حالت شب
text hidden

زنان شش ساله با هم درگیر می شوند و در زمان برنامه دوستی به عشق می پردازند … – جنسیس

تصویر پیدا نشد
113 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

زنان شش ساله با هم درگیر می شوند و در زمان برنامه دوستی به عشق می پردازند ...

 


آیا دوست داشتن کسی است و عاشق همان چیزی است؟ این ممکن است به نظر فنی غیر ضروری تبدیل شود، اما به من اجازه می دهد چند کلمه برای توضیح. کسی که این سه کلمه زیبا را می گوید، "من عاشق تو هستم"، لزوما نباید با شما در عشق باشد. نه، عناصر کلاسیک میلز و بوون، آهنگ های بالیوود در قله های برفی، ویولون ها در پس زمینه و سایر موارد مشابه اتفاق نمی افتد، حداقل در زندگی واقعی نیست. اگر، با این حال، در حال تجربه چیزی مشابه، شما باید با کسی صحبت کنید و به زودی. هرچند شوخي ها از هم جدا هستند در عصر امروز، عشق در حال تبدیل شدن به عملی است، و احتمالا چنین چیز بدی نیست. تا جایی که مسیر دیگری برای پیدا کردن یکی از شما در زمان خود انتخاب کنید، هیچ عجله یا فشار یا استرس.

چند سال پیش فیلم یکی از فیلمهای امیث علی علیه عاشق شدن در عصر عملی بود و این که چگونه این مفهوم غیر عملی است. شاید. دلتنگی این چیزی است که عشق به عنوان یک مفهوم یا ایده آن، موضوعی است که هرگز معنی، عمق و معنایی را از دست نمی دهد و مردم آن را به یکباره یا به طور غیرمستقیم به آن می اندازند.

بنابراین می توانید عشق را در یک برنامه دوستیابی پیدا کنید؟ ما می دانیم که ما از آن استفاده می کنیم، و فقط حق دارد در مورد آن باز شود. ما شش زن بزرگ را پیش از روز جهانی زن 2019 ملاقات کردیم تا از الگوهای دوستیابی اش مطلع شویم؛ اگر از برنامه ها برای پیدا کردن عشق استفاده می کنند؛ اگر آنها کسی را پیدا کرده اند که با زمان کافی صرف کرده اند؛ و چگونه آنها را در هنگام ملاقات با کسی که از تلفن های خود و در زندگی واقعی خود اطمینان دارند، اطمینان می دهند.

زنان هزار ساله در مورد عاشق شدن در دوران انقلاب برنامه های دوستیابی صحبت می کنند

تارو کاپور، GM India، Tinder & Match Group می گوید: "گفتگوهای مربوط به قدمت در هند هنوز نسبتا نوظهور است. به ویژه زنان، به دنبال راهی برای اتخاذ تجربه های عاشقانه و اجتماعی خود - پدیده ای هستند که ما در سراسر شهرهای و شهرهای هند می بینیم. این فرصت باعث شده است که زندگی برای هر دو مرد و زن، به ویژه برای زنان در زمینه هند، برای آنها که توانمند است، آسان تر شود. "

او اضافه می کند: "با توجه به ماهیت جامعه ما، که در آن زنان از لحاظ تاریخی دسترسی محدود به فناوری داشته اند، کنترل محدودی بر زندگی آنها و بررسی دقیق اخلاقی از قضاوت و انتخاب آنها - بویژه رمانتیک، ویژگی هایی نظیر حرکت من به زنان، توانایی انحصاری ارسال اولین پیام، اگر و زمانی که آنها می خواهند. این یک پلت فرم امن و غیر ارزیابی است که در آن زنان آزاد هستند که با افراد همفکر انتخاب کنند، کشف کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند و از این پلتفرم به راحتی استفاده کنند. "

تماشا کردن:

همچنین تماشا کنید: الای سیدمن، مدیر عامل، Tinder در عشق، دوستیابی و روابط

داستان های بیشتری را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر

اولین بار منتشر شد 07 مارس، 2019 19:34 IST

%MINIFYHTML72355319c8c13f83f6b6cc041ae139e27%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,