حالت شب
text hidden

با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی ، هر چیزی را بدست آورید

با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی ، هر چیزی را بدست آورید
3039 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

امروزه، قانون جذب به یک عبارت تجاری برای سودجویی عده ای از افراد در سطح اینترنت  تبدیل شده است. احتمالا مقالات مختلفی را درمورد  این قانون خوانده اید اما هیچوقت نتوانسته ایداز این قانون استفاده کنید.

 

چگونه با قانون جذب به چیزی که می خواهید برسید ؟

  1. شروع به انتشار فرکانسها و ارتعاشات مثبت کنید : به طور مکرر و روزانه ، احساس کنید که دقیقا همین الان ، به چیزی که میخواهید رسیده اید. باتمام  وجود آنرا حس کنید.  مثلا اگر یک خودرو میخواهید ، از پنجره به بیرون  بنگرید درحالی که حس بی نظیر داشتن آنرا تجربه میکنید و همه واقعیت زندگی فعلی خود را دقیقا طوری بسازید که گویی آن چیز را همین اکنون دارید. هرچقدر شدت احساسات مثبت شما بیشتر باشد، فرکانس ارتعاشات شما قدرتمند تر میشود.
  2. چیزی که میخواهید را در دنیای فیزیکی خود دخالت دهید : برای اینکه وارد یک واقعیت تازه شوید (یعنی رسیدن به چیزی که میخواهید) ، باید آنرا کم کم به طور  فیزیکی هم درزندگی خود وارد کنید. مثلا اگر یک خودرو میخواهید ، از همین الان  به خودروهای مشابه خودروی خود در جهان واقعی ، چراغ دهید (سیگنال دادن به جهان حقیقی) . عکس سویچ خودروی مورد نظرتان را روی سویچ فعلی خودروتان بچسبانید. شما در این مرحله باید دنیای فیزیکی  کنونی خود را به نحوی  بسازید که کاملا حال و هوای آرزوی نهایی شما را در بگیرد. از خلاقیت خود برای این مرحله بهره ببرید. حتی دخالت دادن  در کارهایی که شما را به هدف ذکر شده  نزدیک میکند و یا تلاش فیزیکی و عملی در مسیرهایی مشابه هدف نهایی شما، میتواند در رسیدن شما به آنچه تصمیم دارید تاثیر گذارباشد. به طور خلاصه : دنیای فیزیکی شما و تعامل شما با دنیای فیزیکی باید کاملا در فرکانس خواسته مورد نظر شما جای  گیرد.
  3. منتظر نشانه های جهان هستی باشید : کم کم جهان هستی به تصورات و علائم شما جواب خواهد داد. اتفاقاتی می افتد  که یک نشانه هستند و آشکار شدن آنها ، کم کم اتفاق های  اصلی رامی بینید. هیچوقت حس نکنید که چیزی اتفاق نیفتاده است بلکه صبر کنید تا جهان، چرخه ی فرآیند های خود را طوری تنظیم کند که به نتیجه مورد نظر شما برسد.
  4. مواظب حس نیاز باشیدمواظب باشید که تصورات یا احساسات شما بر اساس نیاز به آن چیز نباشد چون با بیشتر شدن حس نیاز ، آنرا دفع خواهید کرد. حس بی نیازی نسبت به رسیدن به آن چیز را در خود بیشتر کنید اما به طور همزمان از حس خارق العاده داشتن آن در همین لحظه، لذت ببرید(عمیقا باور کنید که همین الان آنرا دارید).
  5. توجه کنید باورهای متضادی در ضمیر ناخودآگاه شما نباشد : بعضی وقتها شما چیزی را میخواهید ، اما باورهای متضادی نیز در ضمیر ناخودآگاه شما موجود است که به طور  همزمان در حال دفع کردن آن چیز است. مراقب این باورها باشید.

نهایتا اینکه از یاد ببرید شما با انجام همه این کارها در حقیقت ، در حال ورود به یک واقعیت جدید در زندگی خود و درحال ایجاد آن هستید (حقیقتی که در آن، به چیزی که میخواهید رسیده اید). به این منظور، خیلی مهم است که تمام مراحل و روند کار را عمیقا باور داشته باشید. اگر باور شما یک درصد ضعیف شود، نمیتوانید به آنچه میخواهید برسید چون ایجاد یک  حقیقت و هیپنوتیزم شدن روی آن، بر پایه ی ” باور های عمیق شما ” استوار است.

برچسب ها:, ,