حالت شب
text hidden

ره کاپور در حال گرم کردن اینستاگرام است – جنسیس

تصویر پیدا نشد
51 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

ره کاپور در حال گرم کردن اینستاگرام است

 


خواهر و تهیه‌کننده فوق‌العاده Sonam Kapoor ، رهه کاپور ، تهیه کننده اینستاگرام ، اینستاگرام خود را با آواتار اسپرت داغ خود آتش گرفت. این بدلکار به تازگی با جفت کردن آنها با یک بیکینی هالتر آمیزشی و یک گردن v از بین راه راه ، شلوارهای شیک را شیک پوش کرد و ظاهر خود را به پایان رساند. Rhea با یک ژاکت جین آبی روشن و مربیان سفید از Reebok به تمام رنگ سیاه دسترسی پیدا کرد.

این اولین باری نیست که رهه ما را در یک آواتار آمیزشی متحیر می کند. او زنی است که سونام کاپور را در نقشه مد جهانی قرار داده است و ما کاملاً عاشق سبک شخصی او هستیم. Rhea یک سبک شخصی Sonam است و کمد لباس او اثبات این واقعیت است که او خود کمد لباس خوب لعنتی است.


هیچ کس نمی تواند انکار کند که سونام از سبک شخصی بسیار خوبی برخوردار است ، اما شما نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید که وقتی ره او را به کمال می رساند ، دیو به نظر بهترین می رسد. اما ، واقعیت این است که ره خیلی شیک تر از سونام است ، ما را باور نمی کنید؟ خوب ، شما باید تصاویر اینستاگرام او را ببینید!


از لباس شلوارهای آمیزشی گرفته تا jumpsuit saris ، Rhea همه آنها را اهدا کرده است و ما عاشق سبک دیو هستیم. به ما بگویید که در مورد بخش نظرات زیر ، چه چیزی راجع به مد نسبت به او می دانید.


راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , ,