در جهت معکوس، اگر شما برای مدت طولانی در چشمان کسی نگاه کنید، او عاشق شما میشود چون این کار سبب ترشح هورمونهایی میشود که تنها با خیره شدن بیش از حد به چشمان ایجاد شده و سبب وابستگی میشوند. البته باید دقت کنید که هنگام اجرای این تکنیک ضمیر خودآگاه فرد متوجه نشود. دادن تماس چشمی و نگاه طولانی و یا حتی گرفتن نگاه برای مدت طولانی و اصلا نگاه نکردن میتواند نشان دهنده علاقه باشد و این سیگنال خیلی قوی است.
 12. بیش فعالی بعد از دیدن شما : وقتی کسی حس خوبی نسبت به بودن شما داشته باشد، بعد از رفتن شما پر انرژی و فعالتر میشود. این موضوع را یک دوست نزدیک میتواند به شما اعلام کند.
 13. وقتی کنار شماست دچار اضطراب میشود مضطرب : یک نشانه خیلی خیلی واضح دیگر مبنی بر این است که او عاشقتان است. اگر ضربان قلب فرد بالا رفته و بی قرار میشود مطمئن شوید که او عاشق شماست.
 14. وقتی یک زن موهای خود را به عقب میزند انگار میخواهد گوش و گردنش را نشان دهد(با زاویه مایل سر) : اگر این حرکت چندبار تکرار شود، نشان دهنده این است که آن دختر به شما علاقمند است. هرچقدر این حرکت هنگام یک مکالمه بیشتر تکرار شود، میتوانید با اطمینان بیشتری این نتیجه گیری را داشته باشید. این حرکت، یعنی نشان دادن گردن از نظر بیولوژیکی سبب ترشح هورمونها در زنان میشود و به آنها حس خوبی میدهد به همین دلیل این کار بطور ناخودآگاه انجام داده خواهد شد. امکان دارد بعضی خانمها بگویند این حرکت خیلی سطح پایین است و فقط دختران جوان این کار را انجام میدهند ! اما در حقیقت میبینید که این حرکت در بعضی لحظات بطور ناخودآگاه انجام میشود.
 15. عبارات ارزیابی کننده : وقتی فرد مکرر میگوید من و او هردو از فلان چیز متنفریم. یا اینکه : من و تو از این جهت خیلی شبیه همیم. من هم این رنگ را دوست دارم و غیره. همه اینها نشانه های مثبتی هستند.
 16. وقتی یک دختر هنگام صحبت با شما، موهایش را با انگشتانش تاب میدهد یا آنها را میلرزاند : نشانه خیلی روشن از علاقمند بودن او است. مجددا امکان دارد بعضی خانمها بگویند این حرکت بسیار سطح پایین است و فقط دختران جوان این کار را انجام میدهند ! اما در حقیقت میبینید که ضمیر ناخودآگاه این حرکت را ایجادمیکند.
 17. وقتی احتمال میدهد شما را ببیند، لباسهای مورد علاقه اش را میپوشد و به ظاهرش اهمیت میدهد ! این مورد هم یک سیگنال خیلی روشن علاقه است.
 18. وقتی مکرردرمورد شما حرف میزند : وقتی افراد عاشق کسی میشوند، مکرر درمورد او حرف میزنند، به هربهانه ایی از او میگویند و در شرایط مختلف از او نام میبرند. باید بدانید که این رفتارهم به طور ناخودآگاه اتفاق می افتد و فرد دوست دارد جملاتش را به کسی که به او علاقه دارد گره بزند.

همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله کمیاب ، راز های مخفی جذابیت را بدانید و هرکسی را شیفته و عاشق خود کنید: مشاهده مقاله …

بدون دیدگاه
برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,