حالت شب
text hidden

آیا حرف های فالگیر و طالع بینی حقیقت دارد

آیا حرف های فالگیر و طالع بینی حقیقت دارد
5258 بازدید
زمان مطالعه : 2 دقیقه

در حال حاضر خیلی از مطالبی که در اینترنت وجود دارد ، جزو دسته بندی مطالب  Cold Reading قرار دارند و محتوای آنها طوری نوشته شده هر کسی آن را میخواند ، تصور میکند در مورد او نوشته شده و ویژگی های شخصیتی او را دقیقا بیان می کند.

یکی از بارزترین آنها ویژگی های ماه تولد افراد است که مثلا افراد متولد اسفند ماه را افرادی حساس و احساساتی بیان میکند.

خیلی از رمال ها و فالگیرها به صورت سنتی از مطالب کولد ریدینگ استفاده می کنند و مطالبی بیان میکنند که اکثریت مردم که با تکنیک های هیپنوتیزم گفتاری آشنایی ندارند ، آنها را باور کرده و فریب می خورند.

 

به هر چیزی که باور داشته باشید ، برایتان اتفاق می افتد

یکی از قدرت های عجیب و ماورایی ذهن انسان ، تبدیل کردن باورها به واقعیت است.خیلی وقتها دیده اید که کسی خود را بد شانس می نامد و در کمال تعجب در زندگی مدام بدشانسی می آورد!

قانون بزرگی در مورد ضمیر ناخودآگاه وجود دارد این است که باورها تاثیر بسیار بزرگی در آن دارد و در تمام مدت روز و حتی در شب هنگام خواب و بدون آنکه خبر داشته باشید ، تمام وجود شما رو طوری برنامه ریزی میکند تا باورهایتان را به واقعیت تبدیل کند.

پس کسی که مدام باور دارد انسان بد شانسی است ، در تمام مدت ، کارهای بسیار بسیار نامحسوس و ظریفی را انجام می دهد که باعث تولید بدشانسی های بیشتر در زندگی او شود.

 

چرا ضمیر ناخودآگاه باورهایتان را به واقعیت تبدیل میکند

حفظ انرژی یکی از مهمترین چیزها برای بقای انسان است و باورها، باعث حفظ انرژی میشوند و به همین علت ذهن عاشق آنهاست. پسری که باور دارد “همه زن ها در رابطه بی وفا هستند “  بدون بررسی افراد زن های جدید ، روی آنها برچسب بی وفایی میزند و ذهن او انرژی زیادی را ذخیره خواهد کرد.ضمیر ناخودآگاه به شدت جذب چنین چیزی می شود.

 

چرا گاهی حرفهای فالگیر درست از آب در می آید !

بارها شنیده اید که کسی پیش فالگیر رفته و گذشته و آینده او را کاملا درست بیان کرده است !!! فالگیرها به صورت سنتی از این ویژگی ضمیر ناخودآگاه به خوبی استفاده میکنند.آنها از مطالب کولد ریدینگ و کلی گویی به خوبی استفاده کرده و باور جدیدی را در شما تزریق میکنند.

حالا چه اتفاقی می افتد ؟

بدون آنکه خودتان بدانید ، ضمیر ناخودآگاه شروع به واقعیت تبدیل کردن حرف های فالگیر و باوری که در شما تزریق کرده ، می کند.

همچنین از آنجایی که حرفهای فالگیر ، تبدیل به یک باور شده است، ذهن شما هر بخشی از حرفهای فالگیر را که به حقیقت تبدیل نشود ، بدون آنکه آگاه باشید، از چشمهای شما مخفی میکند. به همین سادگی بعد از مدتی کوتاه می بینید که حرف های فالگیر تبدیل به واقعیت می شود.

فالگیرها ، چیزی را پیش بینی نمیکنند ، بلکه هنرمندانه باعث میشوند خودتان حرفهایشان را به حقیقت تبدیل کنید.همچنین پیشنهاد میشود که مقاله بسیار جذاب آیا پیش گویی فالگیر ها در مورد آینده حقیقت دارد را هم بخوانید.

 

برچسب ها:, , , , , , , , , ,