حالت شب
text hidden

بهترین زمان برای ایجاد دوستی با یک نفر چه زمانی است

بهترین زمان برای ایجاد دوستی با یک نفر چه زمانی است
3454 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

مناسب ترین زمان برای ایجاد دوستی

حتی زمانی که واقعیت ثابت است،درک ما از یک واقعیت ثابت ، در زمانهای مختلف ، فرق دارد !

بهترین زمان برای نزدیک شدن به یک فرد چه وقت است ؟
اگر زمان بهتری را برگزینید ، آیا میتوانید تاثیر گذارتر حاضر شده و تصویر بهتری از خود باقی بگذارید ؟

آیا میدانید درخیلی وقت ها ، اگر در زمان دیگر به فردی نزدیک میشدید ، قضاوت او نسبت به شماعوض میشد ؟
درحقیقت قضاوت ما از دنیای اطراف شدیدا بسته به وضعیت درونی ماست و ثابت نیست.اگر شما یک فرد مشخص را در زمانهای مختلف ملاقات کرده و حتی جملات یکسانی را بگویید،او امکان دارد شما را به دو صورت کاملا متفاوت قضاوت کند !برای اینکه بدانید بهترین زمان نزدیک شدن به یک فرد چه موقع است،باید بعضی عواملی را که درک افراد از دنیای اطراف را تحت تاثیر قرار میدهد،بشناسید.

وقت مناسب برای نزدیک شدن به یک فرد

هر تغییر جزیی در محیط اطراف،میتواند حس درونی فرد را تغییر داده و سبب شود درک متفاوتی را از دنیای اطراف داشته باشد.حال چند مثال را بیان میکنیم.

  1. آیا چیزی در دست دارد ؟ تحقیقات نشان میدهد زمانی که شی گرمی در دستان فرد مورد نظر قرار دارد(مثل یک لیوان قهوه داغ) ، با برخورد گرمتری روبه رومیشوید .درحقیقت ، ضمیر ناخودآگاه فرد،گرمی لیوان را با گرمی حضور شما مرتبط دانسته و بخشی از حس خوب مکان ذکرشده را با شما مرتبط خواهد دانست.تحقیقات نشان میدهد وقتی افراد چیز سردی در دست دارند،برخورد سردتری را با افراد غریبه نشان خواهند داد.
  2. آیا مشغول لذت بردن از موسیقی است ؟ اگر شما وقتی به فرد نزدیک شوید که درحال لذت بردن از موسیقی است ، در ضمیرناخودآگاه فکر میکنددلیل شادی اش ، حضور شماست و نه بخاطر اینکه موسیقی لذت بخشی درحال پخش شدن است ! همراه شدن با یک فرد در فعالیت هیجان انگیز ، سبب میشود که او به شما بیشتر وابسته شود.زیرا او فکر میکند که دلیل هیجان او،حضور شماست ! و این مساله بصورت ناخودآگاه برای او اتفاق می افتد.
  3. دمای هوا چطور است ؟ دمای اتاق سرد است یا گرم ؟ آیا فرد بخاطر دمای هوا کلافه شده است ؟تحقیقات نشان میدهد مردم در هوای سرد،بیشتر میترسند.به عنوان دیگر،یک زن،در هوای سرد،نسبت به شما بیشتر مشکوک میشود و بهتر است در جایی که دمای هوا بهتر است به او نزدیک شوید.توجه داشته باشید که دما چیز مهمی نیست اما تاثیری که دما میتواند روی فرد مورد نظر شما بگذارد ، میتواند سبب شود درک درونی او از شما و دنیای اطراف تحت تاثیر قرار بگیرد.
  4. آیا مشغول تجربه احساسات شدیدی است ؟ احساسات میتوانند درک ما از دنیا را کلا عوض کنند.قبل از اینکه به فردی نزدیک شوید،خیلی منطقی است که او را بررسی کنید و اگر درحال تجربه احساسات شدیدی است،محتاطانه تر برخورد کنید.شما میتوانید با بررسی زبان بدن آن فرد،از احساسات درونی اوخبر دار شوید.

جمع بندی

هر تغییری در محیط اطراف میتواند درک ما از مردم راعوض کند و سبب شود که ما آنها را طور دیگری قضاوت کنیم.شما باید به اندازه کافی باهوش باشید تا بفهمید تاثیر وضعیت فعلی بر حس و حال درونی فرد و درک او از دنیای اطراف چطور است و در بهترین زمان به او نزدیک شوید.زمانی که این مهارت را بدست آوردید ، میتوانید همیشه در بهترین زمانها به افراد نزدیک شوید.و بهترین نتایج را بگیرید.
همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله کمیاب ، راز های مخفی جذابیت را بدانید و هرکسی را شیفته و عاشق خود کنید: مشاهده مقاله …

برچسب ها:, , , , , , , , , , ,