حالت شب
text hidden

راز موفقیت آمیز کردن کسب و کار با دوستی – جنسیس

تصویر پیدا نشد
110 بازدید
زمان مطالعه : 4 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

راز موفقیت آمیز کردن کسب و کار با دوستی

 


برای کسب درآمد شگفت انگیز و ناکافی برای همکارانش ناکارآمد است، زیرا کسب و کار رشد می کند، دوستی نزدیک است. اما اریکا Cerulo و Claire Mazur از تعادل کسب و کار و شخصی برخوردار هستند. این جفت را در سال 2010 به نام One Kind، یک وب سایت کوچک تجاری برای مجموعه های مدرن محدود راه اندازی کرد. تا سال 2015، آن را به کسب و کار پر رونق تبدیل کرده بود و توسط Bed Bath و فراتر از آن به دست آمد. این زمانی است که Cerulo و Mazur متوجه شدند که دوستی و همکاری های طولانی مدت خود می توانند از کمک های حرفه ای بهره مند شوند. آنها شروع به دیدن یک مربی مدیریت کردند که به آنها کمک کرد تا کار را با دوستان خود در حالی انجام دهند که با هم کار خوبی انجام دهند و تصمیم "بزرگ" را بپذیرند.

در حال حاضر، نه سال در رابطه کار خود، آنها یک کتاب در مورد تجربه خود، همکاری کار: قدرت زن دوستانه برای هدایت کسب و کار موفق است. برای قسمت این هفته از Works for Me، ما مصاحبه با pairabout که همکاری آنها را بسیار عالی انجام می دهد - و سپس مشاوره خود را برای استخدام یک مربی مدیریت. گوش دادن به پادکست کامل برای شنیدن ما از همکاری کار ما در طول یک قسمت ایجاد شده است. ما پرسش و پاسخ کامل را با Cerulo و Mazur زیر چاپ کرده ایم.

برای من کار می کند: با چه ویژگی هایی، مردم باید همکاری خوبی داشته باشند؟

اریکا Cerulo: یکی از چیزهایی که ما در طول روابط ما آموخته ایم تمایل به آسیب پذیر بودن یکدیگر است و نمی ترسیم بیان کنیم که شما غارت شده اید.

کلر مازور: چیز دیگری که با آن می آید شفافیت است. اریکا و من آن را به یک افراطی واقعی گرفته ایم. ما از تقویم Google به اشتراک می گذاریم. ما می توانیم ببینیم که چه چیزی در آخر هفته انجام می شود. هرچه بیشتر می توانید با یکدیگر به اشتراک بگذارید، بیشتر به اطلاع دیگران در درک همه چیز، از جمله آسیب پذیری آن کمک می کند.

اگر اریکا را ابراز کنم که احساس غرور می کنم یا اینکه قصد ندارم چیزی را در آن زمان بگویم من قصد ندارم، او به اندازه کافی در مورد هر چیز دیگری که در زندگی من اتفاق می افتد، می داند که می داند چه چیزی رانندگی می کند و این کمک می کند او را به درک بیشتر و مهربان تر.

WFM: یادگیری همکاری با همکارانتان چیزی نیست که برای شما آموزش داده شود. آیا یک مهارت است که می توانید در آن کار کنید؟

EC:هنگامی که مردم در مورد کسب و کار صحبت می کنند، آنها همیشه در مورد صحبت می کنند: این یک ورزش تیمی است، این یک محیط همکاری است. اما شما به این مهارت ها داده نمی شوید.

سانتی متر: یکی از چیزهایی که برای ما عظیم است، دیدن یک مربی مدیریت است. این لزوما برای همه مناسب نیست، اما زمانی که شما با کسی در روز و روز کار می کنید، می تواند بزرگ باشد. او یکی از مربیان اجرایی است، یک بخش درمانگر، یکی از مشاوران ازدواج است.

WFM: آیا راهنمایی هایی وجود دارد که از مربی درباره کار با هم بهتر شده اید؟

سانتی متر: این همان چیزی نیست که ما اغلب احساس می کنیم. اریکا و من هر دو واقعا رفتن، رفتن، رفتن و احساس مانند ما نیاز به حل مشکلات را فورا. به ندرت چیزی وجود دارد که باید در حال حاضر مورد توجه قرار گیرد و از انتظار ما بهره مند شویم تا زمانی که برخی از زمان ها کنار بیاییم. داشتن این انتصاب هفتگی با مربی مدیریت ما یک مثال کامل است. ممکن است چیزی وجود داشته باشد که هر دوی ما می خواهیم سطح آن را داشته باشیم و ما می گوئیم فقط می توانیم این را با این موضوع در میان بگذاریم تا با او ملاقات کنیم تا از طریق آن صحبت کنیم. شناختن این که ما در آن لحظه به لحاظ ذهنی آماده هستیم بسیار عظیم است.

WFM: در کتاب "کار زن" شما استدلال می کنید که قدرت دوستی زن راز موفقیت است. چرا فکر میکنی؟

سانتی متر: رابطه ما در محیط کاری بسیار قوی است، زیرا ما در خارج از کار رابطه ای داریم. من فقط یک بچه داشتم و اریکا به خانه من آمده بود و دیده بود که زندگی من الان درست شبیه است. بنابراین، هنگامی که او در مورد چیزی به من خیره می شود و من می گویم که من نیاز به چند ساعت دارد، او کاملا آن را می گیرد. در حالی که اگر ارتباط شخصی نداشته باشیم، مسیر حرکت این تغییرات زندگی بسیار سخت تر می شود.

EC: به طور گسترده تر، ما فکر می کنیم که کیفیت دوستی زن در محل کار تغییر کرده است. با هدایت کردن با کیفیت هایی مانند شفقت، آسیب پذیری و شفافیت احساسی، محیطی کاملا متفاوت ایجاد می کنید.

سانتی متر: ما یک نقطه از گسترش همان شفقت و شفافیت احساسی را که ما با کارکنان خود به اشتراک می گذاریم. آنها تشویق می شوند تا ما را به همان اندازه که راحت هستند به اشتراک بگذارند.

WFM: شما با تمام این زوج های قدرت پلاتونی برای کتاب مصاحبه کردید. آیا متوجه شدید که یک سس مخفی وجود دارد که همه آن را داشته اند؟

سانتی متر: شفافیت احساسی واقعا از طریق تقریبا همه کسانی که با آنها صحبت می کردیم، اجرا می شد. همه اذعان کردند که مشارکتشان از تمایل خود به دیگران اطلاع داشت که در زندگی روزمره چه اتفاقی می افتد و با یکدیگر در مورد چگونگی احساس آنها در مورد چیزها صادق است. ما همچنین دریافتیم که زنان کمتر راحت هستند مخالفت با یکدیگر و گرایش به یک ننگ واقعی مرتبط با آن است. یکی از معدودی که ما با آن صحبت کردیم، به مبارزه اعتراف کردیم و آنها فکر کردند که مبارزه در مقابل تیم خود بسیار مهم است. برای اینکه مشخص شود که آنها با یکدیگر درمیان می آیند، اما در انتهای روز نیز برت و ارنی هستند.

WFM: برخی از مواردی که ممکن است دشوار است با یکدیگر همکاری کنند، در رابطه شما وجود دارد؟

EC: این واقعا مفید و مهم است که زندگی های جداگانه ای داشته باشیم. نمودار ون ما از لحاظ همپوشانی مقدار زمانی که ما با هم صرف می کنیم بزرگ است. اما ما تمام آخر هفته ها یکدیگر را نمی بینیم. ما این گروه همپوشانی از 20 نفر از دوستان کالج هسته ای نداریم. شما به این شکست نیاز دارید و به دیگر رسانه ها نیاز دارید.

© 2019 Bloomberg L.P.

داستان های بیشتری را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر

اولین بار در تاریخ 15 فوریه 2019 19:02 IST منتشر شد

%MINIFYHTMLd1884214e546a392536ad46cc18513c67%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , ,