حالت شب
text hidden

رفتار آزار دهنده رسانه های اجتماعی می تواند به دوستی شما پایان دهد! – جنسیس

تصویر پیدا نشد
111 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

رفتار آزار دهنده رسانه های اجتماعی می تواند به دوستی شما پایان دهد!

 


Sushmita.jha@timesgroup.com
آیا در شرایطی قرار گرفته اید که رفتارهای نزدیکترین دوستانتان در رسانه های اجتماعی باعث شده است که شما دچار تباهی یا احساس ناراحتی شوید؟ خوب ، در مقطعی ، بیشتر ما آنجا بوده ایم. اما چند نفر از ما قدم برداشتند تا اطمینان حاصل کنند که این رفتار دیگر بر ما تأثیر نمی گذارد؟ پریسیلا آلن ، طراح گرافیک بیست و هشت ساله ، گروهی از دوستان خود را در پروفایل رسانه های اجتماعی وی مسدود کرد. دلیل؟ وی گفت: "در یک مهمانی ، یک آشنای متقابل سعی کرد از من استفاده کند و من را واقعا ناراحت کرد. دوستان من حضور داشتند اما هیچ کس چیزی نگفت. بعداً به یک شهر جدید نقل مکان کردم ، اما دوستانم مرتباً در حال ارسال عکس با شخص مذکر بودند. من احساس خیانت کردم و همیشه یادآوری این واقعه بود. بنابراین من آن دوستان را در فیس بوک مسدود کردم. "

پریسیلا تنها یکی از بسیاری از جوانانی است که از رفتار آنلاین دوستان خود ناراحت ، تحریک و عصبانی شده است. این باعث شده است که دوستی ها ترش شوند یا مانند پرونده پریسیلا ، دوستان مسدود شوند. به عنوان کسی که تعداد زیادی دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد ، راوینا ساچدف جوان مجبور است به طور منظم با برچسب های غیر ضروری و DM های وحشت زده برخورد کند. اما این رفتار یک دوست بود که واقعاً او را خاموش کرد. وی گفت: "بهترین دوست من همیشه از من بدگویی می کرد تا پست های رسانه های اجتماعی خود را دوباره ارسال کند. در ابتدا ، من این کار را کردم فکر کردم فقط عشقم را به یک دوست نشان می دهم. به زودی فهمیدم که او این کار را کرده است تا به من دسترسی بدهد و حضور وی در رسانه های اجتماعی را تقویت کند. " وی می افزاید: دوست روزانه تصویری از او را با راوینا ارسال می کرد و او را در همه چیز نشان می داد. وی گفت: "او حتماً مرا آزار می دهد تا اینکه من پست های برچسب خورده را به اشتراک گذاشتم. وقتی فهمیدم که واقعاً چه کاری انجام می دهد ، دلم را ترک کرد و آن موقع است که او را مسدود کردم. به نظر می رسید که او فقط با من دوست است تا از حضور در رسانه های اجتماعی من انتقاد کند. ما BFFs بودیم اما به دلیل این رفتار او از هم جدا شدیم. "


در حالی که راوینا و پریسیلا موضع محکم گرفتند و دوستان آزار دهنده خود را مسدود کردند ، برای بسیاری دیگر ، دکمه "بی صدا" یا "پنهان" کار را انجام می دهد. از این گذشته ، مهم نیست که یک دوست خوب را رها کنیم ، مهم نیست که چقدر رفتار رسانه های اجتماعی آنها را تحریک می کند.

برای ساکت کومار 28 ساله ، دکمه "بیصدا" ناجی از آن دسته از دوستانی بود که فقط بخش نظرات وی را اسپم می کردند و یا در تصاویر خود برچسب می زنند. وی گفت: "من به دلیل کار زیاد در سراسر کشور سفر می کنم و دوستان زیادی را در این کشور دوست داشته ام. من معمولاً شماره خود را با همه به اشتراک نمی گذارم ، اما در رسانه های اجتماعی با آنها ارتباط برقرار می کنم. شاید این یک اشتباه بزرگ باشد ، زیرا لحظه ای که به رسانه های اجتماعی وصل می شوید ، برخی از افراد عادت دارند شما را در پست های تصادفی نشان دهند که هیچ ارتباطی با شما ندارند. " او معتقد است که مسدود کردن یا حذف این افراد از نمایه وی می تواند بسیار بی ادب باشد. "دوستان درک نمی کنند که رفتار آنلاین آنها ممکن است برای بعضی ها آزار دهنده باشد. من ترجیح می دهم چنین افرادی را گول بزنم یا پست های آنها را از دیوار من مخفی کنم ، زیرا به این ترتیب من در آرامش خواهم بود و آنها اذیت نمی شوند. این یک وضعیت برنده است ، "ساکت می خندد.

درست مانند ساکت ، امان مهرا جوان با دوست خود که با ارسال عکس هایی که به نظر خنده دار بود ، تغذیه می شد. امان می گوید: "اما آنها واقعاً نامناسب بودند." این دوست عکس هایی از نوشیدن امان ، چهره های عجیب و غریب و غیره را بارگذاری می کند. "والدین و معلمان من در لیست دوستان من بودند و او را برای چند بار با مشکل روبرو کردم." . وی گفت: "اما او جوانب زنی نکرد و این همان موقعی است که من او را مسدود کردم. به او گفتم که استفاده از آن حساب را متوقف کرده ام. این چنین است که این بوسه عکسهای عجیب به پایان رسید ، "می گوید: امان.
بنابراین ، دفعه بعد که فکر می کنید حق دارید یک دوست را در پست های تصادفی برچسب گذاری کنید ، یا بدون اطلاع از آنها عکس بفرستید ، به او فکر کنید. آنچه ممکن است برای شما "خنده دار" یا "دوستانه" به نظر برسد ، لزوماً توسط دوست شما قابل درک نیست.

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , ,