حالت شب
text hidden

آکنه ، سلولیت در اینستاگرام؟ زنان روس تصاویر زیبایی خود را به اشتراک می گذارند – جنسیس

تصویر پیدا نشد
50 بازدید
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

دانستن این راز بزرگ در لینک زیر :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم

آکنه ، سلولیت در اینستاگرام؟ زنان روس تصاویر زیبایی خود را به اشتراک می گذارند

 


در موج جدیدی از فمینیسم روسی ، هزاران زن در رسانه های اجتماعی در حال ارسال سلفی در رسانه های اجتماعی هستند که نشانگر جوش ، سلولیت و ریزش مو برای نشان دادن کلیشه های زیبایی است که به گفته فعالان حقوق زنان ، اعتماد به نفس پایین و اختلالات خوردن را به چالش می کشد.

روند #AllIsFineWithMe - که توسط یک نوجوان روسی آغاز شده و با بی اشتهایی دست و پنجه نرم کرده است - آخرین ابتکار عمل برای عقب نشینی در برابر فشارهای غیرواقعی روی زنان و دختران است تا کاملاً به نظر برسند ، که اغلب توسط تصاویر با فشار هوا در رسانه های اجتماعی هدایت می شود.

جانت آخیلگووا ، مشاور روسیه در زمینه حقوق زنان ، برابری اکنون گفت: "روسیه هنوز یک کشور بسیار مردسالار و دارای آگاهی بدن است که در آن موازین سختگیرانه و زیبایی بدن یک واقعیت روزمره است."

"(چنین) مبارزات ... راهی مثبت برای این است که افراد ببینند چگونه می توانند بدن خود را بپذیرند و از شر محدودیت ها رها شوند ... که می تواند سلامت روحی و جسمی را از بین ببرد. این در مورد تنوع ، گنجاندن ، و پذیرش است. "

از راهپیمایی های دارای مدل های به اندازه بزرگ گرفته تا خطوط هوایی آرایش اجباری برای مهمانداران ، تعداد فزاینده ای از اقدامات مثبت به اصطلاح مثبت بدن در سراسر جهان زنان را تشویق می کنند تا ظاهر خود را جشن بگیرند.

فمینیست ها می گویند ، انتظار می رود که زنان در روسیه لباس زنانه را به خود جلب کنند ، برجسته های کلیشه های پیرمرد جنسی و افزایش محافظه کاری ، مانند قانون سال 2017 برای جرم زدایی خشونت خانگی که نیازی به معالجه بیمارستان ندارد.

در تلاش برای تغییر این موضوع ، تأثیرگذار نوجوان اینستاگرامTysya از 1.2 میلیون دنبال کننده خود خواست که بدون ایجاد آرایش با هشتگ #SoMnoyVsyoTak یا #AllIsFineWithMe عکس های خود را بدون آرایش ارسال کنند.

Tysya ، که نام واقعی او ناتالیا زملیوخینا است ، از طریق ایمیل به بنیاد تامسون رویترز گفت: "در روسیه ... ما افراد کمی را با بدن های معمولی نشان می دهیم."

وی گفت: دخترانی که نازک نیستند ، آکنه دارند یا صفات مختلفی دارند ، اغلب در مدرسه برداشته می شوند و تحت فشار رژیم غذایی قرار می گیرند ، وی با بیان اینکه برای غلبه بر بی اشتهایی مبارزه کرده است ، در حالی که افراد مبتلا به دلیل ترس وسواسی از چربی ، خود را گرسنه می کنند. "#AllIsFineWithMe در مورد این واقعیت است که هر بدن درست و زیبا است. هیچ ارگان وجود ندارد که باید روی آنها کار شود ، بهبود یا تغییر یابد. "

بیش از 2500 نفر از هشتگ استفاده کرده اند و یک ویدیو که تبلیغاتی را انجام می دهد و شامل مدل هایی با زخم ، سوختگی و سایر نقص های ادراک شده است ، بیش از 1 میلیون بازدید و صدها نظر جمع آوری کرده است.

کاربر @ krasavina70 نوشت ، "من راهی هستم که هستم ، و مخلوط کردن نقص ها بیهوده وقت است" ، نوشت: کاربر @ krasavina70 ، که گفت که به دلیل یک اختلال مادرزادی ، فقط یک دست داشت.

کاربر: "من یک ویژگی از ویژگی های مختلف دارم: پوست ناهموار از آکنه ، پس از آکنه ، اضافه وزن ، سلولیت ، علائم کشش ... (اما) با این وجود #AllIsFineWithMe علیرغم اینکه مردم غالباً سعی می کنند برعکس را اثبات کنند." اس ام اس ارسال شده

اما همه از این کمپین پشتیبانی نمی کردند ، به طوری که برخی از کاربران گفتند این شیوه زندگی ناسالم را ترویج می کند.

کاربر @ _lina_07_10 اظهار داشت: "همه این دختران چاق خود را مانند حال خود می پذیرند ، و پس از سن آنها از قند خون رنج می برند."

آخیلگووا از برابری اکنون گفت: این کارزار نشان داد برخی از زنان روس احساس می کنند آرمانهای زیبایی باریک به عزت نفس دختران جوان آسیب می رسانند.

وی در اظهارات ارسال شده از طریق ایمیل گفت: "تا چند سال پیش ، دستورالعمل طرفداران فمینیستی در روسیه به سختی قابل مشاهده بود ، اما امروزه دارای مشخصات بسیار بالاتری است."

"این در رویکردهای جدید برای تبلیغات تبلیغاتی ، نوع زیبایی و محتوای مد نمایش داده شده در مجلات براق و افزایش تعداد پیامها در رسانه های اجتماعی با تمرکز مثبت منعکس شده است."

(این داستان از یک آژانس سیم بدون تغییر در متن منتشر شده است. فقط عنوان تغییر یافته است.)

داستان های بیشتری را در فیس بوک و توییتر

انتشار اول: 5 اکتبر 2019 10:24 IST

%MINIFYHTML9941c7e0aa1a873fba458c92a58c205a8%

راه های جذاب شدن

مشاهده در لینک زیر

چگونه جذاب ترین فرد دنیا شویم

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , ,