حالت شب
text hidden

براحتی از روی چهره ، شخصیت افراد را شناسایی کنید

براحتی از روی چهره ، شخصیت افراد را شناسایی کنید
1683 بازدید
زمان مطالعه : 7 دقیقه

آیا تابه حال توجه کرده اید کاراکتر های مرد فیلم های جنگی ، معمولا  استخوانهای فک و گونه به شکل بیرون زده، سفت دارند ؟ در علم فیزیوگنومی ، استخوان گونه و چانه ی بیرون زده ، نشان دهنده ویژگیهایی مثل شجاعت، قدرت و ماجراجویی است.هورمونهایی مانند تستوسترون که شجاعت و ماجراجویی را رقم میزنند ، شکل استخوان گونه ، فک و چانه را هم تحت تاثیر میگذارند و به این دلیل، افرادی که دارای استخوانهای فک قوی و بیرون زده هستند، معمولا شجاعند و به ماجراجویی و هیجان علاقمندند. فیزیوگنومی یا چهره خوانی علمی بسیار جذاب است که از طریق آن می توانید شخصیت افراد را از طریق چهره شان شناسایی کنید.

 

شخصیت شناسی چشم ها

یکی از بخش های جالب شخصیت شناسی افراد از روی چهره شناخت شخصیت شکل چشم است .مدل چشم ها شخصیت افراد را نشان میدهد مثلا وقتی بعضی افراد چشمانی رنگی و گرد مثل توپ دارند.

سایز و شکل چشم ها چه شخصیتی را نشان میدهد؟

اگر چشم های درشتی دارید مفهوم آن این است که شما شخصیت متعصب، محترم و خلاقی هستید و احساسات عمیقی دارید و زندگی تان بیشتر جنبه ی احساسی دارد تا منطقی و خیلی زود افراد را باور می کنید، قبل از اینکه داستان زندگی فرد را بشنوید آن را قضاوت می کنید.

اگر چشمهای کوچکی دارید دید شما نسبت به محیط پیرامون کاملا دقیق و منطقی است و بسیار باهوش هستید و افراد برای پاسخ سوالهای مشکل به شما مراجعه می کنند و به جزئیات بیشتر از کلیات توجه می کنید. بعضی افراد شما را شخصی سرد تلقی می کنند، آنها نمی دانند شما هم احساس دارید و فقط قادر به بروز آن نیستید.

 

شخصیت شناسی از روی شکل چشم ها

اگر چشمان بادامی شکل دارید جذبه، خوش رنگی و استعداد هم دارید و همینطور شخص دلسوزی هم هستید و همچنین تعادل بسیاری هم در زندگی دارید و توانایی این را دارید که تحت هر شرایطی آرام باشید، گرچه ممکن است هوشیاری شما را از لحظات جریان جالب زندگی تان باز دارد. بنابراین به جزئیات توجه نکنید.

اگر چشمان گردی دارید بسیار خلاق و خیال پرداز هستید و حقیقت جای چندانی در زندگیتان ندارد و اجازه می دهید احساساتتان بروز کند و بر اساس آن تصمیم بگیرید. آرمانگرا هستید و بقیه افراد شما را عبوس می پندارند و همچنین بسیار دلنواز هستید و بقیه افراد مجذوب شما می شوند، حتی ممکن است بعضی اوقات کمی رک و بی ادب باشید.

فاصله بین چشم ها و شخصیت شما

افرادی که چشمان به هم نزدیکی دارند اغلب به فهم تاریخ و فرهنگ علاقه دارند. تغییر پذیری آنها دشوار است و می توانند استرس مزمن و ناراحتی داشته باشند. آنها ساختار و نظم و جزئیات را دوست دارند و تمرکز باور نکردنی دارند.

افرادی که چشمان بازی دارند اکتشاف را دوست دارند و اجازه نمی دهند چیزی آنها را به عقب ببرد. آنها عمیقاً به آینده نگاه می کنند و از زندگی یکنواخت و غیرقابل انعطاف متنفر هستند و آنها نترس، سرخود و نو طلب هستند.

 

شخصیت شکل چشم های بر آمده و گود

به نظر می آید بعضی چشم ها نسبت به حدقه چشم برآمده و پف کرده به نظر می آیند، از طرف دیگر چشم های عمیق هم ظاهر فرو رفته و گودی دارند. افرادی که چشم های برجسته ای دارند. بسیار حساس ، صمیمی و زودرنج هستند و دوست دارند وقتی با فردی دوست می شوند بسیار با آن شخص نزدیک شوند. آن ها به بدبینی متمایل هستند اگرچه بیشتر مردم آنها را افرادی اجتماعی می شناسند.

افرادی که چشم های گودی دارند تلاش می کنند وقایع های زندگی و اسرار خود را مخفی کنند و بسیار مرموز هستند. آنها دوست دارند که محیط پیرامون خود را کند و کاش کنند و بسیار رمانتیک هستند.
شخصیت شناسی چشم های گربه ای

مفهوم چشم گربه ای این است که فرد به شدت جاه طلب است و اجازه نمی دهد فردی او را از هدفش بازدارد و افرادی هستند روشنفکر و حرفه ای و بزله گو و ممکن است بعضی افراد آنها را خودخواه یا خود محور بنامند. بسیار خوش بین هستند و به همین منظور به آسانی به هدف خود میرسند.

 

شناخت شخصیت شما بر اساس مدل ابرو

 

ابروهای قوس دار معمولی:

ابروهای قوس دار آن هایی هستند که زیاد ضخیم و خیلی نازک نیستند. آن ها خیلی بالا و یا پایین نیستند. آن ها زیاد قوس دار و خیلی صاف نیستند. برخی ممکن است بگویند آن ها درست می گویند. قوس معمولی نشان می دهد قصد ندارید با ابروها حرف بزنید. دوست دارید چیزها کمی واضح تر و سنتی باشند. فرد عمیقی نیستید، اما ترجیح می دهید مسائل را با پیچیدگی کمتر نگاه کنید.

 

ابروهای صاف :

ابروهای صاف ، کاملا شبیه به ابروهای قوس دار معمولی هستند، به جز این که آن ها خط راست تشکیل می دهند. آن ها هم چنین طبیعی به نظر می رسند، بدون اینکه خیلی اصلاح شود؛ ابروهای صاف طبیعی نشان می دهند چیزی که می بینید همان چیزی است که به دست می آورید. شما فرد ساده ای هستید که از صادق بودن نمی ترسید. به این معنا نیست که نسبت به احساسات دیگران حساس نیستید، امایعنی مایل به گفتن حقیقت به کسی هستید که باید آن را بشنوند این ابروها در واقع باعث می شود قابل اعتمادتر به نظر برسید چون چشم ها را مهربان تر می سازد . در نتیجه، دوستان و خانواده به شما اعتماد کامل پیدا می کنند.

 

ابروها با قوس کمانی زیاد :

ابروها با قوس زیاد کاملا بالا و گرد هستند. آن ها لزوما بیش از حد ضخیم یا نازک نیستند، اما به خاطر بالا بودن بسیار قابل توجه هستند این قوس های بلند تماما برای نمایش هستند – اما لزوما چیز بدی نیست. ابروها نشان می دهند که استعداد نمایش را دارید و این که عاشق ارائه بیانیه ای بزرگ هستید. این ابرو جلب توجه می کند . از مرکز توجه بودن لذت می برید و احتمالا اجرا کننده طبیعی نیز هستید. مردم برای شنیدن داستان های سرگرم کننده و جوک های خنده دار دورتان جمع می شوند.

 

ابروهای صاف رو به بالا :

ابروهای رو به بالا دارای هیچ منحنی نیستند این خط مورب رو به بالا از داخل چشم روبه بالا هستند ؛ ابروهای رو به بالا در طبیعت کاملا جدی هستند و می توانند تاثیر جدی روی افراد دیگر داشته باشند. آن ها به جهان می گویند کسی نیستید که با آن درگیرشویم. در حالی که قطعا مهربانی هم دارید، این ابروها نشان می دهند بیهوده نیستید و به دنبال کسب وکار هستید .می دانید چه می خواهید، و چطور باید کارها را انجام دهید. شما دقیقا روی مردم تمرکز نخواهید کرد ، اما ابروها هشداری می دهند که اگر دیگران ازسر راه شما خارج شوند، بهتر است.

 

ابروهای کوتاه :

ابروهای کوتاه ابرو هایی هستند که خیلی کوتاه اصلاح شده اند. ممکن است در هر نقطه از چشم ظاهر شوند ، اما آن ها نسبت به ابرو متوسط بسیار کوتاه تر هستند ؛ابروهای کوتاه نشان می دهند فردی بسیار جزئی نگر هستید نشان می دهد برای زندگی، کار، و عشق سرسختی دارید که دیگران پیرامونتان در حد زیادی تحسین تان می کنند. توجه شما به جزئیات ، باعث می شود گاهی اوقات متوجه چیزهای بزرگتر نشوید.

 

ابروهای پهن :

ابروهای پهن ابرو هایی هستند که رشد کرده و خیلی پرپشت هستند. این افراد اصلاح نکرده اند، اما به جای آن ، می گذارند هر چه می خواهند رشد کنند ابروهای پهن نشان می دهد که به چیزی فکر نمی کنید. زیبایی را طوریکه وجود دارد ، می بینید. احتمالا با قدردانی از طبیعت و همه چیزهای طبیعی روح آزاد دارید . شما از این که دیگران شما را درک کنند کم تر نگران هستید و بیشتر نگران زندگی شاد هستید. قدردانی های شما از زیبایی های طبیعی و توانایی برای پیدا کردن زیبایی در همه جا شما را به فردی باور نکردنی تبدیل می کند.

 

ابروهای پیوندی :

این اتفاق زمانی رخ می دهد که هر دو ابروبا هم رشد می کنند، بدون اینکه پیوند بین آنها را بردارید. این ابروها را اغلب بر نمی دارند یا حالت نمی دهند نشانه واقعی فردیت است مثل آن هایی که ابروهای کلفت دارند ، خیلی نگران راهی برای اینکه دیگران شما را درک کنند نیستید، تک هستید، ذهن خلاق و تخیل قوی دارید. ممکن است از خلاقیت خود به روش هنری استفاده نکنید، اما به احتمال زیاد وقت زیادی صرف خیال بافی می کنید که به ذهنتان خطور می کند عشق شما به همه چیزهای خیالی باعث می شود که فردی جذاب باشید.

 

ابروهای نازک و باریک :

ابروهای نازک ابرو هایی هستند که تا حد خطی باریک برداشته می شود گاهی اوقات خیلی از این ابروها برداشته می شود تا خط باریکی بدست بیاید. این ابروهای بسیار نازک نشان می دهند چقدر حساس هستید. این که آیا این درست است یا نه، ترجیح می دهید چهره ای بی گناه داشته باشید و سعی دارید تا آنجا که ممکن است از ستیز دوری کنید. و دنبال نشان دادن مهربانی دنیا هستید شما تنها کسی نیستید که با هم جمع می شوید و بیشتر ترجیح می دهید لبخند بزنید و نقش شنونده را ایفا کنید.

 

فاصله ی زیاد بین دو ابرو :

فاصله زیاد بین دو ابرو ، زمانی که ابروها را خیلی برمی دارید ایجاد می شود ، به طور کلی نشان می دهد کمی نگران هستید. به راحتی می توانید در مسائل گیر کنید، و میزان اضطراب تان بالاتر از بقیه است. با این حال، تنها به این دلیل نگران هستید که مراقب هستید. جنبه عاشقانه شما یکی از بهترین ویژگی های شماست دیگران گرد شما جمع می شوند ، زیرا می دانند دوستی را پیدا کرد ه اند که مراقبت و سرمایه گذاری می کند.

 

ابروهای تیز :

ابروهای تیز ، ابروهای نازکی هستند که در واقع قبل از اینکه به سمت پایین بیایند به یک نقطه می رسد و حالت هشت دارد . این ابروها شبیه به ابروهای قوس دار است، اما بدون اینکه کاملا مدور باشد. این ابروهای تیز نشان می دهد شما در کنترل هستید. درست مثل برخی از افراد کت و شلواری پر قدرت، انگار شما چهره قدرت را به تن می کنید. این ابروها نشان می دهند ذاتا رهبر و کاملا در قبول مسئولیت راحت هستید. اهداف بلند بالایی دارید و ترجیح می دهید در روابط فردی غالب باشید در حالی که گاهی اوقات قادر به ضربه زدن به زیردستان هستید، به همان اندازه توانایی الهام بخشیدن به آن ها را دارید.

 

شخصیت شناسی جالب از روی فرم بینی

 

بینی بزرگ:

افرادی که بینی و سوراخ بینی بزرگی دارند افراد قدرتمندی هستند. آنها رهبرها و مدیران با تدبیری خواهند بود. خودخواهی و خودپسندی آنها به قدری است که استقلال آنها را بالا می برد. این افراد از دریافت دستور و تحت امر قرار گرفتن متنفر هستند و ترجیح می دهند رئیس خود باشند.

بینی کوچک:

افرادی که بینی کوچک دارند حال با سوراخ بینی های بزرگ و کوچک تفاوتی نمی کند این افراد در کارهای گروهی فوق العاده عمل می کنند. خلاقیت و ابتکار این افراد عالی است. متاسفانه این افراد صبور نیستند و گاهی اوقات زود از کوره در می روند. برای کمک به دیگران همیشه آماده هستند و در کنار آمدن با کارهای تکراری و سیستماتیک خوب عمل می کنند.

فرم بینی و شخصیت شناسی

 

بینی بلند :

این افراد بهترین ها برای بیزینس و پیشرفت های شغلی هستند. اطرافیان به انها اعتماد می کنند اما متاسفانه این افراد همیشه از نقطه ی قوت خود ضربه می بینند. گاهی مسائل را با توجه به موفقیت های پی در پی خود ساده می گیرند و با غفلت برای خود مشکل ساز می شوند.

بینی کوتاه:

این افراد وفادار و نگران هستند. اراده ی محکمی ندارند و در مسابقات و رقابت ها با انگیزه نیستند و بیشتر خود را درگیر افراد خودخواه و با نفوذ می کنند. این افراد مثل بچه ها مهربان و احساساتی هستند و شناختن آنها کاری ساده است. این دسته از افراد پیچیدگی ها را دوست ندارند.

بینی صاف

این افراد بسیار باهوش و محافظه کار هستند. در شرایط سخت بهترین حامیان می باشند. موفقیت را هر طور که باشد به دست می آورند. گاهی به سرعت از کوره در می روند اما در عین حال به سرعت هم از کرده ی خود پشیمان می شوند.

 

شخصیت شناسی از روی فرم بینی

 

بینی سر بالا:

این افراد مسمم و خوشبین هستند. در انجام کارها مداومت به خرج می دهند و در شرایط لازم می توان به آنها اعتماد کرد. مسئولیت پذیری از ویژگی های دیگر آنهاست. این افراد بهتر است مرحله به مرحله در کارهایشان پیش بروند.

بینی های موج دار:

این افراد پر از محبت و عشق هستند و از زندگی با آنها می توان لذت برد. خوش سفر بودن آنها دیگر ویژگی آنهاست اما گاهی زود عصبی می شوند. سخت کوشی آنها از بارزترین ویژگی های آنهاست.

برچسب ها:, , , , ,